Bagażnik na hak Spinder Xplorer+

Numer katalogowy: PRO-S11020
Identyfikator produktu: 0105599
EAN: 8717809110206
Kod producenta: S11020
Bagażnik rowerowy na hak Spinder Xplorer+ to jeden z najpopularniejszych modeli holenderskiego producenta. Pozwala na przewóz dwóch rowerów jednocześnie o łącznej masie do 60 kilogramów. Dzięki wysokiej nośności, umożliwia transport nawet jednośladów elektrycznych. Cechuje się prostym i intuicyjnym systemem montażu na szybkozłączu. Platforma posiada paski mocujące za ramy o obwodzie do 30 cm, które są elastyczne, pozwalając instalować również rowery o nietypowym kształcie ramy.

Popularny model holenderskiej marki - bagażnik na hak Spinder Xplorer+

Bagażnik rowerowy na hak Xplorer+ to jeden z najpopularniejszych modeli holenderskiej marki Spinder. Przystosowany jest do transportu dwóch rowerów jednocześnie (z możliwością rozszerzenia do 3, dzięki dedykowanemu adapterowi), o maksymalnej masie 60 kilogramów łącznie. Platforma tej serii to wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zabrać ze sobą jednoślady na początek kolejnej, ekscytującej przygody.

Ten model z segmentu premium zapewnia solidność konstrukcji podnosząc poziom komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki wysokiej jakości wykonania bagażnik zapewnia pewność i spokój podczas każdej podróży, tworząc wygodną przestrzeń do przewozu rowerów bez obaw o ich uszkodzenie. 

”Spinder_Xplorer+”

Wybierasz się sam, czy z towarzyszem?

Platforma rowerowa na hak Spinder Xplorer+ pozwala na przewóz do dwóch rowerów jednocześnie (lub trzech, jeśli  zdecydujesz się na zakup oddzielnie sprzedawanego adaptera), co pozwala zabrać ze sobą sprzęt dla kilku użytkowników. Nie ma znaczenia, czy macie takie same modele jednośladów, czy zupełnie różne, wszystkie pomieszczą się na bagażniku bez większych problemów. Łączna ładowność bagażnika wynosi 60 kilogramów, co pozwala na przewóz większości rodzajów rowerów, w tym elektrycznych (przed transportem rowerów o większej masie, upewnij się w zakresie nośności haka holowniczego, na którym zamontujesz platformę, ponieważ łączna masa jednośladów oraz samego bagażnika (17 kg), nie może przekraczać dopuszczalnego obciążenia haka).

Aby ułatwić sobie umieszczenie ciężkich rowerów na platformie, warto rozważyć zakup specjalnej rampy załadunkowej, dostępnej w kolorze czarnym lub srebrnym, dzięki której łatwo wprowadzisz jednoślady o dużej masie na bagażnik, bez konieczności ich podnoszenia.

”Bagażnik_na_dwa_rowery”

Jakiego rodzaju rowery chcesz przewozić?

Spinder Xplorer+ to bagażnik rowerowy, który pozwala na transport wielu różnych rodzajów rowerów o łącznej masie do 60 kilogramów. Jednoślady montowane są na bagażniku za ramę oraz koło dlatego bardzo ważne jest, by przed zakupem upewnić się, czy Twój rower ma wymiary, które zostaną objęte przez elementy mocujące. 

Bagażnik Xplorer+ charakteryzuje się bardzo szeroką kompatybilnością z wieloma rodzajami jednośladów. Paski na wysięgnikach, trzymające rower za ramę są wystarczająco długie, by objąć ramę o obwodzie do 30 centymetrów. Jest to zakres, który obejmuje większość popularnych rodzajów rowerów. W związku z tym, że w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań stosujących sztywne łapki, w modelu Xplorer+ zastosowano elastyczne paski, to kształt ramy nie ma tutaj większego znaczenia. Pasy, dzięki swojej konstrukcji dopasowują się do różnego rodzaju ram, nawet tych najbardziej nietypowych. 

