StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Jak dobrać bagażnik bazowy Mont Blanc AMC do swojego samochodu?

Bazowe bagażniki dachowe Mont Blanc AMC - bardzo korzystny stosunek cena/jakość


Dobór odpowiedniego bagażnika bazowego firmy Mont Blanc do danego pojazdu jest niezwykle prosty, dzięki przewodnikowi, który przygotowaliśmy dla Ciebie i który możesz odnaleźć klikając tu:

Kliknij tutaj, aby przejść do Przewodnika

1. Pierwszym etapem jest odnalezienie swojego pojazdu w spisie modeli. Przy wyszukiwaniu należy zwrócić szczególną uwagę na różne wersje pojazdów. Przy poszczególnych modelach mogą Państwo odnaleźć następujące dopiski:

RR - samochód z tradycyjnymi relingami
IR - samochód z relingami zintegrowanymi
FP - samochód z fabrycznymi punktami montażu
CM - montaż za krawędź dachu

Brak dopisku oznacza, że auto posiada tzw. "goły" dach, bez żadnych z powyższych udogodnień montażowych.

2. Po odnalezieniu auta sprawdzamy, czy dla danego modelu istnieje kompatybilny bagażnik. Jeśli tak jest, to w kolumnie podpisanej "MB AMC" odnajdziemy odpowiedni zapis. Np:3. Bagażnik AMC zawsze składa się z dwóch elementów: stóp montażowych oraz belek. Poszczególne komponenty można łatwo odnaleźć na naszej stronie wpisując do wyszukiwarki w górnej części strony ich numery katalogowe odnalezione w przewodniku, w tym wypadku:
  • 5211
  • A49*W razie pytań i problemów przy wyborze bagażnika zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu online lub do odwiedzenia sklepu stacjonarnego z bagażnikami StrefaKierowcy.pl na ul. Gersona 28 w Krakowie.
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj