Bagażnik na hak Aguri Krab 3 Silver

Numer katalogowy: 50800
Identyfikator produktu: 0105686
EAN: 5900768508006
Kod producenta: 50800
Aguri Krab 3 Silver to kolejna propozycja od polskiego producenta, która pozwala na przewóz nawet trzech rowerów jednocześnie, w tym elektrycznych. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami oraz zabezpieczeniami chroniącymi każdy rower osobno. Ta platforma rowerowa na hak pozwala na przewóz różnych rodzajów jednośladów. Wartą podkreślenia zaletą tego bagażnika jest poszerzona rynienka na koła, która pomieści w tym produkcie opony o szerokości do aż 100 mm (4”), co pozwoli nawet na przewóz niektórych modeli fatbike.

Niewielki, a dużo potrafi - Bagażnik rowerowy na hak Aguri Krab 3 Silver

Platforma rowerowa na hak Krab 3 Silver to propozycja od polskiego producenta Aguri. Nowy projekt tej marki łączy w sobie kompaktowe kształty razem z dużymi możliwościami i szeroką funkcjonalnością, poprawiającą komfort codziennego użytkowania. Bagażnik charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, wynoszącymi 115 x 68 x 74 cm, co oznacza, że jest jednym z najmniejszych produktów w swojej klasie. Dodatkowo, platformę można złożyć w kostkę o wymiarach 61 x 76 x 40 cm, co w połączeniu ze zintegrowanymi kółkami transportowymi ułatwia jej przechowywanie i przenoszenie z miejsca na miejsce. Co więcej, do złożonego bagażnika można podpiąć specjalny pasek, za który można ciągnąć go niczym mini walizkę za sobą. 

Mimo niewielkich wymiarów, platforma Krab 3 Silver charakteryzuje się wysoką pojemnością, która pomieści nawet trzy rowery jednocześnie o łącznej masie do 60 kilogramów. Dzięki tak dużej nośności, możliwy jest transport także jednośladów elektrycznych. (Przed umieszczeniem ładunku o większej masie, upewnij się w zakresie nośności haka holowniczego, który musi utrzymać łączną wagę bagażnika i całego sprzętu rowerowego. Przekroczenie dopuszczalnych wartości obciążenia haka może mieć bardzo poważne konsekwencje w kwestii bezpieczeństwa.)

Bagażnik rowerowy na hak Aguri Krab 3 Silver to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie dla kierowców poszukujących kompaktowych rozwiązań, które nie odbiegałyby funkcjonalnością od bardziej zaawansowanych modeli. Szerokie możliwości tej platformy sprawiają, że sprawdzi się ona znakomicie na rodzinne wycieczki rowerowe, jak i na wypady ze znajomymi w nieodkryte tereny.

”Aguri_Krab_3_Silver”

Zabierze rower dla Ciebie i Twojego dziecka

Aguri Krab 3 Silver to bagażnik, który konstrukcyjnie dostosowany jest do przewozu różnorodnych rodzajów rowerów. Jedną z cech, która wyróżnia ten model wśród pozostałych w ofercie Aguri jest poszerzona rynienka na koła, która pomieści opony aż do 100 milimetrów (4”). Dzięki takiemu rozwiązaniu, na tej platformie można przewieźć bezpiecznie nawet niektóre modele rowerów fatbike. Co więcej, cały system zapięć kół, czyli pasków zębatych z szybkim zaciskiem, został w tym modelu odświeżony i jest jeszcze bardziej wytrzymały. Ze względu na kompaktowe wymiary bagażnika, pozwala on na montaż jednośladów o maksymalnym rozstawie osi do 125 centymetrów, co nie jest może największą wartością na rynku, ale nadal jest odpowiednio duża, by dzięki funkcji regulacji objąć większość popularnych modeli rowerów dla dorosłych i dzieci

