Bagażnik na hak Westfalia BC80 Bikelander 3

Numer katalogowy: 350065600001
Identyfikator produktu: 0105679
EAN: 4250557558943
Kod producenta: 350065600001
Bagażnik rowerowy na hak Westfalia BC80 Bikelander 3 to nowa wersja znanej i polecanej platformy, która od teraz, jest dostępna fabrycznie z możliwością instalacji 3 rowerów jednocześnie. Cechuje się podobną funkcjonalnością jak poprzednie produkty z tej generacji, a więc BC80 LED i Classic, oferując prosty i intuicyjny system montażu, ładowność na poziomie 60 kg, funkcję odchylania i składania do przechowywania. Bagażnik spełnia warunki homologacji na terenie Europy, udostępniając miejsce na tablicę rejestracyjną i pełne oświetlenie zasilane wiązką 13-pin.

Znany bagażnik od teraz w wersji na 3 rowery - Westfalia BC80 Bikelander 3

Westfalia BC80 Bikelander 3 to najnowsza wersja popularnego wśród rowerzystów bagażnika rowerowego na hak. Poprzednie modele, czyli Classic oraz LED pozwalały na przewóz dwóch jednośladów z możliwością zastosowania adaptera na trzecią sztukę. W tym modelu Bikelander 3, będziesz mieć możliwość przewozu trzech rowerów od razu po wyjęciu z pudełka i zamontowaniu na haku holowniczym! Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób, które podróżują grupą znajomych lub całą rodziną, ponieważ będzie możliwość instalacji trzech jednośladów bez konieczności zakupu i montażu dodatkowych elementów. 

Wersja na trzy rowery cechuje się bardzo podobnymi funkcjami jak poprzednie modele. Westfalia BC80 Bikelander 3 została zaprojektowana dla wymagających kierowców poszukujących niezawodności, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. Podobnie jak BC80 Bikelander LED, wyposażona jest w wysokiej jakości oświetlenie LED, które sprawia, że bagażnik będzie znakomicie widoczny przez innych uczestników ruchu, również po zmroku. 

”Westfalia_BC80_Bikelander_3”

Westfalia BC80 Bikelander 3 charakteryzuje się wyjątkowo łatwą obsługą. Szybki i prosty system montażu, zarówno bagażnika na haku, jak i rowerów na bagażniku sprawia, że z jego instalacją poradzą sobie również mniej doświadczeni użytkownicy. Odłączane uchwyty ramy dodatkowo ułatwiają obsługę platformy. Najnowsza wersja została również zaprojektowana z myślą o wygodnym przenoszeniu i przechowywaniu. Nieużywany bagażnik może zostać złożony w kompaktową kostkę, która zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Dodatkowo, w porównaniu do poprzednich generacji, czyli B60 oraz B70, w tej najnowszej zastosowano materiały charakteryzujące się niższą masą. Dzięki temu komfort użytkowania i transportu został znacząco poprawiony. 

W porównaniu do pozostałych modeli z generacji BC80, Bikelander 3 oprócz większej pojemności, charakteryzuje się również unowocześnioną belką tylną z miejscem przeznaczonym na tablicę rejestracyjną oraz wydłużonymi pasami mocującymi koła. Wszystkie te usprawnienia gwarantują, że użytkowanie najnowszego modelu bagażnika rowerowego na hak Westfalia będzie jeszcze prostsze i bardziej komfortowe, zapewniając równie wysoki poziom bezpieczeństwa, jak poprzednie modele.

”Platforma_rowerowa_na_hak”

Rower klasyczny czy elektryczny? Z BC80 Bikelander 3 zabierzesz każdy!