Dla dodatkowego bezpieczeństwa i zmniejszenia naprężeń ramy, kiedy rower jest zainstalowany na platformie, zastosowano również dodatkowe mocowanie sztycy podsiodłowej. Rozszerza ona jeszcze bardziej możliwości transportowe tego bagażnika, pozwalając na montaż również jednośladów z delikatną ramą karbonową

”Montaż_za_sztycę_podsiodłową”

Spinder Xplorer+ pozwala na przewóz rowerów o różnych rodzajach ramy o obwodzie do 30 cm. Oprócz montażu za ten element oraz sztycę podsiodłową, jednoślad trzymany jest również za koła. Szyny, w których umieszcza się koła roweru mają szerokość około 82,5 mm co pozwala na instalację jednośladów o oponie do 3,25 cala grubości. Te elementy posiadają również specjalne pasy, które zapewniają stabilność, przytrzymując rower koła w bezpiecznej, nieruchomej pozycji. Co więcej, wyposażone są one dodatkowo w gumowe zabezpieczenia, które chronią felgi koła przed potencjalnym uszkodzeniem. 

Dużą zaletą bagażnika rowerowego tej serii jest również wysoka wartość rozstawu osi, którą może mieć zainstalowany sprzęt. Wynosi ona 135 cm, co jest jedną z większych na rynku platform rowerowych na hak. 

”Transport_różnych_rowerów_na_bagażniku_Spinder”

Wygodny i bezpieczny montaż, przyjemne użytkowanie

Bagażnik Spinder Xplorer+, który waży jedynie 17 kilogramów, charakteryzuje się szybkim i wyjątkowo prostym systemem montażu, opierającym się na szybkozłączu. Jest to komfortowe rozwiązanie, z którym poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu platformę można zainstalować niemal w każdym miejscu w kilka chwil. 

Możliwość blokady, która jest elementem systemu montażowego, pozwala zabezpieczyć bagażnik przed niepożądanym jej odpięciem od samochodu. Dodatkową ochronę zapewniają również paski montażowe, które posiadają wewnątrz metalową blaszkę, która utrudnia rozerwanie lub przecięcie paska. Bagażnik posiada zamek, który do otwarcia wymaga właściwego klucza, będącego elementem zestawu. 

Xplorer+ może być montowany na różnych rodzajach haków holowniczych, w tym Fix4Bike

”Montaż_na_różnych_hakach”

Cechą, która znacząco wpływa na codzienny komfort użytkowania jest funkcja odchylania, która działa nawet z zamontowanymi na bagażniku rowerami. Ułatwia ona znacząco dostęp do bagażnika samochodu, dzięki czemu, nawet po umieszczeniu sprzętu na platformie, masz możliwość dopakować lub wypakować potrzebne bagaże ze swojego pojazdu. 

Aby ułatwić Ci przechowywanie platformy, kiedy jej nie potrzebujesz, wyposażono ją w wygodną funkcję składania. Niewielki rozmiar złożonego bagażnika sprawia, że jego przechowywanie nie jest już problemem, a “kostka” zmieści się nawet w niewielkiej dostępnej przestrzeni. Złożony bagażnik można również umieścić w specjalnym pokrowcu (sprzedawanym oddzielnie), który dodatkowo chroni przed zakurzeniem i zabrudzeniem. 

”Funkcja_składania_platformy”

