Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Cognac
Darmowa dostawa

Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Cognac

Numer katalogowy: Maxi-Cosi/8045650110
Identyfikator produktu: 0105083
EAN: 8712930170389
Kod producenta: 8045650110
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Cognac to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.

Innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy dla Twojego dziecka - Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Cognac

Fotelik Pearl 360 z rodziny obrotowych fotelików 360 został stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Ten wyjątkowo wygodny i bezpieczny fotelik obrotowy towarzyszy dzieciom przez lata użytkowania. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie) fotelik Pearl 360 jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Obsługa jest intuicyjna i wygodna zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Wkładka dla noworodków jest miękka i przytulna, zapewniając najmłodszym pełen komfort. Kiedy dziecko rośnie, wystarczy usunąć wkładkę, a fotelik Pearl 360 oferuje dużą przestrzeń do siedzenia, dostosowując się do ich wzrostu.

”Maxi-Cosi_Pearl_360_Authentic_Cognac”

Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznych podróży

Fotelika Maxi-Cosi Pearl 360 można używać jako obrotowego fotelika samochodowego we współpracy z bazą FamilyFix 360 (dostępną osobno). Nasza baza FamilyFix 360 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie. Wyposażona w uchwyty ISOFIX oraz nogę podpierającą, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i prosty montaż fotelika samochodowego. Baza FamilyFix 360 została wyposażona w inteligentny system obrotowy, co sprawia, że fotelik Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Cognac można obracać za pomocą jednej ręki w każdej pozycji odchylenia. Ten innowacyjny system umożliwia komfortowe podróżowanie nawet w odchylonej pozycji do spania, co czyni wkładanie dziecka do fotelika samochodowego niezwykle proste. Fotelik Pearl 360 może być używany tyłem lub przodem do kierunku jazdy, zapewniając elastyczność dostosowania do potrzeb rodziny. Aby właściwie zamontować fotelik w samochodzie, należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku obsługi.

”Nowoczesny_fotelik_samochodowy”

Niezrównane bezpieczeństwo

Foteliki Maxi-Cosi przewiozły z szpitala do domu ponad 50 milionów niemowląt, co jest dowodem zaufanie rodziców do tej marki w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci. Jest ono priorytetem, dlatego został stworzony fotelik Maxi-Cosi Pearl 360, który uzyskał homologację zgodną z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). To potwierdzenie podwyższonego poziomu bezpieczeństwa w ramach tej normy, co daje Ci pewność, że Twoje dziecko jest w najlepszych rękach.

”Bezpieczeństwo_z_Maxi_Cosi”

Dbałość o detale

Regulacja poziomów wysokości uprzęży i zagłówka jest niezwykle prosta i gwarantuje najlepsze dopasowanie fotelika Pearl 360 do rosnącego dziecka. Dzięki innowacyjnym tkaninom ClimaFlow oraz technologii G-CELL, zapewniającej ochronę w przypadku zderzenia bocznego, produkty z rodziny 360 są wyjątkowe pod względem bezpieczeństwa i komfortu. Foteliki te towarzyszą dzieciom przez lata i rosną razem z nimi, oferując niezrównane bezpieczeństwo.

”Fotelik_dziecięcy_stworzony_z_dbałością_o_detale”

Nowoczesne technologie poprawiające komfort użytkowania i bezpieczeństwo

Fotelik Pearl 360 Authentic Cognac oferuje innowacyjne rozwiązania, które zwiększają zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas podróży. Nasza baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, co sprawia, że fotelik Pearl 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka. Komfort termiczny jest równie istotny, dlatego wyposażono Pearl 360 w specjalne panele ClimaFlow, oddychającą piankę i tkaniny, które wspomagają cyrkulację powietrza, zapewniając dziecku zawsze komfortową temperaturę podczas podróży. System Easy-in to kolejne udogodnienie, które sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika jest szybkie i bezproblemowe, co pozostawia mniej miejsca na zmartwienia dla rodziców. Aby zapewnić dziecku dodatkową ochronę w razie zderzenia bocznego, fotelik Pearl 360 jest wyposażony w innowacyjną technologię ochrony bocznej G-CELL, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie i daje Ci pewność, że Twoje dziecko jest w bezpiecznych warunkach podczas każdej podróży.

”Komfortowy_fotelik_Maxi-Cosi”

Produkty podobne

Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Black to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Graphite to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Grey to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pearl 360 i-Size Authentic Red
Maxi-Cosi Pearl 360 Authentic Red to innowacyjny i wygodny fotelik obrotowy, stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 4 lat. Dzięki specjalnemu uchwytowi w bazie (sprzedawanemu oddzielnie), fotelik ten jest niezwykle łatwy do obracania, umożliwiając rodzicom dowolne ustawienie kąta pochylenia. Oferuje bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dba o komfort dziecka, zapewniając łatwe dopasowanie i rosnąc wraz z dzieckiem. Innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia G-CELL i komfort termiczny, poprawiają jakość podróży i bezpieczeństwo dziecka.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Black
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Black to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Blue
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential BLue to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size Essential Graphite
Maxi-Cosi Pebble 360 Essential Graphite to fotelik samochodowy zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia życia dziecka. Może być używany od narodzin aż do około 15 miesiąca życia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obracania i bazie FamilyFix 360 (dostępnej osobno), zapewnia łatwość w użytkowaniu. Posiada inteligentny system obrotowy oraz zgodność z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03). Dodatkowo, oferuje komfort termiczny dzięki systemowi ClimaFlow i bezpieczeństwo poprzez technologię G-CELL.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Black to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Graphite
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Graphite to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi Titan Plus i-Size Authentic Grey
Maxi-Cosi Titan+ I-size Authentic Grey to fotelik samochodowy, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci od 15 miesiąca życia aż do 12 roku. Posiada zaawansowany system ochrony bocznej G-CELL oraz 4 stopnie odchylenia, dostosowując pozycję fotelika do potrzeb dziecka. Zgodny z normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), oferuje także wygodę dzięki miękkim piankowym poduszkom zagłówka i łatwości obsługi. Titan+ I-size to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, oferując nie tylko niezawodną ochronę, ale także komfort w podróżach przez długi czas.
Dodaj Maxi-Cosi FamilyFix 360
Maxi-Cosi FamilyFix 360 to obrotowa baza fotelika samochodowego, która stanowi integralną część rodziny 360, zapewniając łatwy montaż fotelików Pebble 360 i Pearl 360. Ta baza oferuje najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa dzięki uchwytom ISOFIX, nodze wspierającej oraz inteligentnym wskaźnikom wizualnym i dźwiękowym, które informują o prawidłowym zamocowaniu fotelika. Dzięki technologii FlexiSpin i TravelSafe Rotation Control, foteliki 360° można łatwo obracać za pomocą jednej ręki, co sprawia, że podróżowanie z dzieckiem jest jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Linia FamilyFix 360 jest zgodna z najnowszą normą i-Size, pozwalając na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy aż do 4. roku życia.
Dodaj Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black
Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Black to fotelik samochodowy, który kładzie nacisk na samodzielność dzieci i bezpieczeństwo. Ten fotelik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą same się zapiąć. Zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i-Size. Kore i-Size jest kompatybilny z większością samochodów dzięki systemowi ISOFIX. Oferuje także elastyczne dostosowanie i łatwą pielęgnację, co sprawia, że jest produktem, który towarzyszy dzieciom przez wiele lat.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13