Platforma rowerowa na hak Westfalia BC80 Bikelander 3 została zaprojektowana do transportu maksymalnie trzech rowerów jednocześnie. Pozwala na przewóz jednośladów o klasycznej geometrii i ramie średnicy do 80 milimetrów. Maksymalny rozstaw osi, jaki mogą mieć zainstalowane rowery wynosi 130 centymetrów. Ładowność całego bagażnika wynosi 60 kilogramów (łącznie), natomiast masa własna jednego roweru nie może przekraczać 30 kilogramów. Jest to jednak wystarczająco wysoka wartość, która pozwala na przewóz nawet rowerów elektrycznych. Odstęp między rowerami wynosi 18 cm. Uchwyty, które służą do przytrzymywania ramy rowerów wykonane są ze specjalnej grubej gumy, która chroni przed zarysowaniem lub uszkodzeniem jednośladu. Wszystkie powyższe parametry powodują, że bagażnik rowerowy Westfalia BC80 Bikelander 3 jawi się jako produkt wyjątkowo uniwersalny i praktyczny dla wielu użytkowników. 

Przewożąc rowery elektryczne należy pamiętać o maksymalnej łącznej ładowności, która wynosi 60 kilogramów. Ponadto, przed umieszczeniem tak wysokiego obciążenia, należy zweryfikować również maksymalną nośność haka holowniczego, który musi utrzymać wagę zarówno rowerów, jak i samego bagażnika, która wynosi około 21 kilogramów. Nie wolno przekraczać dopuszczalnej ładowności żadnego z elementów - haka ani bagażnika, ponieważ może mieć to bardzo poważne konsekwencje w zakresie bezpieczeństwa, zarówno dla Ciebie, jak i  innych uczestników ruchu.

”Bagażnik_na_rowery_elektryczne”

Bezpieczeństwo i funkcjonalność najnowszej platformy dla trzech rowerów

Montaż rowerów na bagażniku jest wyjątkowo prosty i cała operacja zajmuje zaledwie kilka sekund. Platforma jest gotowa do instalacji od razu po wyjęciu z opakowania i nie wymaga użycia żadnych narzędzi, dzięki czemu poradzą sobie z tym procesem nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Równie istotny jest fakt, że jednoślady są zainstalowane bardzo stabilnie, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, ich jakość została potwierdzona wymagającymi testami przeprowadzanymi w Niemczech. 

Bagażnik rowerowy na hak Westfalia BC80 Bikelander 3 jest zabezpieczony przed niepożądanym otwarciem, za pomocą zintegrowanych zamków, które obsługuje się dołączonym do zestawu kluczykiem. Wkładki chronią zarówno sam bagażnik, jak  i przewożone na nim rowery, zabezpieczając przed odpięciem. 

Platforma swoją konstrukcją jest dostosowana do przepisów obowiązujących w Polsce i innych krajach europejskich. Posiada dedykowane miejsce na tylnej listwie, które udostępnia możliwość instalacji wtórnika tablicy rejestracyjnej. Ponadto, wyposażona jest w komplet oświetlenia, które jest wymagane przez prawo, ponieważ bagażnik zasłania oryginalne światła pojazdu. Lampy wykonane są w technologii LED, co sprawia, że gwarantują znakomitą widoczność po zmroku, a co więcej, są wyjątkowo trwałe. Do właściwego zasilenia platformy konieczne jest zastosowanie wiązki 13 - pinowej. Teoretycznie istnieje możliwość zasilenia platformy za pomocą wiązki 7 - pinowej, ale wówczas niezbędny będzie dodatkowy adapter 7/13 - pinowy, który można zakupić oddzielnie. Przy podłączeniu w ten sposób nie uzyskamy jednak pełnego oświetlenia (w tym świateł cofania i przeciwmgielnych), co sprawia, że produkt nie spełni wymagań stawianych przez prawo niektórych europejskich krajów. 

”Platforma_rowerowa_zgodna_z_europejskimi_przepisami”

Codzienne użytkowanie platformy rowerowej Westfalia BC80 jest bardzo komfortowe, dzięki zastosowaniu szybkiego systemu montażu i niedużej masie własnej bagażnika. Aby jeszcze bardziej ułatwić obsługę platformy, wyposażono ją również w funkcję odchylania, która pozwala na dostęp do bagażnika pojazdu, nawet z zamontowanymi rowerami. Taka możliwość to szczególnie przydatne rozwiązanie w samochodach z nisko opadającą klapą, znacząco ułatwiając dostanie się do bagażnika samochodu i jego obsługę. 