Zgodny z prawem

Platforma rowerowa na hak Spinder Xplorer+ wyposażona jest we wszystkie dodatki, które są wymagane do jazdy zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju. W związku z tym, że bagażnik z zamontowanymi rowerami zasłania kluczowe elementy pojazdu, takie jak tablica rejestracyjna czy oświetlenie, platforma posiada zintegrowane dokładnie te same funkcje, które zapewnią Ci lepszą widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo. Xplorer+ posiada dedykowane miejsce, służące do instalacji tzw. wtórnika tablicy rejestracyjnej (wniosek o wydanie takiej tablicy składa się we właściwym urzędzie dla swojego miejsca zamieszkania). Bagażnik wyposażony jest również w komplet oświetlenia, które działa tak samo, jak tylne światła pojazdu. Ilość funkcji, jakie będą działały podczas jazdy zależna jest od zastosowanej wiązki zasilającej (sprzedawanej oddzielnie), którą podłącza się do samochodu. Produkt kompatybilny jest z wiązkami zarówno 7 - pinowymi (wówczas działają podstawowe elementy oświetlenia, takie jak światła mijania, pozycyjne, kierunkowskazy) oraz 13 - pinowymi (dodatkowo obsługującymi światła cofania i przeciwmgielne). Dzięki temu, można dostosować oświetlenie pojazdu do przepisów również za granicą, gdzie np. światła przeciwmgielne mogą być wymagane. 

”Bagażnik_rowerowy_z_oświetleniem”

Najważniejsze cechy bagażnika rowerowego na hak Spinder Xplorer+

 • Bagażnik pozwala na przewóz dwóch rowerów jednocześnie (z adapterem opcjonalnym - trzech)
 • Uchwyty ramy są wyposażone w elastyczne paski zamiast sztywnych łapek, dzięki czemu bagażnik Xplorer+ nadaje się do przewozu większości typów rowerów,
 • Bagażnik posiada ruchome ramiona, które pozwalają zamocować rowery nawet o nietypowych kształtach i wymiarach,
 • Posiada funkcję odchylania, dzięki której możliwy jest dostęp do bagażnika samochodu, nawet przy zainstalowanym bagażniku na haku,
 • Dzięki nośności do 60 kg pozwala na transport różnych rowerów, w tym elektrycznych. Aby ułatwić wprowadzanie jednośladów o dużej masie, można skorzystać z dedykowanej rampy czarnej lub srebrnej, która pozwala umieścić ciężkie rowery na platformie bez użycia siły,
 • Bagażnik jest kompatybilny z większością haków holowniczych, rowerów i wymiarów kół,
 • Wyposażony jest w funkcję składania, co pozwala na łatwy transport i przechowywanie. Dodatkowo, można zakupić pokrowiec, który zapewnia dodatkową ochronę przed zabrudzeniem,
 • Montaż jest wyjątkowo łatwy i szybki dzięki zastosowaniu systemu szybkozłączki,
 • Mocowanie rowerów jest stabilne i bezpieczne
 • Gumowa ochrona zabezpiecza obręcze i koła przed uszkodzeniami,
 • Bagażnik posiada zabezpieczenia przed przypadkowym odpięciem,
 • Spinder Xplorer+ spełnia wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i przepisami - posiada dedykowane miejsce na tablicę rejestracyjną oraz pełne oświetlenie. Wtyczka znajdująca się przy bagażniku jest kombinowana, co oznacza, że po jednej jej stronie znajduje się wtyczka 13 a po drugiej 7 pin. Tak więc istnieje możliwość podłączenia bagażnika Xplorer+ do zarówno do gniazda 13, jak i 7 PIN bez użycia dodatkowego adaptera.  Należy pamiętać, że jedynie przy zastosowaniu wtyczki 13-pinowej można również uzyskać tylne światło przeciwmgielne oraz cofania.
”Uchwyt_rowerowy”

Dane techniczne

 • Pojemność: 2 rowery (3 z dodatkowym adapterem)
 • Ładowność: 60 kg
 • Maksymalna szerokość opony: 82,5 mm
 • Do rowerów elektrycznych: Tak
 • Kompatybilne z ramą karbonową: Tak
 • Maksymalny rozstaw kół: 135 cm
 • Maks. masa jednego roweru: 30 kg
 • Odstęp między szynami do montażu kół: 27 cm
 • Wymiary: 138 x 63,8 cm
 • Wymiary po złożeniu: 25 x 71 cm
 • Masa (kg): 17 kg
 • Pasuje do ram o obwodzie (cm): 30 cm
 • Możliwość odchylania z rowerami: Tak
 • Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak
 • Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu: Nie
 • Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak
 • Światła tylne: Tak
 • Wtyczka zasilająca: 7-13 pin (wtyczka kombinowana, bez adaptera)
”Składany_bagażnik_rowerowy”

