Rampa najazdowa Spinder PRO-91750 do bagażników TX2/Xplorer+ srebrna

Numer katalogowy: PRO-91750
Identyfikator produktu: 0105602
EAN: 8717809110114
Kod producenta: PRO-91750
Rampa PRO-91750 to ułatwienie podczas załadunku rowerów na bagażnik. Bez wysiłku możesz wjechać rowerami na rampę, eliminując konieczność podnoszenia ciężkich jednośladów. Specjalnie zaprojektowana dla użytkowników bagażników Spinder TX2 oraz Xplorer+, ta rampa może pomóc zamontować rowery do 60 kg, pomagając zarówno ze standardowymi, jak i cięższymi, w tym elektrycznymi modelami. Jej składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i transport. To przydatne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i funkcjonalności podczas załadunku rowerów na bagażnik.

Wprowadź rower na platformę jeszcze łatwiej - Rama Spinder PRO-91750 do bagażnika Xplorer+ i TX2 srebrna

Dzięki rampie najazdowej od Spinder zapomnisz o podnoszeniu ciężkich rowerów, takich jak elektryczne, by umieścić je na bagażniku rowerowym. Taki produkt sprawia, że montaż jednośladów na platformie staje się dziecinnie prosty. Cały proces opiera się na umieszczeniu rampy na krawędzi platformy, a następnie zwyczajnym wjechaniu roweru po niej, na bagażnik. 

Rampa najazdowa PRO-91750 została stworzona z myślą o użytkownikach platformy Spinder Xplorer+ oraz jej nowszej wersji Spinder TX2. Produkt gwarantuje wyjątkową wygodę podczas ładowania rowerów, niezależnie od tego ile i jaki sprzęt zamierzasz ze sobą zabrać. 

Z rampą najazdową zaoszczędzisz zarówno czas, jak i siły, które możesz przeznaczyć na dodatkowe kilometry swojej podróży rowerowej. 

Wygodny i bezpieczny dodatek

Rampa Spinder PRO-91750 do bagażników Xplorer+ oraz TX2 to produkt, który nie tylko ułatwia załadunek, ale jest przy tym niezwykle wygodny i uniwersalny. Dzięki niej masz możliwość wprowadzenia ciężkich rowerów bezpośrednio na platformę bez użycia dużej siły. Maksymalne obciążenie rampy jest dokładnie takie samo jak całego bagażnika, więc nie musisz się obawiać o jej uszkodzenie podczas użytkowania. 

Konstrukcja rampy jest wykonana z lekkich materiałów, dzięki czemu waży ona zaledwie 2 kilogramy. Dodatkowo, wyposażona jest w funkcję składania, co znacząco ułatwia transport i montaż rampy do platformy. 

Klienci, którzy kupili: Rampa najazdowa Spinder PRO-91750 do bagażników TX2/Xplorer+ srebrna, kupili również:

Produkty podobne

Rampa najazdowa Spinder RO1 do bagażników SC2
Rampa Spinder RO1 eliminuje trudności związane z podnoszeniem ciężkich rowerów. Dzięki niej, ładowanie rowerów na bagażnik staje się prostsze – wystarczy zamocować rampę i wprowadzić rowery na bagażnik. Rampa najazdowa Spinder RO1 doskonale pasuje do bagażników Spinder SC2, oferując nie tylko wygodę, ale także ochronę przed uciążliwym podnoszeniem ciężkich jednośladów. Jej uniwersalność pozwala na łatwe załadunki różnych typów rowerów, zarówno standardowych, jak i elektrycznych, z obciążeniem do 30 kg. Projekt z myślą o praktyczności sprawia, że rampa RO1 zajmuje minimalną przestrzeń podczas przechowywania i transportu. Dzięki możliwości składania, można ją łatwo schować, a jej niewielka waga (1.2 kg) ułatwia przenoszenie z miejsca na miejsce.
Producent
Rampa najazdowa Spinder RO1 do bagażników TX2/Xplorer+ czarna
Rampa RO1 zapewnia ułatwienie podczas załadunku rowerów na bagażnik. Bez wysiłku możesz wjechać rowerami na rampę, eliminując konieczność podnoszenia ciężkich jednośladów. Specjalnie zaprojektowana dla użytkowników bagażników Spinder TX2/Xplorer+, ta rampa może pomóc zamontować rowery do 60 kg, pomagając zarówno ze standardowymi, jak i cięższymi, w tym elektrycznymi modelami. Jej składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i transport. To przydatne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i funkcjonalności podczas załadunku rowerów na bagażnik.
Producent
Thule rampa załadunkowa XT 9172
Wygodna, zdejmowana rampa ułatwiająca załadunek i rozładunek rowerów. Unikaj dźwigania ciężarów. Po prostu wprowadź rower na bagażnik. Zawiera uchwyty do zamocowania rampy do bagażnika na czas transportu. Kompatybilna z bagażnikiem VeloSpace
Producent
Thule rampa załadunkowa do EasyFold XT 9334
Wygodna, składana rampa ułatwiająca załadunek i rozładunek rowerów. Koniec z dźwiganiem ciężarów — po prostu wprowadź rower na bagażnik. Nieużywaną rampę można przechowywać w schowku na bagażniku rowerowym. Rampa kompatybilna z bagażnikami EasyFold XT: 933, 934, 965 i 966 Fix4Bike.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13