Bagażnik BC80 Bikelander 3, kiedy nie jest używany, może być składany w kostkę niewielkich rozmiarów, która zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Cała platforma wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które niezależnie od tego, czy bagażnik znajduje się na samochodzie, czy też czeka na swój czas w garażu, chronią go przed warunkami atmosferycznymi. Wieloetapowe malowanie proszkowe zapewnia znakomity wygląd i wysokie zabezpieczenie przed pogodą. 

”Możliwość_składania_Westfalia”

Akcesoria, które rozbudują jej możliwości

Podobnie jak pozostałe modele bagażników rowerowych na hak Westfalia, BC80 Bikelander pozwala na zakup dodatkowych akcesoriów, które rozszerzają możliwości i poprawiają komfort użytkowania produktu. Dzięki zastosowaniu niżej wymienionych dodatków, możesz np. jeszcze łatwiej umieścić rowery na platformie, nawet elektryczne, a sam bagażnik podczas przechowywania będzie jeszcze lepiej zabezpieczony. 

Jednak jednym z najbardziej interesujących dodatków przeznaczonych dla platformy Westfalia BC80 Bikelander 3 jest specjalna skrzynia transportowa. Jest to produkt, który pozwala przekształcić bagażnik rowerowy na hak w przestrzeń ładunkową o pojemności 200 litrów i nośności 45 kg na dodatkowy bagaż. Dzięki połączeniu tych produktów, możesz dowolnie zmieniać zastosowanie platformy wykorzystując ją jako miejsce do przewozu rowerów lub jako bagażnik na dodatkowe walizki. Montaż skrzyni jest równie prosty i szybki jak jednośladów na platformie, dlatego cała zmiana zajmuje dosłownie kilka chwil.

Podobne przeznaczenie ma inny dodatek do bagażnika BC80 Bikelander 3 - platforma transportowa. Pozwala ona również na przekształcenie platformy rowerowej w dodatkową przestrzeń na bagaż o nietypowym kształcie. Platforma towarowa ma jeszcze większą nośność, wynosząca 54 kilogramy. Udostępnia możliwość transportu ładunków takich jak sprzęt budowlany, wyposażenie ogrodu czy domu i innych przedmiotów o różnych wymiarach i kształtach (należy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu przewożonych towarów).

W ofercie Westfalii znajdziemy również akcesoria, ułatwiające przechowywanie nieużywanej platformy rowerowej. Specjalny wieszak montowany na ścianie pozwala stworzyć wygodne miejsce do trzymania bagażnika, kiedy nie jest on używany. Dzięki powieszeniu tego produktu, nie zajmuje on cennego miejsca na podłodze, co może być szczególnie przydatne np. w mniejszych garażach. 

Aby lepiej zabezpieczyć nieużywany bagażnik, można również wybrać specjalny pokrowiec, który jest dostosowany wymiarami do BC80 Bikelander 3. Chroni on powierzchnię platformy przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak deszcz czy kurz.  

Oprócz rozszerzenia możliwości i zwiększenia komfortu przechowywania, akcesoria od Westfalii pozwalają również na dodatkowe ułatwienie załadunku i montażu rowerów na platformie. Jednym z takich przykładów jest najazd, który po zamontowaniu pozwala na zwykłe wprowadzenie rowerów na bagażnik tak jakby wyjeżdżać nim na wzniesienie. Jest to bardzo przydatny dodatek szczególnie dla cięższych rowerów, takich jak elektryczne, ponieważ niweluje konieczność podnoszenia tak masywnego sprzętu własnymi rękami. 

Kolejny przykład produktu, który ułatwia załadunek i montaż różnorodnych rowerów jest przedłużenie zapięcia. Dzięki tym pasom, można łatwiej objąć instalowane jednoślady, a dzięki wydłużonej taśmie, pozwala również na dodatkowe rozszerzenie możliwości transportowych bagażnika. 