Montaż rowerów na platformie jest bardzo prosty i intuicyjny, a co najważniejsze, nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Rower umieszcza się na bagażniku, zapinając odpowiednio zabezpieczenia kół i uchwyty ramy. Ten ostatni element, wyposażony jest również w specjalne wypełnienie zabezpieczające delikatną powierzchnię sprzętu przed zarysowaniem. Co więcej, uchwyty ramy są w pełni odłączane, dzięki czemu ich montaż jest jeszcze łatwiejszy. Łapki te obejmują ramy o średnicy od 20 do 80 milimetrów

Bagażnik pomieści trzy rowery jednocześnie, a odległość pomiędzy nimi wynosi około 19 centymetrów. Jest to dość duża wartość, by zapewnić stabilny i bezpieczny montaż, który minimalizuje ryzyko wzajemnego uszkodzenia jednośladów podczas transportu. 

”Bagażnik_rowerowy_na_hak_Aguri”

Szeroka funkcjonalność w kompaktowych wymiarach

Bagażnik Aguri Krab 3 Silver wyposażony jest w liczne, znane z większych i często droższych platform, funkcjonalności. Znajdziemy tu między innymi możliwość odchylania wraz z zamontowanymi rowerami. Dzięki temu, dostęp do bagażnika pojazdu jest znacząco ułatwiony. Wystarczy kliknąć odpowiednią dźwignię nogą, a platforma zostanie pochylona udostępniając możliwość otwarcia klapy i dostania się do bagażnika samochodu. 

Istotną zaletą platformy jest również bardzo prosty system montażu bagażnika na haku holowniczym. Cała instalacja polega na umieszczeniu bagażnika na haku i dociśnięciu specjalnej dźwigni, co pozwala na błyskawiczny montaż i demontaż bez użycia narzędzi. Opiera się także na znanym w produktach tej marki systemie Turn&Click, czyli śrubie regulacyjnej, która odpowiada za właściwy docisk do kuli. Dzięki temu, nie ma konieczności użycia dużej siły, by zamontować platformę na haku.

Ważnym elementem tego bagażnika są również jego wysokie zabezpieczenia. Platforma posiada zintegrowany zamek, który zapina konstrukcję na haku, uniemożliwiając jej niepożądane odpięcie. Ponadto, każdy rower może zostać również zabezpieczony oddzielnie, dzięki indywidualnym zamkom, obsługiwanym kluczykiem. 

Aguri Krab 3 Silver wyposażony jest również w komplet wyposażenia, które jest wymagane przepisami w większości krajów Europy. Na tylnej belce znajduje się przestrzeń, która jest przeznaczona do montażu wtórnika tablicy rejestracyjnej, potrzebnego ze względu na zasłonięcie oryginalnych tablic przez zamontowane rowery. Platforma posiada również pełne oświetlenie, w którego skład wchodzą światła pozycyjne, stop, kierunkowskazy, podświetlenie tablicy, światło cofania (wsteczne) oraz przeciwmgielne. Aby uzyskać pełną funkcjonalność lamp, platformę należy zasilać wiązką 13 - pinową. Istnieje również możliwość zasilenia jej wiązką 7 - pinową, ale do tego wymagany jest zakup oddzielnie sprzedawanego adaptera, a ponadto, nie działają wówczas światła cofania oraz przeciwmgielne, co w niektórych krajach może nie być zgodne z prawem. 

