Platformy transportowe

Platformy transportowe

Hak holowniczy może służyć nie tylko do ciągnięcia przyczepy, montażu bagażnika rowerowego czy transportu kufra bagażowego. Można na nim także umieścić platformy transportowe na które z kolei spakujesz przeróżne rzeczy: począwszy od materiałów budowlanych, poprzez akcesoria ogrodowe aż po np. kosiarkę.
Zauważyłeś błąd? Uprzejmie prosimy o jego zgłoszenie.
MFT BackWork
BackWork to uniwersalna platforma, która pozwala na mocowanie własnych konstrukcji. Montaż odbywa się w oparciu o system bagażnika BackCarrier. Dzięki takiemu rozwiązaniu platformę można odchylać również z załadunkiem i otwierać klapę bagażnika (o ile załadunek na to pozwala).

Do zamontowania na haku wymagany bagażnik bazowy BackCarrier lub BackCarrier Fix4Bike do zakupienia osobno
Producent
Baza na hak MFT BackCarrier
System MFT BackCarrier to podstawowy element BackSystem jest to system nośny, na którym mocuje się inne bagażniki rowerowe, boksy bagażowe i platformy transportowe. Dzięki jednej podstawie można korzystać z wielu akcesoriów do przewożenia.
Producent
Baza na hak MFT BackCarrier Fix4Bike
MFT BackCarrier Fix4Bike to podstawa pozwalająca na montaż akcesoriów takich jak boksy, bagażnik na rowery na hak czy platformy transportowe. Wersja Fix4Bike pasuje do kul haków holowniczych wyposażonych w specjalne wypustki.

Wersja z systemem Fit4Bike nie umożliwia wydłużonego uchylania
Producent
MFT BackPack
Platforma załadunkowa umożliwiająca przewóz różnego rodzaju urządzeń i przedmiotów między innymi nadaje się do transportu: wózka dziecięcego, wózka inwalidzkiego, kosiarki ogrodowej, materiałów budowlanych i innych. Platforma wyposażona w oczka i otwory umożliwiające montaż pasów transportowych. Wspornik zapewnia dodatkową stabilność przewożonego ładunku. Materiał z jakiego wykonana jest platforma to trwała blacha z ryflowaniem poprawiającym przyczepność.

Do zamontowania na haku wymagany bagażnik bazowy BackCarrier lub BackCarrier Fix4Bike do zakupienia osobno
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13