”Akcesoria_Westfalia”

Najważniejsze cechy

 • Westfalia BC80 Bikelander 3 pozwala na przewóz maksymalnie 3 rowerów jednocześnie o łącznej masie do 60 kilogramów,
 • Jednoślady mogą mieć następujące parametry: rozstaw osi maksymalnie 130 cm, masa własna 30 kg/rower, rama do 80 cm średnicy, szerokość opony max. 70 cm,
 • Odstęp między rowerami wynosi 18 cm,  
 • Platforma cechuje się homologacją europejską, dzięki wyposażeniu we wszystkie wymagane prawnie elementy - miejsce na tablicę rejestracyjną, komplet oświetlenia w technologii LED,
 • Bagażnik zasilany jest wiązką 13 - pin,
 • System montażu bagażnika na haku i rowerów na bagażniku jest prosty i szybki, nie wymaga użycia narzędzi. Produkt jest gotowy do instalacji prosto po wyjęciu z pudełka
 • Ramiona chwytające ramę, wykonane są z grubej warstwy gumy co zabezpiecza przed zarysowaniem i uszkodzeniem roweru, 
 • Zainstalowane jednoślady i sama platforma zabezpieczona jest przed niepożądanym odpięciem przez zintegrowany zamek, obsługiwany kluczykiem znajdującym się w zestawie, 
 • Bagażnik składa się w kompaktową kostkę, która zajmuje niewiele miejsce podczas przechowywania,
 • Produkt posiada funkcję odchylania, nawet z zainstalowanymi rowerami, która ułatwia dostęp do bagażnika pojazdu,
 • Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności, poprawienia komfortu użytkowania i ułatwienia obsługi dzięki dedykowanym akcesoriom. Dzięki tym dodatkom, można wykorzystać platformę również jako miejsce do przewozu dodatkowego bagażu (walizek lub towaru o nietypowym kształcie). 
”Bagażnik_rowerowy_na_hak_BC80_Bikelander_3”

Dane techniczne:

 • Pojemność: 3 rowery
 • Możliwość montażu kufra bagażowego: tak, dostępny oddzielnie
 • Możliwość montażu platformy bagażowej: tak, dostępna oddzielnie
 • Do rowerów elektrycznych: Tak
 • Ładowność (kg): 60 (30 kg/rower)
 • Głębokość (cm): 83
 • Szerokość (cm): 126 (po złożeniu 58)
 • Wysokość (cm): 68 (po złożeniu 22)
 • Masa (kg): 20,6
 • Odległość między rowerami: 18 cm
 • Pasuje do ram o średnicy (mm): 25-80
 • Maksymalna szerokość opony (mm): 70 mm
 • Odłączane uchwyty ramy: tak
 • Możliwość odchylania z rowerami: Tak
 • Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak
 • Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak
 • Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak
 • Światła tylne: Tak
 • Wtyczka zasilająca: 13 pin (dostępny oddzielnie adapter WESTFALIA 7/13)

Powiązane artykuły


Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

08. Luty, 2024 przez 0
Jeżeli szukasz dodatkowej przestrzeni bagażowej do swojego samochodu, a nie masz możliwości instalacji boksa na dachu, alternatywą dla Ciebie może być skrzynia montowana na haku holowniczym. Jest to bagażnik, który umieszcza się z tyłu pojazdu na kuli haka. Takie rozwiązanie może być dla niektórych nawet wygodniejszym rozwiązaniem niż umieszczone na dachu, ze względu na łatwiejszy dostęp. Thule, jako renomowany producent tego typu akcesoriów, oferuje kilka modeli, które charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, wysoką funkcjonalnością i wieloma innymi zaletami. Ale czy istnieje dla nich jakaś godna uwagi alternatywa?
Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

