Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Graphite

Numer katalogowy: Maxi-Cosi/8044750110
Identyfikator produktu: 0105088
EAN: 8712930170303
Kod producenta: 8044750110
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.

Maksymalny komfort i bezpieczeństwo od pierwszego dnia - Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite

Jeśli szukasz najwyższego komfortu i bezpieczeństwa dla swojego dziecka już od pierwszego dnia życia, to fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 spełni Twoje oczekiwania. Pebble 360 Essential Graphite jest przeznaczony do użytku od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Jego płynne i łatwe obracanie w bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno) za pomocą jednej ręki sprawia, że podróżowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek.

”Maxi-Cosi_Pebble_360_Essential_Graphite”

Więcej możliwości z dodatkową bazą

Podczas układania swojego maleństwa w foteliku samochodowym zawsze chcesz robić to delikatnie, by zapewnić dziecku maksymalny komfort. Fotelik Maxi-Cosi Pebble 360, wyposażony w uprząż z systemem Easy-in, sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i nie wymaga specjalnego wysiłku. Dodatkowo, wyjątkowo wygodna wkładka Baby-hugg zapewnia twojemu maluchowi wyjątkowy komfort przez całą podróż.

Pebble 360 Essential Graphite można używać jako obrotowego fotelika samochodowego w połączeniu z bazą FamilyFix 360 (dostępną osobno). Jest ona wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę podpierającą, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz prosty i szybki montaż fotelika samochodowego. Baza FamilyFix 360 jest wyposażona w inteligentny system obrotowy, który umożliwia obracanie fotelika Maxi-Cosi Pebble 360 jedną ręką. To sprawia, że zapinanie dziecka w foteliku samochodowym jeszcze nigdy nie było tak proste. Pebble 360 jest zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03) i należy go używać w pozycji tyłem do kierunku jazdy, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku obsługi

”Fotelik_dziecięcy_Maxi-Cosi”

Chroni to, co dla Ciebie najcenniejsze

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite idzie o krok dalej, dbając o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka już od pierwszego dnia życia. Wyposażony w innowacyjny system ClimaFlow, Pebble 360 zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, co gwarantuje komfort termiczny dla dziecka w trakcie każdej podróży. Dodatkowo, specjalny system ochrony bocznej G-CELL stanowi dodatkowe zabezpieczenie w przypadku ewentualnego zderzenia bocznego.

”Bezpieczeństwo_z_Maxi-Cosi”

Fotelik wygodny w użyciu

Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia ułatwia zabranie dziecka ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz. To nie tylko fotelik samochodowy, to wygoda i bezpieczeństwo na każdym kroku. Pebble 360 jest częścią nowej generacji fotelików z obrotowym systemem, należącej do rodziny fotelików obrotowych 360. Ta rodzina fotelików, która obejmuje obrotową bazę FamilyFix 360 oraz dopasowane foteliki samochodowe: Pebble 360 (do około 15. miesiąca życia) i Pearl 360 (do 4. roku życia), zapewnia niezrównane rozwiązania dla dzieci od narodzin aż do 4. roku życia. To komfort, bezpieczeństwo i wygoda, które rosną wraz z Twoim dzieckiem.

”Komfort_użytkowania_Pebble_360”

Technologie, które wspomagają komfort i bezpieczeństwo

Maxi-Cosi Pebble 360 to nie tylko fotelik samochodowy, to rozwiązanie, które ułatwia podróżowanie zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku. Dzięki intuicyjnemu systemowi obracania za pomocą jednej ręki, znanemu jako FlexiSpin, baza FamilyFix 360 pozwala swobodnie obracać fotelik Pebble 360 Essential Graphite. Komfort termiczny jest również zagwarantowany dzięki systemowi ClimaFlow. Specjalne panele, oddychająca pianka i tkaniny, pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury dla Twojego dziecka poprzez zapewnienie prawidłowej cyrkulacji powietrza. Uprząż z systemem Easy-in-harness sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka jest szybkie i bezproblemowe, dzięki czemu podróżowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe. Aby zapewnić dodatkową ochronę w przypadku ewentualnego zderzenia bocznego, fotelik samochodowy Pebble 360 wyposażony jest w innowacyjny system ochrony bocznej z technologią G-CELL. To dodatkowe wbudowane zabezpieczenie, które dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka na drodze

”Technologie_fotelików_samochodowych_Maxi_Cosi”

Produkty podobne

Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Blue
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential BLue to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Black
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Black to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Black to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Grey to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi FamilyFix 360 to obrotowa baza fotelika samochodowego, która stanowi integralną część rodziny 360, zapewniając łatwy montaż fotelików Pebble 360 i Pearl 360. Ta baza oferuje najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa dzięki uchwytom ISOFIX, nodze wspierającej oraz inteligentnym wskaźnikom wizualnym i dźwiękowym, które informują o prawidłowym zamocowaniu fotelika. Dzięki technologii FlexiSpin i TravelSafe Rotation Control, foteliki 360° można łatwo obracać za pomocą jednej ręki, co sprawia, że podróżowanie z dzieckiem jest jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Linia FamilyFix 360 jest zgodna z najnowszą normą i-Size, pozwalając na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Black to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Cognac
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Cognac to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Graphite to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Grey to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Red
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Red to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13