Niedrogi bagażnik do przewozu rowerów elektrycznych

Autor:
Dodano dnia 
Kliknij tutaj aby powrócić
na poprzednią stronę

Platforma rowerowa w atrakcyjnej cenie - Aguri Active E-Bike 2

Platforma rowerowa Aguri Active E-Bike w kolorze srebrnym lub czarnym to znakomita alternatywa dla produktów marek premium, która jest w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie. Bagażniki do przewożenia rowerów elektrycznych, czyli ze zwiększoną nośnością są przeważnie w znacznie wyższej cenie, oferując niewiele dodatkowych funkcji, które często nie są w ogóle przez nas używane. Dla kierowców poszukujących komfortowych i bezpiecznych rozwiązań, bez dopłacania za mniej istotne funkcje, platforma Aguri Active E-Bike 2 jest bardzo ciekawym wyborem, oferującym wszystko, co najważniejsze w atrakcyjnej cenie. 

Active E-Bike to platforma rowerowa na hak od polskiego producenta Aguri. Zaprojektowana została z myślą o transporcie dwóch rowerów elektrycznych jednocześnie, o łącznej masie do 60 kilogramów. Wyróżnia się ona względem innych produktów w tej kategorii również powiększonym rozstawem osi, która w tym modelu pozwala na transport rowerów o rozstawie do 130 cm. Odległość między osiami może być dowolnie regulowana, dzięki czemu bagażnik sprawdzi się do przewozu zarówno dłuższych, jak i krótszych rowerów. Dodatkowo, rynienki na koła poszerzone zostały do 4 cali, a zainstalowane rowery są od siebie umieszczone w większej odległości (26 cm). Dzięki takim parametrom, bagażnik udostępnia możliwość przewozu większości rodzajów jednośladów, sprawiając, że jest jednym z najbardziej uniwersalnych uchwytów na rynku. 

Podczas umieszczania rowerów elektrycznych (i ogólnie rowerów o większej masie) należy również zweryfikować maksymalną nośność haka holowniczego, która musi być w stanie wytrzymać obciążenie całego sprzętu oraz samej platformy (19,5 kilogramów) łącznie.

”Bagażnik_rowerowy_na_hak_Aguri”

Intuicyjna i łatwa obsługa bagażnika na rowery elektryczne

Obsługa bagażnika Active E-Bike jest naprawdę prosta i zarówno montaż całej platformy na haku, jak i rowerów na bagażniku nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi i opiera się na kilku krótkich krokach. Dla ułatwienia przenoszenia bagażnika (np. do montażu lub kiedy nie jest używany), posiada on specjalne kółka transportowe, na których można przewieźć całą konstrukcję, bez konieczności jej podnoszenia. 

”Łatwy_montaż_rowerów_na_bagażniku”

System mocowania platformy na haku holowniczym opiera się na intuicyjnym systemie Turn & Click, który odpowiada również za idealne dopasowanie siły dokręcenia. Po umieszczeniu bagażnika w odpowiedniej pozycji na haku wystarczy delikatnie wkręcić specjalną śrubę i konstrukcja jest już gotowa do instalacji rowerów. 

Jednoślady umieszcza się na platformie w specjalnie przystosowanych do tego rynienkach. Koła stabilizuje się w nich za pomocą pasków zębatych z systemem szybkiego zacisku. Oprócz tego, należy zabezpieczyć rowery za pomocą specjalnych uchwytów, które obejmują ramy o średnicy między 20 a 80 milimetrów

”Platforma_rowerowa_na_hak”

Szeroka funkcjonalność w niskiej cenie

Platforma rowerowa na hak Aguri Active E-Bike charakteryzuje się szeroką funkcjonalnością, która sprawia, że jego użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe i przyjemne. Możliwość odchylania, nawet z zamontowanymi rowerami sprawia, że dostęp do bagażnika samochodu jest znacznie ułatwiony. Przycisk sterujący tą funkcją jest umieszczony w dogodnym dla użytkownika miejscu (tuż nad tablicą rejestracyjną), dzięki czemu korzystanie z niej jest proste i intuicyjne. 