04. Styczeń, 2024 przez 0
Podróżowanie rowerem staje się coraz bardziej popularne, a z nim rośnie zapotrzebowanie na solidne i wygodne bagażniki rowerowe. Rynek oferuje różne modele, z których dwa czołowe to Thule Epos i Spinder TX2. Obie marki, znane ze swojego zaangażowania w komfort i bezpieczeństwo podróży, prezentują swoje flagowe produkty – bagażniki rowerowe na hak. W tym artykule znajdziesz porównanie obydwu modeli, ukazujące ich różne cechy, które mogą zaważyć na decyzji.
Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

23. Listopad, 2023 przez 0
Systemy przewozu rowerów i bagażu stanowią kluczowy element dla aktywnych osób, które podróżują samochodem i chcą wygodnie zabierać swój sprzęt. Jedną z popularnych opcji na rynku jest uniwersalny, modułowy system firmy MFT, który zapewnia praktyczne rozwiązania do bezpiecznego transportu rowerów oraz bagażu. Ta gama produktów oferuje wybór, który można dostosować do różnorodnych potrzeb podróżujących, zapewniająć wygodę i funkcjonalność.
Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery. Thule, Aguri, a może coś innego?

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery. Thule, Aguri, a może coś innego?

18. Sierpień, 2023 przez 0
Przemierzając szlaki rowerowe w towarzystwie przyjaciół czy rodziny, niezawodny bagażnik na haku może znacząco ułatwić transport jednośladów. W naszym przeglądzie przedstawiamy siedem modeli bagażników, które pomogą Ci podjąć trafną decyzję i wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Produkty podobne

Dodaj Bagażnik na hak Yakima JustClick EVO 2
Yakima JustClick EVO 2 to ewolucja znanego i polecanego modelu JustClick 2. Podobnie jak poprzednik, charakteryzuje się wyjątkową łatwością obsługi i montażu, ale przede wszystkim najwyższą jakością wykonania. W najnowszej wersji poprawione zostało oświetlenie, które jest teraz wykonane w technologii LED, co poprawia jego trwałość i wydajność. Ponadto, unowocześniony design i bardziej jednolite malowanie sprawiają, że bagażnik jeszcze lepiej dopasowuje się do stylu większości pojazdów.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak THULE VeloSpace XT 3 939 Black
Topowa platforma rowerowa Thule teraz jest także dostępna w wersji czarnej. Producent zdecydował o wprowadzeniu czarnych wersji niektórych bagażników, aby klient poza najwyższą jakością produktu otrzymał także możliwość wyboru koloru pod własne preferencje. Co istotne czarny kolor uzyskano dzięki anodyzacji aluminium - jest ono ciemne nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz, więc ewentualne rysy powstałe podczas użytkowania nie skutkują "prześwitywaniem" jasnego aluminium. Oczywiście funkcje bagażnika w wersji srebrnej i czarnej są identyczne. Bagażnik cechuje się nowoczesnym wyglądem i sam w sobie posiada innowacyjne rozwiązania. Ma między innymi możliwość przewożenia dodatkowego kosza bagażowego BackSpace XT. Długie aluminiowe szyny podpierające koła pozwalają na przewożenie wszelkiego rodzaju rowerów: począwszy od zjazdowych, poprzez rowery miejskie, szosowe, MTB aż po małe rowerki dziecięce. Najnowsza platforma Thule 939 jest lepiej przystosowana do transportu większych rowerów: teraz maksymalna waga jednego może wynosić do 30 kg (przy 60 kg ładowności całego bagażnika). Dostępna osobno rampa załadunkowa ułatwia umieszczenie na bagażniku cięższych lub większych rowerów. Opcjonalny dodatkowy adapter na czwarty rower jest podwójnie zabezpieczany zamkiem.

THULE VeloSpace XT 3 939 w wersji czarnej mieści 3 rowery.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak Uebler X31S
Kod promocyjny: ZIMA
Większy brat niezwykle udanego modelu X21s. Przy zwiększonej pojemności wciąż jest bardzo lekki (tylko 15,5 kg - najlepszy wynik na rynku wśród składanych bagażników premium). Przy tym charakteryzuje się sporą nośnością wynoszącą 54 kg, więc bez problemu przewieziesz na nim większość rowerów. Oczywiście jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie.