”Platforma_na_3_rowery”

Najważniejsze cechy bagażnika rowerowego na hak Aguri Krab 3 Silver

 • Kompaktowe wymiary 115 x 68 x 74 cm. Dodatkowo, istnieje możliwość złożenia platformy w niewielką kostkę 61 x 76 x 40 cm, która w połączeniu ze zintegrowanymi kółkami istotnie ułatwia przechowywanie i transportowanie bagażnika,
 • Pojemność wynosi trzy rowery o łącznej masie maksymalnej 60 kilogramów,
 • Montaż bagażnika na haku opiera się na specjalnej dźwigni, która pozwala na błyskawiczny montaż i demontaż platformy. Dodatkowo, regulowana jest siła docisku do kuli za pomocą systemu Turn&Click. Cały proces jest prosty i intuicyjny, nie wymaga użycia żadnych narzędzi,
 • Na platformie można umieszczać różne rodzaje rowerów o następujących parametrach: rozstaw osi 125 cm, szerokość opony 100 mm (4”), rama o średnicy 20 - 80 mm. Dzięki dużej nośności bagażnika istnieje również możliwość transportu rowerów elektrycznych,
 • Odległość pomiędzy zamontowanymi rowerami wynosi 19 cm,
 • Uchwyty ramy są zabezpieczone specjalną warstwą gumy, która chroni powierzchnię sprzętu przed zarysowaniem,
 • Regulowane paski zębate mocujące koła jednośladów zostały w tym modelu odświeżone i wzmocnione,
 • Krab 3 posiada funkcję odchylania, nawet z zamontowanymi rowerami, co ułatwia dostęp do bagażnika samochodu. Obsługuje się ją za pomocą umieszczonej z tyłu dźwigni, sterowanej nogą,
 • Bagażnik wyposażony jest w komplet elementów wymaganych przepisami, a zatem miejsce na wtórnik tablicy oraz oświetlenie. To ostatnie zasilane jest wiązką 13 - pinową, choć istnieje możliwość wykorzystania oddzielnie sprzedawanego adaptera 7/13 (wówczas niedostępne są światła cofania oraz przeciwmgielne). 
”Kompaktowa_platforma_rowerowa”

Dane techniczne

 • Pojemność: 3 rowery
 • Do rowerów elektrycznych: Tak
 • Ładowność maksymalna: 60 kg
 • Maksymalna waga jednego roweru: 30 kg
 • Wymiary: 115 x 68 x 74 cm
 • Wymiary po złożeniu: 61 x 76 x 40 cm
 • Maksymalny rozstaw kół: 125 cm
 • Odstęp pomiędzy stanowiskami: 19 cm
 • Masa: 21 kg
 • Kolor: Srebrno - czarny
 • Wtyczka zasilająca: 13 pin (+ możliwość dokupienia adaptera 7/13)
 • Pasuje do ram o średnicy: 20-80 mm
 • Odłączane uchwyty ramy: Tak
 • Możliwość odchylania z rowerami: Tak
 • Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak
 • Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak
 • Światła tylne: Tak
”Bagażnik_na_rowery_elektryczne”

Powiązane artykuły


Niedrogi bagażnik do przewozu rowerów elektrycznych

Niedrogi bagażnik do przewozu rowerów elektrycznych

04. Czerwiec, 2024 przez 0
Rowery elektryczne to specyficzny rodzaj jednośladów, charakteryzujący się wyjątkowym komfortem użytkowania i ułatwionym poruszaniem się po różnym terenie. Aby jednak mogły spełniać one swoją podstawową funkcję, czyli wspomaganie zasilania, muszą mieć na pokładzie specjalne baterie, magazynujące energię elektryczną. Ich obecność, oraz cały system wspomagania sprawiają, że rowery elektryczne mają znacznie większą masę niż klasyczne jednoślady. W związku z tym, aby mieć możliwość zabrać ze sobą taki rower w kolejną podróż samochodem, potrzebny będzie specjalnie dostosowany rodzaj uchwytu, który udźwignie dodatkowe kilogramy. W poniższym artykule przedstawimy Ci pokrótce jedno z najtańszych, a jednocześnie bardzo wygodnych i bezpiecznych rozwiązań do transportu rowerów elektrycznych - platformę Aguri Active E-Bike.
Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

