Kufry bagażowe na hak

Kufry bagażowe na hak

Hak holowniczy można wykorzystać nie tylko do transportu rowerów lub ciągnięcia przyczepy. Można na nim umieścić także kufer bagażowy, który podobnie jak boks dachowy zwiększy możliwości transportowe twojego auta a jednocześnie nie będzie miał znacząco negatywnego wpływu na aerodynamikę jak ma to miejsce w przypadku boxów montowanych na dachu auta.
MFT BackBox adapter do przewozu nart srebrny
Adapter do BackBox pozwalający na wydłużenie przestrzeni załadunkowej do przewozu nart. Składa się z dwóch bocznych wstawek wydłużających boks o dodatkowe 36 cm. Wkładki zostały wyłożone pianką aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu zmieścisz narty lub deski snowboardowe do maksymalnie 187 cm długości.
Producent
MFT BackBox adapter do przewozu nart czarny
Adapter do BackBox pozwalający na wydłużenie przestrzeni załadunkowej do przewozu nart. Składa się z dwóch bocznych wstawek wydłużających boks o dodatkowe 36 cm. Wkładki zostały wyłożone pianką aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu zmieścisz narty lub deski snowboardowe do maksymalnie 187 cm długości.
Producent
MFT BackCarrier
System MFT BackCarrier to podstawowy element BackSystem jest to system nośny, na którym mocuje się inne bagażniki rowerowe, boksy bagażowe i platformy transportowe. Dzięki jednej podstawie można korzystać z wielu akcesoriów do przewożenia.
Producent
MFT BackCarrier Fix4Bike
MFT BackCarrier Fix4Bike to podstawa pozwalająca na montaż akcesoriów takich jak boksy, bagażnik na rowery na hak czy platformy transportowe. Wersja Fix4Bike pasuje do kul haków holowniczych wyposażonych w specjalne wypustki.

Wersja z systemem Fit4Bike nie umożliwia wydłużonego uchylania
Producent
Boks bagażowy na hak TowBox V1 Srebrny TBX0AAB
Wielofunkcyjny boks bagażowy na hak TowBox V1 to rozwiązanie idealne dla właścicieli samochodów chcących przewozić wózki dziecięce, torby czy zakupy poszukujący dodatkowej przestrzeni dla przewożonego bagażu jednocześnie zachowując wolną przestrzeń na dachu pojazdu.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Thule Onto bagażnik na hak holowniczy 9059
Boks bagażowy na hak to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących większej powierzchni załadunkowej zostawiając przy tym dach samochodu wolny na kolejne akcesoria jak chociażby uchwyty na sprzęt wodny czy rowery. Ważną zaletą boksu jest możliwość wjazdu do niskich garaży co eliminuje konieczność zdejmowania boksa z dachu tuż przed wjazdem. Boks wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne w tym opady.
Producent
Boks bagażowy na hak TowBox V2 Srebrny T2X000C
TowBox V2 to wielofunkcyjny bagażnik, który pozwoli Ci dodatkowo zwiększyć pojemność załadunkową Twojego samochodu. Boks został zaprojektowany w taki sposób aby po otworzeniu obu pokryw móc z łatwością pakować różnego rodzaju sprzęt.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V2 Czarny T2X000N
TowBox V2 to wielofunkcyjne rozwiązanie pozwalające na dodatkowe zwiększenie pojemności załadunkowej naszego samochodu. Boks został wykonany tak aby z łatwością ładować do niego różnego rodzaju sprzęt jak wózki dziecięce, torby bagażowe itp.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Zielony TV3XVV0
Boks wykonany w zielonych typowo podróżniczych kolorach sprawdzi się w leśnych zielonych warunkach. Jako powiększenie powierzchni załadunkowej kampera nie ogranicza przy tym montażu akcesoriów na klapie. Elegancki wygląd, nisko zawieszony nie sprawia problemów z załadunkiem jak w przypadku boksa dachowego. Wyposażony w nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Boks świetnie sprawdzi się w przypadku przewożenia wózków dziecięcych, składanych rowerów i innych.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Szary TV3XGG0
Nowoczesna forma, elegancki wygląd bosku na hak holowniczy który nie tylko będzie dobrze prezentował się w przypadku jasnych samochodów ale również pozwoli powiększyć powierzchnie załadunkową. W tym modelu producent zdecydował się zastosować bezpieczne i pasujące do tego kufra światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami.

Zaletą montażu boksu bagażowego na hak jest fakt, że dach samochodu zostaje wolny - ma to ogromne znaczenie w przypadku niskich garaży, w których dostęp do bagażnika dachowego byłby utrudniony.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Pomarańczowy TV3XGJ0
Boks na hak holowniczy o sporych zaletach przede wszystkim elegancki wygląd, nisko zawieszony nie sprawia problemów z załadunkiem jak w przypadku boksa dachowego. Wyposażony w nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Boks świetnie sprawdzi się w przypadku przewożenia wózków dziecięcych, składanych rowerów i innych.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Niebieski TV3XGA0
Boks w wyjątkowym wykonaniu na hak holowniczy wielu o zaletach co najważniejsze elegancki wygląd, nisko zawieszony nie sprawia problemów z załadunkiem jak w przypadku boksa dachowego. Wyposażony w nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami poprawiają bezpieczeństwo na drogach. Boks świetnie sprawdzi się w przypadku przewożenia wózków dziecięcych, składanych rowerów i innych.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Czarny TV3XNN0
Nowoczesny o opływowych kształtach, w eleganckim stylu bagażnik na hak holowniczy. Sprawdzi się tam gdzie powierzchnia bagażnika pojazdu nie jest wystarczająca. Jego wymiary zostały dobrane tak aby bez problemowo przewozić torby czy nawet wózki dziecięce. Elegancki wygląd bagażnika podkreślają nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Boks bagażowy na hak TowBox V3 Biały TV3XGB0
W modelu V3 producent zastosował bezpieczne i pasujące do tego kufra światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami. Nowoczesny elegancki wygląd bosku na hak holowniczy który nie tylko będzie dobrze prezentował ale również pozwoli powiększyć powierzchnie załadunkową.

Zaletą na, którą warto zwrócić uwagę przy zakupie tego boksu jest fakt, że dostęp do bagażnika zawieszonego na haku jest wygodniejszy ponieważ nie jest on zawieszony wysoko tak jak w przypadku boxów dachowych. Dodatkowo przestrzeń na dachu samochodu pozostaje wolna gdzie w przypadku niskich garaży ma to duże znaczenie.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13