Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Graphite

Numer katalogowy: Maxi-Cosi/8836550110
Identyfikator produktu: 0105090
EAN: 8712930183716
Kod producenta: 8836550110
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla Twojego dziecka z fotelikiem Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko podróżowało w pełnym bezpieczeństwie i wygodzie. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite z grupy 1/2/3 to idealny wybór, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w trosce o Twoje dziecko. Titan+ I-size łączy w sobie zalety zarówno bezpiecznego transportu, jak i komfortu podczas podróży. Dzięki zaawansowanemu systemowi ochrony bocznej G-CELL, ten fotelik zapewnia maksymalną ochronę przed ewentualnymi uderzeniami bocznymi. Cztery stopnie odchylenia pozwalają dostosować pozycję fotelika do potrzeb Twojego dziecka, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygodę w czasie podróży. Zainstalowany przodem do kierunku jazdy, Titan+ I-size rośnie wraz z Twoim dzieckiem, dostarczając niezawodnej ochrony i komfortu w podróżach od 15 miesiąca aż do 12 roku życia. Wybierając Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite, stawiasz na najlepsze dla swojego dziecka.

”Maxi-Cosi_Titan+_I-size”

Bezpieczeństwo, które zostało nagrodzone

Fotelik samochodowy Titan Plus i-Size to synonim bezkompromisowego bezpieczeństwa i wyjątkowego komfortu podczas podróży. Ten fotelik utrzymuje te same wysokie standardy bezpieczeństwa, co jego odpowiednik z klasy premium, Titan Pro i-Size, który zdobył aż 4 gwiazdki w testach StiWa/ADAC w 2022 roku. Wiedząc, że aż 45% wypadków to zderzenia boczne, Maxi-Cosi postawiło na zaawansowaną technologię G-CELL w foteliku Titan Plus i-Size. Ta innowacyjna technologia została zaprojektowana tak, by skutecznie rozpraszać siłę uderzenia, chroniąc głównie obszary głowy, szyi i ramion Twojego dziecka. Dzięki temu Twoje dziecko jest objęte maksymalną ochroną podczas każdej podróży przez niemal 11 lat. Wspierając komfort użytkownika, zagłówek fotelika, który spełnia standardy ISOFIX, jest wyłożony miękkimi piankowymi poduszkami bezpieczeństwa, co zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i zwiększa ogólny komfort podróżowania.  

”Bezpieczna_jazda_w_foteliku”

Prostota i komfort w jednym foteliku

Fotelik samochodowy Titan Plus i-Size z grupy 1/2/3 czyni codzienne wyprawy komfortowymi na wiele lat. Dzięki systemowi ISOFIX z górnym pasem mocującym, montaż fotelika Titan Plus i-Size jest prosty i bezproblemowy, niezależnie od samochodu, którym podróżujesz. Dostosowanie zagłówka do potrzeb rosnącego dziecka jest równie proste, a 5-punktowa uprząż bezpieczeństwa zapewnia bezproblemowe umieszczanie i wyjmowanie dziecka z fotelika zaledwie jednym kliknięciem. Co więcej, jeśli Twoje dziecko jest zmęczone, możesz błyskawicznie odchylić fotelik jedną ręką, co pozwoli mu na komfortowe zasypianie. Przy Titan Plus i-Size, usypianie staje się naprawdę łatwe.

”Komfortowy_fotelik_samochodowy”

Fotelik ISOFIX, który będzie służył przez lata

Maxi-Cosi Titan Plus i-Size to wszechstronny fotelik samochodowy zgodny ze standardem ISOFIX, który rośnie razem z Twoim dzieckiem od 15. miesiąca życia aż do 12 roku. Na początek, dla najmłodszych, możesz skorzystać z 5-punktowej uprzęży, zapewniającej bezpieczeństwo podczas jazdy (aż do 4 roku życia lub wzrostu 105 cm). Kiedy Twój maluch podrośnie i będzie gotów na samochodowe pasy bezpieczeństwa, uprząż schowa się wygodnie w oparciu. Co ważne, aby zapewnić dziecku nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort, fotelik jest wyposażony w miękkie poduszki zagłówka, które możesz dostosować w 11 różnych pozycjach. Ponadto, sam fotelik może być przekształcony w siedzisko z podwyższonym oparciem, gwarantując pełen komfort podróżowania na każdym etapie rozwoju dziecka.

”Fotelik_ISOFIX”

Długa przygoda w komfortowym stylu

Titan Plus i-Size to nie tylko fotelik samochodowy; to produkt, który towarzyszy Twojemu dziecku przez niemal 11 lat podróży. Ten fotelik zaprojektowany jest tak, by sprostać potrzebom dzieci w różnym wieku, zapewniając przy tym maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki czterem różnym stopniom odchylenia, Twoje dziecko może wygodnie patrzeć przez okno lub zrelaksować się na dłuższych trasach. Miękkie piankowe poduszki zagłówka gwarantują, że Twoje dziecko zawsze podróżuje w komfortowych warunkach. Co więcej, zarówno zagłówek, jak i oparcie, można dostosować do wzrostu dziecka, umożliwiając fotelikowi rosnąć wraz z Twoją pociechą. To zapewnia długą i wygodną podróż w każdym etapie życia.

”Fotelik_na_długie_lata”

Powiązane artykuły


Porównanie fotelików rowerowych Thule

Porównanie fotelików rowerowych Thule

08. Luty, 2024 przez 0
Oferta Thule obejmuje kilka różnorodnych modeli fotelików rowerowych. Każdy z nich charakteryzuje się innym przeznaczeniem i zestawem funkcji, które wyróżniają je spośród pozostałych. Wolisz postawić na siedzisko montowane na ramie czy bagażniku? A może szukasz siedziska z funkcją odchylania, która pozwoli się maluchowi zdrzemnąć podczas podróży? W naszym artykule przeczytasz, który z fotelików szwedzkiej marki będzie dla Ciebie najlepszy.
Jak dobrać fotelik rowerowy Thule

Jak dobrać fotelik rowerowy Thule

08. Luty, 2024 przez 0
Wybór odpowiedniego fotelika rowerowego dla dziecka to proces, który jest istotny by zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas podróży rowerowej. Szukając idealnego produktu należy zwrócić uwagę na to jaki rozmiar będzie właściwy, dodatkowe funkcje, którymi charakteryzuje się dany model i czy spełni on nasze oczekiwania. W poniższym artykule przeczytasz na jakie elementy zwracać szczególną uwagę podczas wyboru fotelika.

Produkty podobne

Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Black to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Grey to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Blue
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential BLue to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Black
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Black to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Graphite
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi FamilyFix 360 to obrotowa baza fotelika samochodowego, która stanowi integralną część rodziny 360, zapewniając łatwy montaż fotelików Pebble 360 i Pearl 360. Ta baza oferuje najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa dzięki uchwytom ISOFIX, nodze wspierającej oraz inteligentnym wskaźnikom wizualnym i dźwiękowym, które informują o prawidłowym zamocowaniu fotelika. Dzięki technologii FlexiSpin i TravelSafe Rotation Control, foteliki 360° można łatwo obracać za pomocą jednej ręki, co sprawia, że podróżowanie z dzieckiem jest jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Linia FamilyFix 360 jest zgodna z najnowszą normą i-Size, pozwalając na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Black to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Cognac
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Cognac to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Graphite to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Grey to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Red
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Red to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13