”Wygodna_obsługa_bagażnika_rowerowego”

Bagażnik Active E-Bike spełnia również wszystkie podstawowe warunki, by zapewnić zgodność z przepisami i bezpieczeństwo na drodze, również po zmroku. Miejsce na wtórnik rejestracji pozwala zainstalować tablicę, tak by była ona widoczna nawet po umieszczeniu rowerów, co jest wymagane przez prawo w większości europejskich krajów. Dodatkowo, platforma wyposażona jest w komplet oświetlenia, które również spełnia warunki stawiane przez przepisy oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas nocnych przejażdżek. Na pokładzie znajdują się następujące światła: pozycyjne, kierunkowskazy, podświetlenie tablicy, światło wsteczne i przeciwmgielne. Do ich zasilenia wymagane jest użycie 13 - pinowej wiązki. Istnieje także możliwość zasilania platformy wiązką 7 - pinową, ale wówczas światło cofania i przeciwmgielne będzie niedostępne (do tego potrzebny jest oddzielnie sprzedawany adapter 7/13 - pin). 

Platforma dostępna jest w dwóch wersjach różniących się wizualnie. W obydwu dominującym jest kolor czarny, ale różnią się wykończeniem detali, takich jak rynienki na koła. Aguri oferuje Active E-Bike 2 z wykończeniem w barwie czarnej i srebrnej. Obydwie wersje zaprojektowane są z myślą o dopasowaniu do designu różnorodnych pojazdów. 

”Platforma_rowerowa_Aguri”

Dla bezpieczeństwa Twojego ładunku oraz samego bagażnika, wyposażony został on również w dodatkowe zabezpieczenia, chroniące platformę i rowery przed niepożądanym otwarciem. W zestawie znajduje się komplet kluczyków, który służy do obsługi zintegrowanych zamków

Znakomita (i wyjątkowo opłacalna) alternatywa dla produktów marek premium

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe funkcjonalności, szerokie możliwości zastosowania i możliwość transportu różnorodnych rodzajów rowerów, Aguri Active E-Bike, który jest dostępny w kolorze czarnym i srebrnym prezentuje się jako jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań na rynku bagażników rowerowych. Uwzględniając wyjątkowo atrakcyjną cenę, jaką należy zapłacić za ten produkt, okazuje się, że ten polski produkt może stanowić idealne rozwiązanie dla wielu kierowców. Znakomity stosunek jakości do ceny w modelu Aguri Active E-Bike stanowi jego największą zaletę i wyróżnia go wśród wielu podobnych, a znacznie droższych produktów marek premium. 

”Aguri_Active_E-Bike”

Nie tylko na rowery E-Bike. Zabierz też swój bagaż!

Aguri zaprojektowało swoją platformę Active E-Bike z myślą nie tylko o rowerach, ale także możliwości przewozu dodatkowego bagażu. W naszej ofercie znajdziesz boksa 50802, którego instaluje się bezpośrednio na platformie, dzięki czemu można zapewnić sobie dodatkową przestrzeń bagażową o pojemności 340 litrów i maksymalnym obciążeniu 45 kilogramów (tutaj także należy pamiętać o weryfikacji nośności haka, który musi wytrzymać obciążenie bagażu, boksa oraz platformy). Wymiary boksa wynoszą 130 x 63 x 30 cm, co oznacza, że można w nim przewozić różne przedmioty, nawet takie o nietypowych rozmiarach i kształcie. 

Zestaw boksa zawiera wszystkie wymagane elementy montażowe, które będą potrzebne do zainstalowania kufra na platformie. Montaż tego elementu jest równie prosty, jak platformy na haku i opiera się na kilku krokach. Dzięki tak prostej i szybkiej obsłudze, zestaw pozwala na wyjątkowo komfortową elastyczność i dopasowanie do aktualnych potrzeb użytkownika. W kilka chwil można zmieniać zastosowanie produktu między platformą na rowery a bagażnikiem na dodatkowy ładunek

”Boks_na_platformie_rowerowej”

Boks Aguri 50802 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które chronią ładunek przed działaniem warunków zewnętrznych, takich jak intensywne słońce czy deszcz. Bagaż wewnątrz skrzyni może zostać zabezpieczony za pomocą zintegrowanych pasów, które stabilizują ładunek we właściwej pozycji. Chronią one także przed powstawaniem hałasów powodowanych przez obijające się bagaże wewnątrz boksa. 

