Produkt chwilowo niedostępny

Westfalia Pokrowiec na bagażnik BC80 Bikelander 3

Numer katalogowy: 350017600001
Identyfikator produktu: 0105680
EAN: 4250557558943
Kod producenta: 350017600001
Powiadom o dostępności produktu
Pokrowiec przeznaczony do bagażnika rowerowego na hak Westfalia BC80 Bikelander 3. Jego rozmiar jest dopasowany idealnie do wymiarów złożonej platformy i zapewnia jej wysoki poziom ochrony przed warunkami zewnętrznymi. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniając bagażnikowi długotrwałe zabezpieczenie. Miękka i miła w dotyku tkanina odpowiada nie tylko za ochronę, ale również za wizualny efekt, który prezentuje się znakomicie pod kątem wizualnym.

Zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi dla platformy Westfalia BC80 Bikelander 3 - Pokrowiec

Pokrowiec na bagażnik Bikelander 3 to akcesorium dedykowane platformie rowerowej na hak Westfalia BC80 Bikelander 3. Jego wymiary są dokładnie dopasowane do rozmiaru i kształtu złożonego bagażnika, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom ochrony. Zabezpiecza powierzchnię platformy przed zarysowaniem, zabrudzeniem i zakurzeniem podczas przechowywania. 

”Pokrowiec_na_bagażnik_Bikelander_3”

Pokrowiec do przechowywania wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny, która chroni przed warunkami zewnętrznymi, a przy tym jest bardzo trwała i nie podlega szybkiemu zużyciu, nawet przy częstym pakowaniu i wypakowywaniu bagażnika. 

”Ochrona_platformy_rowerowej”

Produkt zapewnia nie tylko wysoką trwałość i ochronę, ale przy tym prezentuje się bardzo dobrze wizualnie. Materiał pokrowca jest miękki, przyjemny w dotyku, a czarny kolor sprawia, że wpasowuje się w każde wnętrze, gdziekolwiek planujesz go przechowywać.

”Zabezpieczenie_przed_brudem_i_wilgocią”

Produkty podobne

Thule torba na bagaznik EasyFold XT 9344
Chroni Ciebie i samochód przed zabrudzeniem podczas transportu i przechowywania bagażnika rowerowego Thule EasyFold XT. Przeznaczona do bagażników Thule EasyFold XT 934 i EasyFold XT Fix4Bike 966.
Producent
Pokrowiec Spinder CB3 do bagażnika SC2 czarny
Pokrowiec Spinder CB3 to przydatne rozwiązanie dla bagażnika SC2, zapewniające ochronę przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki doskonałemu dopasowaniu do bagażnika, pokrowiec CB3 wydłuża trwałość i utrzymuje platformę w doskonałym stanie, chroniąc ją przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Solidny materiał oraz zamek błyskawiczny to gwarancja skutecznej ochrony bagażnika Spinder. Pokrowiec CB3 jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania złożonego bagażnika, zapewniając wygodę i ochronę niezależnie od miejsca przechowywania - w domu, garażu czy na zewnątrz.
Producent
Thule OneKey System 6 wkładek 450600
Wymiana wkładek pozwala na zamykanie wszystkich akcesoriów Thule jednym kluczem.

Wymień wkładki zamków w kilku prostych operacjach przy pomocy specjalnego klucza serwisowego dołączonego do zestawu.

Nowa wersja bez numeru zamka na bębenku.
Producent
Thule torba na bagaznik EasyFold XT 9311
Chroni Ciebie i samochód przed zabrudzeniem podczas transportu i przechowywania bagażnika rowerowego Thule EasyFold XT. Przeznaczona do platform EasyFold 932, EasyFold XT 933 oraz EasyFold XT Fix4Bike 965 na 2 rowery.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13