Maxi-Cosi FamilyFix 360

Numer katalogowy: Maxi-Cosi/8043010110
Identyfikator produktu: 0105092
EAN: 8712930170495
Kod producenta: 8043010110
Maxi-Cosi FamilyFix 360 to obrotowa baza fotelika samochodowego, która stanowi integralną część rodziny 360, zapewniając łatwy montaż fotelików Pebble 360 i Pearl 360. Ta baza oferuje najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa dzięki uchwytom ISOFIX, nodze wspierającej oraz inteligentnym wskaźnikom wizualnym i dźwiękowym, które informują o prawidłowym zamocowaniu fotelika. Dzięki technologii FlexiSpin i TravelSafe Rotation Control, foteliki 360° można łatwo obracać za pomocą jednej ręki, co sprawia, że podróżowanie z dzieckiem jest jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Linia FamilyFix 360 jest zgodna z najnowszą normą i-Size, pozwalając na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia.

Obrotowa baza na lata - Maxi-Cosi FamilyFix 360

Rozumiejąc, jak szybko dzieci rosną, Maxi-Cosi stworzyło gamę fotelików 360 Family - nową generację fotelików samochodowych z innowacyjnym obrotowym systemem. W skład tej rodziny wchodzi obrotowa baza FamilyFix 360 oraz specjalnie dostosowane foteliki samochodowe Pebble 360 i Pearl 360. To kompleksowe rozwiązanie, które doskonale sprawdza się od urodzenia aż do 4. roku życia dziecka. Maxi-Cosi FamilyFix 360 to baza, która zapewnia szybki i łatwy montaż fotelików samochodowych Maxi-Cosi Pebble 360 i Maxi-Cosi Pearl 360. Najważniejsze jest, że to można zrobić bez konieczności pochylania się, eliminując obciążenie dla kręgosłupa i gwarantując wygodę przy codziennym użytkowaniu.

”Maxi-Cosi_FamilyFix_360”

Najwyższy poziom komfortu

Baza FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę wspierającą, co gwarantuje najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego. Po zainstalowaniu bazy Maxi-Cosi FamilyFix 360 w samochodzie, można pozostawić ją na stałe, co ułatwia codzienną obsługę. Montaż fotelika samochodowego Maxi-Cosi staje się dziecinnie prosty dzięki Click & Go. Dzięki uchwytowi obrotowemu o 360° na bazie, foteliki samochodowe 360° można płynnie i bez wysiłku obracać za pomocą jednej ręki, co jest idealne dla zapracowanych rodziców, którzy często mają zajęte ręce. Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

”Komfortowa_baza_fotelika”

Baza fotelika, która Ci powie, czy jest bezpiecznie

Fotelik Maxi-Cosi FamilyFix 360 jest wyposażony w inteligentne wskaźniki wizualne i dźwiękowe na bazie, które informują rodziców, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zamocowany. System kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control zapewnia dodatkową pewność rodzicom, że ich dziecko podróżuje bezpiecznie, siedząc tyłem do kierunku jazdy. Linia Maxi-Cosi FamilyFix 360 jest zgodna z najnowszą normą i-Size, co umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia, co dodatkowo zwiększa ochronę głowy i szyi dziecka. Opracowana z myślą o długim okresie użytkowania, nowa generacja obrotowych fotelików samochodowych jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 4. roku życia. Dzięki innowacyjnej technologii, foteliki samochodowe 360° można tak łatwo obrócić, że można to zrobić nawet jedną ręką, co sprawia, że podróżowanie z dzieckiem jest jeszcze bardziej wygodne.

”Bezpieczeństwo_dziecka”

Produkty podobne

Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Black to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Grey to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Black
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Black to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Blue
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential BLue to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Graphite
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Red
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Red to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Cognac
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Cognac to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Grey to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Black to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13