Kufry bagażowe na hak

Kufry bagażowe na hak

Hak holowniczy można wykorzystać nie tylko do transportu rowerów lub ciągnięcia przyczepy. Można na nim umieścić także kufer bagażowy, który podobnie jak boks dachowy zwiększy możliwości transportowe twojego auta a jednocześnie nie będzie miał znacząco negatywnego wpływu na aerodynamikę jak ma to miejsce w przypadku boxów montowanych na dachu auta.
Boks bagażowy na hak TowBox V1 Srebrny TBX0AAB
Wielofunkcyjny boks bagażowy na hak TowBox V1 to rozwiązanie idealne dla właścicieli samochodów chcących przewozić wózki dziecięce, torby czy zakupy poszukujący dodatkowej przestrzeni dla przewożonego bagażu jednocześnie zachowując wolną przestrzeń na dachu pojazdu.
Thule Onto bagażnik na hak holowniczy 9059
Boks bagażowy na hak to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących większej powierzchni załadunkowej zostawiając przy tym dach samochodu wolny na kolejne akcesoria jak chociażby uchwyty na sprzęt wodny czy rowery. Ważną zaletą boksu jest możliwość wjazdu do niskich garaży co eliminuje konieczność zdejmowania boksa z dachu tuż przed wjazdem. Boks wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne w tym opady.
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Biały TV3XGB0
W modelu V3 producent zastosował bezpieczne i pasujące do tego kufra światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami. Nowoczesny elegancki wygląd bosku na hak holowniczy który nie tylko będzie dobrze prezentował ale również pozwoli powiększyć powierzchnie załadunkową.

Zaletą na, którą warto zwrócić uwagę przy zakupie tego boksu jest fakt, że dostęp do bagażnika zawieszonego na haku jest wygodniejszy ponieważ nie jest on zawieszony wysoko tak jak w przypadku boxów dachowych. Dodatkowo przestrzeń na dachu samochodu pozostaje wolna gdzie w przypadku niskich garaży ma to duże znaczenie.
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Czarny TV3XNN0
Nowoczesny o opływowych kształtach, w eleganckim stylu bagażnik na hak holowniczy. Sprawdzi się tam gdzie powierzchnia bagażnika pojazdu nie jest wystarczająca. Jego wymiary zostały dobrane tak aby bez problemowo przewozić torby czy nawet wózki dziecięce. Elegancki wygląd bagażnika podkreślają nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami.
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Niebieski TV3XGA0
Boks w wyjątkowym wykonaniu na hak holowniczy wielu o zaletach co najważniejsze elegancki wygląd, nisko zawieszony nie sprawia problemów z załadunkiem jak w przypadku boksa dachowego. Wyposażony w nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Boks świetnie sprawdzi się w przypadku przewożenia wózków dziecięcych, składanych rowerów i innych.
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Pomarańczowy TV3XGJ0
Boks na hak holowniczy o sporych zaletach przede wszystkim elegancki wygląd, nisko zawieszony nie sprawia problemów z załadunkiem jak w przypadku boksa dachowego. Wyposażony w nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Boks świetnie sprawdzi się w przypadku przewożenia wózków dziecięcych, składanych rowerów i innych.
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Szary TV3XGG0
Nowoczesna forma, elegancki wygląd bosku na hak holowniczy który nie tylko będzie dobrze prezentował się w przypadku jasnych samochodów ale również pozwoli powiększyć powierzchnie załadunkową. W tym modelu producent zdecydował się zastosować bezpieczne i pasujące do tego kufra światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami.

Zaletą montażu boksu bagażowego na hak jest fakt, że dach samochodu zostaje wolny - ma to ogromne znaczenie w przypadku niskich garaży, w których dostęp do bagażnika dachowego byłby utrudniony.
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Zielony TV3XVV0
Boks wykonany w zielonych typowo podróżniczych kolorach sprawdzi się w leśnych zielonych warunkach. Jako powiększenie powierzchni załadunkowej kampera nie ogranicza przy tym montażu akcesoriów na klapie. Elegancki wygląd, nisko zawieszony nie sprawia problemów z załadunkiem jak w przypadku boksa dachowego. Wyposażony w nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Boks świetnie sprawdzi się w przypadku przewożenia wózków dziecięcych, składanych rowerów i innych.
Skrobaczka do szyb Murska 575 - krótka
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 15 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
K2 SKROBACZKA
Wygodny przyrząd do usuwania śniegu, szronu i lodu z powierzchni szyb oraz reflektorów w samochodach.
CTEK MXS 5.0
Automatyczna ładowarka impulsowa CTEK MXS 5.0 może być wykorzystywana do ładowania wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych: ektrolitowych, bezobsługowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz AGM. CTEK MXS 5.0 ładuje akumulatory 12V o pojemności od 1.2 do 110 Ah. Maksymalny prąd ładowania podczas cyklu to 5A.
Stef-Pol prostownik EST-305
Zespół Prostownikowy EST – 305 przeznaczony jest do samoczynnego ładowania akumulatorów ołowiowo-kwasowych o napięciu 12V i pojemności 34 ÷ 150Ah.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13