Powiązane artykuły


Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

08. Luty, 2024 przez 0
Jeżeli szukasz dodatkowej przestrzeni bagażowej do swojego samochodu, a nie masz możliwości instalacji boksa na dachu, alternatywą dla Ciebie może być skrzynia montowana na haku holowniczym. Jest to bagażnik, który umieszcza się z tyłu pojazdu na kuli haka. Takie rozwiązanie może być dla niektórych nawet wygodniejszym rozwiązaniem niż umieszczone na dachu, ze względu na łatwiejszy dostęp. Thule, jako renomowany producent tego typu akcesoriów, oferuje kilka modeli, które charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, wysoką funkcjonalnością i wieloma innymi zaletami. Ale czy istnieje dla nich jakaś godna uwagi alternatywa?
Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

04. Styczeń, 2024 przez 0
Podróżowanie rowerem staje się coraz bardziej popularne, a z nim rośnie zapotrzebowanie na solidne i wygodne bagażniki rowerowe. Rynek oferuje różne modele, z których dwa czołowe to Thule Epos i Spinder TX2. Obie marki, znane ze swojego zaangażowania w komfort i bezpieczeństwo podróży, prezentują swoje flagowe produkty – bagażniki rowerowe na hak. W tym artykule znajdziesz porównanie obydwu modeli, ukazujące ich różne cechy, które mogą zaważyć na decyzji.
Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

23. Listopad, 2023 przez 0
Systemy przewozu rowerów i bagażu stanowią kluczowy element dla aktywnych osób, które podróżują samochodem i chcą wygodnie zabierać swój sprzęt. Jedną z popularnych opcji na rynku jest uniwersalny, modułowy system firmy MFT, który zapewnia praktyczne rozwiązania do bezpiecznego transportu rowerów oraz bagażu. Ta gama produktów oferuje wybór, który można dostosować do różnorodnych potrzeb podróżujących, zapewniająć wygodę i funkcjonalność.
Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery. Thule, Aguri, a może coś innego?

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery. Thule, Aguri, a może coś innego?

18. Sierpień, 2023 przez 0
Przemierzając szlaki rowerowe w towarzystwie przyjaciół czy rodziny, niezawodny bagażnik na haku może znacząco ułatwić transport jednośladów. W naszym przeglądzie przedstawiamy siedem modeli bagażników, które pomogą Ci podjąć trafną decyzję i wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Klienci, którzy kupili: Bagażnik na hak Spinder Xplorer+, kupili również:

Produkty podobne

Dodaj MFT Compact 2e+1
Całkowicie składana platforma rowerowa z głównym przeznaczeniem do transportu rowerów elektrycznych, pozwala na zabranie dwóch rowerów z możliwością rozbudowy do trzeciego stanowiska za pomocą adapteru.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak THULE VeloCompact 926
Velocompact 926 to bagażnik na hak oferujący możliwość wygodnego przewiezienia 3, a po dokupieniu odpowiedniego adaptera nawet 4 rowerów. Podobnie jak jego mniejszy odpowiednik, model Velocompact 926 to produkt w pełni dostosowany do aktualnych wymagań prawnych w zakresie użytkowania bagażników samochodowych montowanych na haku holowniczym: posiada światło wsteczne oraz przeciwmgielne. Dzięki temu masz pewność, że gdziekolwiek pojedziesz bagażnik będzie zgodny z prawodawstwem danego kraju. W zasadzie zmiana w oświetleniu to jedyna, która została poczyniona w bagażniku Velocompact 926 w stosunku do poprzedniego modelu 927. Model 926 zachował więc wszystkie zalety poprzednika: jest stosunkowo lekki, kompaktowy i łatwy w obsłudze. Mieści trzy rowery o łącznej wadze do 60 kg. Posiada możliwość zwiększenia pojemności, poprzez dokupienie adaptera do 4 rowerów.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 926 mieści 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