Bagażnik na hak Uebler X31S mieści 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
_Kod Rabatowy
Dodaj Bagażnik na hak Uebler P32S
Seria bagażników rowerowych P posiada możliwość rozbudowy o jedno stanowisko transportowe po dokupieniu odpowiedniego adaptera. Model P32S standardowo mieszczący trzy rowery można rozbudować, po dokupieniu adaptera, do transportu czterech rowerów. Poza tym seria P zachowuje cechy charakterystyczne dla innych produktów marki Uebler: opatentowany system szybkiego mocowania, niezwykle niską wagę przy dużej nośności, doskonałą jakość jakość oraz wysoki poziom ergonomii.

Bagażnik na hak Uebler P32S mieści 3 rowery. Istnieje możliwość zwiększenia pojemności bagażnika do czterech rowerów poprzez dokupienie odpowiedniego adaptera

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Dodaj Bagażnik na hak Uebler i21
Kod promocyjny: ZIMA
Bagażnik Uebler i21 to bagażnik przyjazny użytkownikowi pod każdym względem. Jest niezwykle lekki i posiada świetny system montażu więc jego instalacja to czysta przyjemność. Najwyższej jakości materiały użyte do jego wykonania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatacje a przydatne dodatkowe akcesoria zwiększają jeszcze bardziej jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Bagażnik na hak Uebler i21 mieści 2 rowery.

Bagażnik występuje także w wersji z odchylaniem o 90 stopni.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
_Kod Rabatowy
Dodaj Bagażnik na hak THULE EasyFold XT Fix4Bike 3 966
EasyFold XT 3 w wersji Fix4Bike to pierwszy na rynku bagażnik rowerowy na hak przystosowany do użytku na hakach wyposażonych w dodatkowe wypusty stabilizujące bagażnik. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uchwyt Thule EasyFold XT 3 F charakteryzuje się wyższą w porównaniu do standardowej wersji nośnością wynoszącą 66 kg, a także montuje się go o wiele szybciej. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki temu rozwiązaniu zmniejszone jest ryzyko nieprawidłowego montażu. Co także istotne wersja Fix4Bike jest lżejsza od "standardowej" i waży 21,6 kg co należy uznać za dobry wynik wśród bagażników składanych.

Bagażnik na hak THULE EasyFold 966 mieści 3 rowery. Sprawdź wersję EasyFold XT 965 o pojemności 2 rowerów.
Producent
Bagażniki rower na hak Thule
Dodaj Bagażnik na hak Spinder SC2
Bagażnik na hak Spinder SC2 to innowacyjne rozwiązanie dla kamperów, umożliwiające łatwy dostęp do przestrzeni z tyłu. Dzięki wysuwanej konstrukcji, bagażnik tworzy większą przestrzeń między tyłem pojazdu a rowerami. Jego wyjątkowy design w matowej czerni w połączeniu z oświetleniem LED doskonale komponuje się z kamperem.

SC2 to bagażnik pozwalający przewóz dwóch lub nawet trzech rowerów dzięki opcjonalnemu adapterowi. Jest idealnie skrojony dla kamperów, charakteryzuje się niewielką wagą (21 kg) oraz wyjątkowym systemem przesuwnym, umożliwiającym dostęp do bagażnika nawet wraz z zamontowanymi rowerami. Znaczna ładowność (do 60 kg), szerokie uchwyty i szyny pozwalają na przewóz różnych typów rowerów, w tym elektrycznych. Wyposażony w blokady zabezpieczające, spełnia wymogi bezpieczeństwa, a dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiają przypadkowe odpięcie rowerów. To bezpieczny, funkcjonalny i łatwy w montażu bagażnik zaprojektowany szczególnie z myślą o kamperach.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13