Bardzo dużą zaletą boksa instalowanego na platformie rowerowej jest fakt, że przejmuje on wszystkie kluczowe funkcje. Możliwość odchylania działa analogicznie jak z zamontowanymi rowerami, pozwalając na ułatwiony dostęp do bagażnika. Boksa umieszcza się również na platformie w taki sposób, że zarówno tablica rejestracyjna, jak i komplet oświetlenia są nadal znakomicie widoczne. Skrzynia posiada również własne, dodatkowe zabezpieczenia (zintegrowany zamek), które chronią przed niepożądanym dostępem. 

”Funkcja_odchylania_bagażnika_Aguri”

Dodatkowy komfort z akcesoriami opcjonalnymi

Aby zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania platformy czy boksa można skorzystać z kilku dedykowanych akcesoriów. Produkty takie jak rampa załadunkowa czy mata sprawiają, że użytkowanie bagażnika staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne. 

Rowery elektryczne to jednoślady charakteryzujące się wyjątkowo dużą masą własną. Dlatego umieszczanie ich na platformie montowanej na haku, dla niektórych może być nie lada wyzwaniem. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą rozwiązania, takie jak rampa załadunkowa. Aguri oferuje rampę 50484, która jest kompatybilna z bagażnikiem Active E-Bike pozwalając na znaczne ułatwienie załadunku ciężkich rowerów na platformie. Po przymocowaniu rampy do bagażnika, wystarczy wprowadzić wygodnie rower na bagażnik, tak jakby się wprowadzało jednoślad po zwykłym wzniesieniu. 

Rampa 50484 wykonana jest z lekkiego aluminium i ma długość 100 centymetrów, co jest wartością idealnie dopasowaną do platformy Active E-Bike 2. Wyposażona jest w funkcję składania na pół, dzięki czemu jej przechowywanie i transport jest jeszcze łatwiejszy. Po zamontowaniu rowerów możesz ją wygodnie umieścić np. w bagażniku samochodu, co pozwoli w docelowym miejscu sprowadzić rower bez większego wysiłku. W zestawie z rampą znajduje się również dedykowany pokrowiec, który chroni ją przed zabrudzeniem lub zarysowaniem.  

”Rampa_załadunkowa”

Mata Aguri 50805 to akcesorium, które swoimi wymiarami dopasowane jest do powierzchni dna boksa 50802. Jest ona tak idealnie zaprojektowana, że nie pozostawia żadnej szczeliny, przez którą mógłby dostać się brud. Zabezpiecza podłoże bagażnika przed potencjalnym uszkodzeniem lub zarysowaniem przez transportowane przedmioty. Montaż maty polega tylko i wyłącznie na umieszczeniu jej na dnie boksa. Aguri 50805 wykonana jest z wysokiej jakości materiału z antypoślizgową powierzchnią, która dodatkowo chroni bagaż przed przemieszczaniem w trakcie jazdy. Co więcej, prezentuje się naprawdę elegancko, sprawiając wrażenie estetycznego wykończenia bagażnika. 

”Akcesoria_do_platformy_rowerowej_Aguri”

Niedrogi zestaw do przewozu rowerów lub bagażu

Zestaw platformy rowerowej Aguri Active E-Bike wraz z boksem 50802 to znakomite połączenie, które pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Udostępnia możliwość szybkiej zmiany funkcjonalności między transportem rowerów a dodatkowego bagażu. Najważniejszą zaletą produktów tej polskiej marki jest znakomity stosunek jakości do ceny. Obydwa elementy oferowane są w naprawdę atrakcyjnej cenie, zapewniając wszystkie najważniejsze funkcjonalności i udogodnienia. 

Warto podkreślić, że produkty tej marki, choć nie należą do rozwiązań klasy premium to nadal mają na pokładzie wszystkie kluczowe funkcje, które pozwalają na przewóz rowerów elektrycznych w komfortowy sposób. Dlatego, dla kierowców poszukujących wygodnych rozwiązań bez konieczności przepłacania za mniej istotne dodatki, zestaw ten może stanowić znakomitą alternatywę

Akcesoria dodatkowe, takie jak mata czy rampa, które oferuje Aguri są opcjonalne i nie ma konieczności ich zakupu do przewozu rowerów ani bagażu. Oferowane są również w bardzo atrakcyjnej cenie, a mimo to zapewniają naprawdę istotne ułatwienie obsługi bagażników. Z tego powodu warto rozważyć również ich zakup, by w pełni móc się cieszyć z komfortu obsługi bagażnika bez konieczności nadszarpywania budżetu na produkty klasy premium.

”Niedrogi_bagażnik_rowerowy”
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13