Kable rozruchowe

Kable rozruchowe

Rozładowany akumulator może stanowić duży problem dla wielu kierowców. Chociaż największe niebezpieczeństwo jego rozładowania pojawia się zimą, gdy temperatura jest ujemna, latem również nie można mieć pewności, że wszystko będzie w porządku. W takim wypadku ratunek mogą stanowić kable rozruchowe, których cena w naszym sklepie jest bardzo przystępna. Warto wozić ze sobą przewody, dzięki nim można uniknąć wielu problematycznych sytuacji i uruchomić pojazd nawet, gdy akumulator się rozładuje.

Za ich pomocą możemy podłączyć wyładowany akumulator do sprawnego i za jego pośrednictwem uruchomić auto. Wykorzystanie kabli rozruchowych powinno być rozpoczęte ustawieniem blisko siebie obu pojazdów. Warto zwrócić uwagę na to, czy klemy są czyste. Ich stan będzie miał wpływ na przepływ prądu. Auto ze sprawnym akumulatorem
powinno mieć wyłączony silnik. Włączyć go można dopiero po należytym podłączeniu przewodów rozruchowych. Najpierw podłącza się przewód dodatni do dodatniego, uważając by nie dotknąć żadnej metalowej części, tym samym doprowadzając do zwarcia, oraz nie pomylić się i nie podłączyć go do ujemnego. Kabel ujemny powinien być podłączony
do masy, czyli zaczepiony do wybranego metalowego elementu. Najlepiej nie wykorzystywać do tego celu karoserii, gdyż można w ten sposób uszkodzić lakier. Podczas uruchamiania niesprawnego auta warto w sprawnym utrzymywać obroty silnika na poziomie ok. 1500 obr./min.

W naszym asortymencie można znaleźć kable rozruchowe nadające się do uruchamiania pojazdów z silnikiem o pojemności od 1200cm3 do 3000 cm3. Są to produkty dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Zauważyłeś błąd? Uprzejmie prosimy o jego zgłoszenie.

Kable rozruchowe do samochodu

Jako kierowca z pewnością wiesz, że rozładowany akumulator to ogromny problem – odpalenie auta jest wówczas niemożliwe bez podjęcia odpowiednich działań. Wychodząc naprzeciw tym właścicielom pojazdów, którzy chcą uniknąć problemów, proponujemy kable rozruchowe do samochodu – z ich pomocą szybko uruchomisz samochód bez względu na to, gdzie doszło do rozładowania akumulatora.

Kable rozruchowe do samochodu jakich marek proponujemy?

Dbamy o to, aby w naszym asortymencie dostępne były wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego prowadzimy sprzedaż kabli rozruchowych znanych marek. Dzięki temu ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą mieć pewność, że trafią do nich kable wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Kupując kable rozruchowe do samochodu w naszym sklepie, wyposażysz się w akcesorium, które swoją pełną funkcjonalność zachowa naprawdę długo.

Czym charakteryzują się dostępne w naszym sklepie kable rozruchowe do samochodu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne samochody mogą mieć nasi klienci, dlatego znajdziesz u nas kable rozruchowe do samochodu wyposażonego w silnik o różnej pojemności. Oferujemy modele odpowiednie do aut osobowych bez względu na markę. Stawiamy na kable, które wykonane zostały tak, aby korzystanie z nich było naprawdę proste. Kupisz u nas między innymi modele z oznaczonymi zaciskami, co przekłada się na większe bezpieczeństwo użytkowania.

W naszym sklepie dostępne są kable rozruchowe, które zachowują swoją funkcjonalność nawet wtedy, kiedy na dworze jest naprawdę zimno – niskie temperatury nie powodują spadku ich elastyczności, co przekłada się na łatwość użytkowania. Zastosowanie wysokiej jakości otuliny gumowej sprawia, że nawet przy -40 stopniach mogą być użytkowanie z łatwością – z ich pomocą uruchomisz silnik w ekstremalnych warunkach. Zapewni Ci to bezpieczeństwo nawet podczas zimowego wyjazdu w góry.

Czy proponowane przez nas kable rozruchowe do samochodu są drogie?

Dbamy nie tylko o to, aby dostępne były u nas produkty wysokiej jakości – wiemy, że dla wielu osób duże znaczenie ma także przystępna cena. To właśnie z tego powodu tak kształtujemy naszą politykę cenową, aby kable rozruchowe do samochodu mogli u nas kupić wszyscy.

Jeśli nie chcesz zastanawiać się co zrobić z rozładowanym akumulatorem, cenisz produkty wysokiej jakości, które nie zawodzą nawet w najmniej oczekiwanym momencie, zależy Ci na przystępnych cenach i szybkiej realizacji zamówienia, nie czekaj – poznaj bliżej naszą ofertę kabli rozruchowych. Zapraszamy!

SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13