08. Luty, 2024 przez 0
Jeżeli szukasz dodatkowej przestrzeni bagażowej do swojego samochodu, a nie masz możliwości instalacji boksa na dachu, alternatywą dla Ciebie może być skrzynia montowana na haku holowniczym. Jest to bagażnik, który umieszcza się z tyłu pojazdu na kuli haka. Takie rozwiązanie może być dla niektórych nawet wygodniejszym rozwiązaniem niż umieszczone na dachu, ze względu na łatwiejszy dostęp. Thule, jako renomowany producent tego typu akcesoriów, oferuje kilka modeli, które charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, wysoką funkcjonalnością i wieloma innymi zaletami. Ale czy istnieje dla nich jakaś godna uwagi alternatywa?
Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

04. Styczeń, 2024 przez 0
Podróżowanie rowerem staje się coraz bardziej popularne, a z nim rośnie zapotrzebowanie na solidne i wygodne bagażniki rowerowe. Rynek oferuje różne modele, z których dwa czołowe to Thule Epos i Spinder TX2. Obie marki, znane ze swojego zaangażowania w komfort i bezpieczeństwo podróży, prezentują swoje flagowe produkty – bagażniki rowerowe na hak. W tym artykule znajdziesz porównanie obydwu modeli, ukazujące ich różne cechy, które mogą zaważyć na decyzji.
Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

23. Listopad, 2023 przez 0
Systemy przewozu rowerów i bagażu stanowią kluczowy element dla aktywnych osób, które podróżują samochodem i chcą wygodnie zabierać swój sprzęt. Jedną z popularnych opcji na rynku jest uniwersalny, modułowy system firmy MFT, który zapewnia praktyczne rozwiązania do bezpiecznego transportu rowerów oraz bagażu. Ta gama produktów oferuje wybór, który można dostosować do różnorodnych potrzeb podróżujących, zapewniająć wygodę i funkcjonalność.

Produkty podobne

Dodaj Bagażnik na hak Inter Pack New Spider 4
Bagażnik rowerowy Inter Pack Spider 4 to jeden z nielicznych na rynku składanych modeli zdolnych do przewozu czterech rowerów. Funkcja składania nie tylko ułatwi Ci przechowywanie platformy w domu, ale także umożliwi jej schowanie do bagażnika samochodu na czas twojej wyprawy rowerowej. Prosty w obsłudze i bardzo wytrzymały system instalacji na kuli haka zapewnia wygodę i pełne bezpieczeństwo.

Bagażnik na hak Inter Pack Spider 4 mieści 4 rowery.
Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Westfalia BC80 Bikelander Classic
BC80 Classic to tańsza wersja najnowszego modelu, w której cenę obniżono poprzez zastosowanie tańszych standardowych świateł w miejsce droższych LEDowych. BC80 stanowi rozwinięcie poprzednich modeli BC60 i BC70. Westfalia BC80 oferuje użytkownikowi szereg ważnych poprawek, które zdecydowanie ułatwiają codzienne użytkowanie: odłączane uchwyty ramy, niższą wagę, nową belkę tylną ze zintegrowanym mocowaniem na tablicę, wydłużone pasy do mocowania kół z zabezpieczeniem obręczy, poprawiony system mocowania i składania, nową dostawkę na trzeci rower montowaną bez użycia narzędzi.

Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikiem Westfalia BC80 w wersji LED.

Bagażnik na hak Westfalia BC80 Bikelander Classic mieści standardowo 2 rowery.

