Wypożyczalnia bagażników i boxów Kraków - zobacz jak łatwo i bezpiecznie wynająć sprzęt

Autor: Ekspert StrefaKierowcy.pl
Dodano dnia 
Kliknij tutaj aby powrócić
na poprzednią stronę

Wypożyczalnia bagażników i boxów Kraków

Wraz z rosnącą popularnością aktywnego spędzania czasu na wyjazdach, coraz więcej podróżników pragnie zabrać ze sobą swój ukochany sprzęt rekreacyjny - od rowerów po narty czy dodatkowe bagaże. Potrzeba transportu swojego wyposażenia stała się nieodłącznym elementem wielu naszych podróży, stąd nasza propozycja - nowoczesne rozwiązania w postaci wynajmu boksów dachowych, bagażników bazowych oraz uchwytów rowerowych.

Nasza oferta ma na celu ułatwienie podróży poprzez znaczne zwiększenie możliwości transportowych pojazdów. Wypożyczamy zarówno boksy dachowe, bagażniki bazowe, jak i różnego rodzaju uchwyty rowerowe, które sprawdzą się zarówno na krótkich jak i długich trasach. Nasze akcesoria zwiększające ładowność pozwalają nawet mniejszym autom na przewiezienie sporej ilości bagażu czy sprzętu sportowego.

Rozumiemy, że nie każdy chce, lub może zainwestować w taki sprzęt - czy to ze względu na sporadyczną potrzebę użycia, cenę czy brak miejsca na jego przechowywanie. Dlatego chcemy zaproponować Państwu wynajem bagażników dachowych, rowerowych i więcej. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne uchwyty narciarskie, platformy na hak, boksy dachowe i wiele innych, które można wynająć w atrakcyjnych cenach w naszych oddziałach w Krakowie i Głogoczowie. Nasze uchwyty doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju pojazdach - od terenówek po kombi czy hatchbacki.

Zapewniamy wyłącznie sprzęt wysokiej jakości i w bardzo dobrym stanie technicznym. Co więcej, działamy w pełni legalnie, wystawiając paragony i faktury VAT na usługę wypożyczenia.

”Wypożyczalnia_bagażników_Kraków”

Oferta wypożyczalni

Obecnie dostępne są modele bazowych bagażników dachowych na reling zwykły lub zintegrowany od marki Atera. Wkrótce zamierzamy wprowadzić do naszej oferty także bagażniki Thule, obejmujące rozwiązania dedykowane do fabrycznych punktów montażu oraz przeznaczone dla samochodów z gołym dachem. Dzięki temu nasi klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszego zakresu opcji, które lepiej dopasują się do specyfiki ich pojazdów i indywidualnych potrzeb transportowych.

W naszej ofercie posiadamy również różnorodne boxy dachowe Thule oraz Inter Pack, umożliwiające wygodne i bezpieczne przewożenie dodatkowego bagażu czy sprzętu rekreacyjnego. Oferowane przez nas boksy dachowe cechują się wysoką jakością wykonania, ergonomicznym designem oraz dostosowaniem do różnych potrzeb podróżujących, zapewniając nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo transportowanych rzeczy.

Dla miłośników aktywności rowerowej, w naszej wypożyczalni dostępne są również platformy rowerowe na hak Thule. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wygodnie transportować swoje rowery wraz z kompletnym osprzętem. Platformy rowerowe oferują stabilne i bezpieczne mocowanie rowerów na haku, gwarantując jednocześnie łatwy dostęp do bagażnika samochodu dzięki funkcji odchylania. Dzięki temu rozwiązaniu podróżujący rowerzyści mogą cieszyć się swobodą podróży, unikając konieczności składania czy demontażu rowerów przed każdym przejazdem. Platformy rowerowe są zaprojektowane z myślą o praktyczności i bezpieczeństwie, umożliwiając transport nawet czterech rowerów jednocześnie, zachowując pełną stabilność i pewność mocowania.