OFEROWANY PRODUKT TO NAJNOWSZA, POPRAWIONA WERSJA WPROWADZONA DO SPRZEDAŻY NA TEN ROK.
Producent
velocompact
Dodaj Bagażnik na hak Westfalia BC80 Bikelander LED
BC80 to najnowsza propozycja firmy Westfalia dla osób poszukujących uniwersalnego narzędzia do przewozu rowerów. BC80 stanowi rozwinięcie poprzednich modeli BC60 i BC70. Westfalia BC80 oferuje użytkownikowi szereg ważnych poprawek, które zdecydowanie ułatwiają codzienne użytkowanie: odłączane uchwyty ramy, niższą wagę, nową belkę tylną ze zintegrowanym mocowaniem na tablicę, wydłużone pasy do mocowania kół z zabezpieczeniem obręczy, hybrydowe oświetlenie LED, poprawiony system mocowania i składania, nową dostawkę na trzeci rower montowaną bez użycia narzędzi.

Bagażnik na hak Westfalia BC80 Bikelander mieści standardowo 2 rowery.

Do platformy B80 Bikelander można zakupić adapter, który zwiększa jej ładowność do 3 rowerów.
Producent
Bagażniki rower na hak Westfal
Dodaj Bagażnik na hak Atera Strada E-Bike ML
Strada E-Bike posiada funkcję odchylania od haka, aby umożliwić łatwy dostęp do tylnej klapy, bez zdejmowania rowerów. Wyposażona w innowacyjny samoregulujący system mocowania z wskaźnikiem prawidłowego zamontowania. Powiększony rozstaw między rowerami (23 cm) oraz przedłużane płozy o długości 1,2 m umożliwiają przewożenie dużych rowerów, nie tylko elektrycznych

Bagażnik na hak Atera Strada E-Bike ML mieści standardowo 2 rowery.

Pojemność bagażnika można zwiększyć do 3 rowerów po zastosowaniu adaptera 022624.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
Kod rabatowy - platformy
Bagażnik na hak Atera Strada DL3
Nasza rekomendacja. Bagażnik strada DL3 to ulepszona wersja platformy linii Sport M, posiada więc zalety tego modelu, a dodatkowo została wyposażona w system odchylania z odsuwaniem, taki sam, jaki stosowany jest w najlepszych platformach firmy Atera: EVO i VARIO. Dodatkową zaletą w stosunku do serii Sport M jest znacznie ograniczona waga bagażnika (o 1/5), co ułatwia jego codzienną eksploatacje. Jest to najlżejsza platforma rowerowa segmentu premium do przewozu 3 rowerów na rynku. Trzeba oczywiście dodać, że zmniejszenie wagi platformy odbyło się kosztem obniżonej nieco nośności, jednak biorąc pod uwagę to, że współczesne rowery też coraz bardziej "chudną" to dla większości użytkowników nie stanowi to problemu.

Bagażnik na hak Atera Strada DL3 mieści standardowo 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Yakima FoldClick 2
Kod promocyjny: ZIMA
Nasza rekomendacja. Czy podczas swoich rowerowych wypraw miałeś okazje widzieć rowerzystów, którzy na parkingu gimnastykują się, aby zdemontować lub zamontować bagażnik, założyć lub ściągnąć rowery, schować lub wyciągnąć bagażnik z auta? Chcesz, aby rowerowe wyprawy kojarzyły się tylko z przyjemnością z pokonywanych kilometrów a nie z uciążliwym przewożeniem rowerów? Rozważ zakup Yakima FoldClick - to bagażnik rowerowy z którego chce się korzystać. Niewielka waga, małe wymiary i niezwykle prosta obsługa sprawiają, że jego montaż oraz instalacja na nim rowerów to bułka z masłem.