Do platformy B80 Bikelander można zakupić adapter, który zwiększa jej ładowność do 3 rowerów.
Producent
Bagażniki rower na hak Westfal
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Krab 3 Black
Aguri Krab 3 Black to kolejna propozycja od polskiego producenta, która pozwala na przewóz nawet trzech rowerów jednocześnie, w tym elektrycznych. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami oraz zabezpieczeniami chroniącymi każdy rower osobno. Ta platforma rowerowa na hak pozwala na przewóz różnych rodzajów jednośladów. Wartą podkreślenia zaletą tego bagażnika jest poszerzona rynienka na koła, która pomieści w tym produkcie opony o szerokości do aż 100 mm (4”), co pozwoli nawet na przewóz niektórych modeli fatbike.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak Westfalia BC60
Nasza rekomendacja. Wśród wielu zalet platformy WESTFALIA BC60 jedna wybija się na pierwszy plan: jej wymiary po złożeniu to zaledwie 58 x 22 x 69 cm (szer. x wys. x gł.), to najlepszy wynik na rynku wśród rowerowych bagażników segmentu premium. Tak kompaktowe wymiary zdecydowanie ułatwiają przechowywanie i transport bagażnika, gdy jest on nieużywany. Wysoką jakość produktu potwierdza certyfikat TÜV-GS oraz CityCrash, a także zaufanie m.in. takich producentów jak Porsche czy Audi, którzy oferują ten bagażnik jako rekomendowane akcesorium do swoich pojazdów.

OFERUJEMY NAJNOWSZY MODEL, W KTÓRYM ZASZŁY NASTĘPUJĄCE ZMIANY:
 • jest o 1 kg lżejszy, dzięki wymianie części elementów stalowych na aluminiowe
 • posiada ulepszone ramiona mocujące ramę roweru
 • poprawiono paski mocujące koła
 • poprawiono jakość powłoki lakierniczej
 • zastosowane nowe mocowanie na kuli haka

Bagażnik na hak Westfalia BC60 mieści standardowo 2 rowery.

Do platformy B60 można zakupić adapter, który zwiększa jej ładowność do 3 rowerów.
Producent
Bagażniki rower na hak Westfal
Dodaj Bagażnik na hak Atera Strada Sport M3
Bagażnik Strada Sport M 3 posiada wszelkie funkcje niezbędne do komfortowego przewożenia 3, a w połączeniu z adapterem 022624 nawet 4 rowerów. Na tle konkurencji platformy Atera wyróżniają się innowacyjnym, samoregulującym system mocowania z wskaźnikiem prawidłowego zapięcia, który słynie z sztywności i stabilności. Świetna relacja cena-jakość.

Bagażnik na hak Atera Strada Sport M3 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

Zachęcamy także do zapoznania się z modelem DL3, który również mieści 3 rowery, posiada ulepszony system odchylania a także jest lżejszy.
Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak THULE VeloCompact 924
Platforma rowerowa Thule Velocompact 924 to produkt w pełni dostosowany do aktualnych wymagań prawnych w zakresie użytkowania bagażników samochodowych montowanych na haku holowniczym: posiada światło wsteczne oraz przeciwmgielne. Dzięki temu masz pewność, że gdziekolwiek pojedziesz bagażnik będzie zgodny z prawodawstwem danego kraju. W zasadzie zmiana w oświetleniu to jedyna, która została poczyniona w bagażniku Velocompact 924 w stosunku do poprzedniego modelu 925. Model 924 zachował więc wszystkie zalety poprzednika: jest lekki, kompaktowy i łatwy w obsłudze. Mieści dwa rowery o łącznej wadze do 46 kg.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 924 mieści 2 rowery.