Dla kolarzy szukających alternatywnych rozwiązań, w naszej ofercie znajdują się także dachowe uchwyty rowerowe marki Thule. Te bagażniki stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań montowanych na haku, umożliwiając transport rowerów na dachu pojazdu. Uchwyty dachowe Thule zapewniają nie tylko niezawodne mocowanie rowerów na dachu samochodu, ale także dają możliwość przewozu roweru na widelcu. Ten szczególny sposób montażu, z odpięciem przedniego koła, to rozwiązanie szczególnie cenione przez bardziej profesjonalnych kolarzy, którzy posiadają specjalne rowery np. z ramy karbonowej. 

”Oferta_wypożyczenia_boxów”

Ile kosztuje wypożyczenie bagażnika?

Cennik usług dostępny jest na naszej stronie internetowej, co umożliwia klientom zapoznanie się z kosztami wynajmu przed podjęciem decyzji. Nasz system rezerwacji precyzyjnie podaje łączną cenę brutto za określony czas wynajmu, co gwarantuje przejrzystość i klarowność ceny. Obok produktu podana jest również wartość kaucji zwrotnej, której płatność jest obowiązkowa podczas wypożyczenia. Podczas rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 30% wartości usługi jako zadatek.

Warto pamiętać, że przed odbiorem wynajętego bagażnika ważne jest upewnienie się, że posiadasz wszystkie niezbędne elementy do jego montażu. Na przykład, w przypadku boksu dachowego konieczne będzie posiadanie odpowiedniego bagażnika bazowego, natomiast do zamontowania platformy rowerowej na hak holowniczy, sam hak stanowi kluczowy element wyposażenia.

”Koszty_wypożyczenia_bagażników”

Jakie są warunki rezerwacji i wymagania formalne?

Obowiązują pewne podstawowe warunki rezerwacji:

  • Minimalny okres wypożyczenia wynosi 3 doby i obejmuje dni otwarcia wypożyczalni - od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty między 9:00 a 13:00. Wypożyczenia nie są możliwe w dni świąteczne.
  • Rezerwacja powinna być dokonana co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. System uniemożliwi rezerwację na termin bliższy, ponieważ musimy przygotować i zweryfikować technicznie oferowany sprzęt. W przypadku chęci natychmiastowego wypożyczenia, należy skonsultować się z personelem wypożyczalni.
  • Rezerwację zalecamy dokonywać online lub telefonicznie pod numerem (12) 346 346 2. Niezbędne jest dokonanie rezerwacji, aby sprzęt był dostępny w wybranym terminie.
  • Rezerwacja staje się ważna po wpłacie zadatku w wysokości 30% wartości usługi. W przypadku rezerwacji online system kieruje do płatności. Podczas odbioru towaru opłata za wypożyczenie zostanie pomniejszona o wpłacony zadatek. Zastrzegamy, że zadatek jest bezzwrotny w przypadku anulacji rezerwacji.
  • Przy odbiorze towaru pobierana jest kaucja określona dla każdego przedmiotu oraz opłata za wynajem. Podpisywana jest umowa wynajmu i konieczne jest okazanie dowodu osobistego (nie tworzymy kopii).
  • Towar należy zwrócić w ustalonym terminie, kompletny i w dobrym stanie.
  • Jeśli towar zostanie zwrócony w stanie nieuszkodzonym, otrzymasz zwrot kaucji. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, będą one wycenione i potrącone z kaucji. Jeśli kaucja nie wystarczy na pokrycie kosztów naprawy, wypożyczalnia oczekuje na wpłatę pozostałej kwoty w ciągu 7 dni od przedstawienia kosztorysu naprawy.

Więcej szczegółów dotyczących wypożyczenia sprzętu znajdziesz w regulaminie i polityce prywatności. W każdej chwili możesz pobrać również wzór umowy, gdzie możesz przeczytać dokładnie jak wygląda podpisywany przez nas dokument potrzebny do wypełnienia formalności. 

Aby wypożyczyć bagażnik, skorzystaj z naszej platformy rezerwacyjnej.

”Warunki_wypożyczenia_bagażników”
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13