Bagażnik na hak Yakima FoldClick 2 mieści 2 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
_Kod Rabatowy
Dodaj Bagażnik na hak THULE VeloCompact 924
Platforma rowerowa Thule Velocompact 924 to produkt w pełni dostosowany do aktualnych wymagań prawnych w zakresie użytkowania bagażników samochodowych montowanych na haku holowniczym: posiada światło wsteczne oraz przeciwmgielne. Dzięki temu masz pewność, że gdziekolwiek pojedziesz bagażnik będzie zgodny z prawodawstwem danego kraju. W zasadzie zmiana w oświetleniu to jedyna, która została poczyniona w bagażniku Velocompact 924 w stosunku do poprzedniego modelu 925. Model 924 zachował więc wszystkie zalety poprzednika: jest lekki, kompaktowy i łatwy w obsłudze. Mieści dwa rowery o łącznej wadze do 46 kg.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 924 mieści 2 rowery.

OFEROWANY PRODUKT TO NAJNOWSZA, POPRAWIONA WERSJA WPROWADZONA DO SPRZEDAŻY NA TEN ROK.
Producent
velocompact
Dodaj Bagażnik na hak Atera Strada Sport M3
Bagażnik Strada Sport M 3 posiada wszelkie funkcje niezbędne do komfortowego przewożenia 3, a w połączeniu z adapterem 022624 nawet 4 rowerów. Na tle konkurencji platformy Atera wyróżniają się innowacyjnym, samoregulującym system mocowania z wskaźnikiem prawidłowego zapięcia, który słynie z sztywności i stabilności. Świetna relacja cena-jakość.

Bagażnik na hak Atera Strada Sport M3 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

Zachęcamy także do zapoznania się z modelem DL3, który również mieści 3 rowery, posiada ulepszony system odchylania a także jest lżejszy.
Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Spinder TX2
Bagażnik na hak Spinder TX2 to nowa wersja renomowanego modelu Spinder, pozostająca wierna niezawodności i wyjątkowej funkcjonalności. Posiada możliwość transportu dwóch rowerów, a także opcję rozszerzenia na trzy (przy użyciu dedykowanego adaptera). TX2 jest doskonałym wyborem na rodzinne wyprawy czy wypady z przyjaciółmi. Jego solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne mocowanie rowerów o łącznej wadze do 60 kg, w tym nawet ciężkich rowerów elektrycznych. Bagażnik został zaprojektowany z myślą o różnorodności rowerów, pasując do wielu typów ram, dzięki ruchomym ramionom oraz elastycznym paskom, które pozwalają dostosować się do różnych kształtów i wielkości. Montaż TX2 jest prosty i nie wymaga specjalnych narzędzi, a jego odchylana konstrukcja umożliwia dostęp do bagażnika samochodu, nawet z zamontowanymi rowerami. Jest kompleksowo zabezpieczony zamkami, spełnia także przepisy dotyczące oświetlenia.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak THULE VeloSpace XT 2 938
Thule VeloSpace XT to nowy, flagowy produkt w ofercie tego renomowanego producenta. Jest następcą modelu EuroClassic. W porównaniu do starszego modelu unowocześniono wygląd zewnętrzny, który lepiej wpisuje się w sylwetki nowoczesnych pojazdów. Oczywiście modyfikacje nie ograniczyły się jedynie do wyglądu. Nowy model posiada możliwość przewożenia dodatkowego kosza bagażowego BackSpace XT. Wyposażony jest także w dwie pełne szyny do podpierania kół, co zapewnia możliwość transportu wszelkie rodzaju rowerów, od zjazdowych po małe rowerki dziecięce. Nowa platforma jest lepiej przystosowana do transportu większych rowerów także dzięki zwiększonej do 60 kg ładowności. Do modelu VeloSpace XT istnieje także możliwość dokupienia rampy załadunkowej, która ułatwia instalację rowerów, a opcjonalny dodatkowy adapter na trzeci rower jest podwójnie zabezpieczany zamkiem.

THULE VeloSpace XT 2 938 mieści 2 rowery.
Producent
Bagażniki rower na hak Thule
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13