Adaptery

Adapter wtyczki 7/13
Przejściówka 7/13 gniazda elektrycznego z 7-mio pinowego na 13 pinów (pozwala na podłączenie zasilania bagażnika wyposażonego we wtyczkę 13-sto pinową do auta z gniazdem 7-mio pinowym). Dobra jakość wykonania.
Producent
Adapter wtyczki 13/7
Przejściówka 13/7 gniazda elektrycznego z 13-sto pinowego na 7 pinów (pozwala na podłączenie zasilania bagażnika wyposażonego we wtyczkę 7-mio pinową do auta z gniazdem 13-sto pinowym). Dobra jakość wykonania.
Producent
Adapter do rowka T - profil 364
Adapter pozwala na zamontowanie uchwytów Vento, Rosa, Rosa Plus, Modena w rowku "T", który posiadają belki aluminiowe (m.in. marek Thule, Mont Blanc, Atera, Whispbar). Cena dotyczy kompletu pozwalającego na zamontowanie jednego uchwytu rowerowego.
Producent
Adapter wtyczki 7/13
Przejściówka 7/13 gniazda elektrycznego z 7-mio pinowego na 13 pinów (pozwala na podłączenie zasilania bagażnika wyposażonego we wtyczkę 13-sto pinową do auta z gniazdem 7-mio pinowym). Dobra jakość wykonania.
Producent
Adapter wtyczki 13/7 Westfalia
Wysokiej jakości, a przy okazji przystępna cenowo przejściówka 13/7 gniazda elektrycznego z 13-sto pinowego na 7 pinów (pozwala na podłączenie zasilania bagażnika wyposażonego we wtyczkę 7-mio pinową do auta z gniazdem 13-sto pinowym). Produkcja: Niemcy. Nasza rekomendacja ze względu na bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.
Producent
Adapter na 3-ci rower do Thule WanderWay 911602 czarny
Adapter 911602 to zestaw, na który składa się szyna na koła i łapka z gałką AcuTight, które montuje się do bagażnika Thule WanderWay 2. Po instalacji tego dodatku możliwy jest przewóz trzech rowerów jednocześnie na wspomnianej platformie. Wszystkie elementy są dopasowane wizualnie do wyglądu bagażnika, dzięki czemu sprawiają wrażenie spójnej całości.
Producent
Adapter na 4-ty rower do Thule WanderWay 911702
Adapter na czwarty rower do Thule WanderWay 2 to dedykowane akcesorium do bagażnika rowerowego na klapę zaprojektowanego dla Volkswagena T6. Pozwala on poszerzyć pojemność tej platformy do aż czterech rowerów jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przewożenie jednośladów całej rodziny staje się możliwe. Adapter swoją konstrukcją został wizualnie dostosowany do wyglądu bagażnika, dzięki czemu całość sprawia wrażenie jednego, spójnego produktu. Do zamontowania adaptera na czwarty rower, konieczne jest wyposażenie platformy również w adapter 911602 na trzeci rower.
Producent
Adapter na 3-ci rower do Atera Genio Pro 022781
Adapter umożliwiający zwiększenie pojemności bagażnika Genio o jeden rower. Uchwyt ramy posiada miejsce na wkładkę zamka, którą odnajdziesz w komplecie z bagażnikiem Genio Pro. Montaż adaptera jest szybki, nie wymaga użycia narzędzi i trwa nie dłużej niż kilkadziesiąt sekund.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13