OFEROWANY PRODUKT TO NAJNOWSZA, POPRAWIONA WERSJA WPROWADZONA DO SPRZEDAŻY NA TEN ROK.
Producent
velocompact
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Active E-Bike 2 srebrny
Nowa odsłona popularnej platformy rowerowej od polskiej marki Aguri. Activ E-Bike 2 to produkt przeznaczony do przewozu maksymalnie dwóch rowerów elektrycznych jednocześnie o łącznej masie do 60 kilogramów. Charakteryzuje się rozszerzoną funkcjonalnością i wymiarami pozwalającymi na przewóz różnego rodzaju jednośladów, nie tylko elektrycznych. Montaż zarówno platformy na haku, jak i rowerów na niej jest bardzo prosty i możliwy na większości typów haków. Activ E-Bike wyposażony jest w komplet elementów wymaganych do przepisowej jazdy na terenie Polski, czyli miejsce na tablicę rejestracyjną i komplet oświetlenia zasilanego wiązką 13-pinową.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Active E-Bike 2 czarny
Aguri Active E-Bike 2 Black to czarna wersja najnowszego bagażnika od polskiego producenta. Zaprojektowana została z myślą o przewozie do dwóch rowerów o łącznej masie do 60 kilogramów. Konstrukcja tej platformy jest dostosowana w szczególności do przewozu rowerów elektrycznych. Montaż bagażnika na haku, jak i rowerów na platformie jest bardzo prosty. Produkt kompatybilny jest z większością popularnych rodzajów kul haków holowniczych. Active E-Bike 2 wyposażony jest w komplet wymaganych przez prawo elementów - pełne oświetlenie zasilane wiązką 13-pin oraz miejsce na wtórnik tablicy.
Producent
Bagażnik na hak Taurus ALFA Plus 3+1
Kod promocyjny: WIOSNA
Aluminiowa, stabilna i bezpieczna platforma rowerowa. Dzięki wykorzystaniu lekkich a zarazem wytrzymałych materiałów ograniczono wagę bagażnika do 17,5 kg przez co uchwyt można łatwo przenosić i uzyskano większą ładowność. Niewątpliwą zaletą aluminiowej konstrukcji jest odporność na korozję. Platforma Alfa posiada bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. W zasadzie jej jedynym mankamentem jest brak możliwości szybkiego montażu za pomocą dźwigni mocującej bagażnik na haku. Należy jednak zaznaczyć, że mechanizm zastosowany w tej platformie obsługiwany kluczem, po kilkukrotnym zamontowaniu platformy i nabyciu pewnej "wprawy" nie nastręcza żadnych trudności w czasie eksploatacji, a bagażnik można zainstalować z powodzeniem w ciągu około 60 sekund. Dużą zaletą tego bagażnika jest fakt, że 4 rower mocowany jest na specjalnej dostawce. Pierwszą korzyścią wynikającą z tego jest to, że w sytuacji, kiedy mamy do przewiezienia mniejsza ilość rowerów można z niej zrezygnować zmniejszając gabaryty bagażnika. Po drugie dzięki temu, że przystawka na 4 rower mocowana jest wyżej występuje mniejsze ryzyko zawadzenia bagażnikiem o podłoże np. podczas pokonywania stromego podjazdu lub zjazdu. Platforma wytwarzana jest w czeskiej firmie Wjenzek i wykonana jest z dużą starannością. Oferujemy poprawioną wersję z 13-PINową wtyczką oraz świtałem cofania.

Bagażnik na hak Taurus Wjenzek ALFA Plus 3+1 mieści 4 rowery.

Bagażnik w najnowszej wersji z 13-sto pinową wtyczką i światłem cofania.
Producent
_Kod Rabatowy
Bagażnik na hak Atera Strada DL3
Nasza rekomendacja. Bagażnik strada DL3 to ulepszona wersja platformy linii Sport M, posiada więc zalety tego modelu, a dodatkowo została wyposażona w system odchylania z odsuwaniem, taki sam, jaki stosowany jest w najlepszych platformach firmy Atera: EVO i VARIO. Dodatkową zaletą w stosunku do serii Sport M jest znacznie ograniczona waga bagażnika (o 1/5), co ułatwia jego codzienną eksploatacje. Jest to najlżejsza platforma rowerowa segmentu premium do przewozu 3 rowerów na rynku. Trzeba oczywiście dodać, że zmniejszenie wagi platformy odbyło się kosztem obniżonej nieco nośności, jednak biorąc pod uwagę to, że współczesne rowery też coraz bardziej "chudną" to dla większości użytkowników nie stanowi to problemu.

Bagażnik na hak Atera Strada DL3 mieści standardowo 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
Uchwyty rowerowe
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13