Produkt chwilowo niedostępny

Aguri Box 50802 na platformę Active E-Bike 2 340 L

Numer katalogowy: 50802
Identyfikator produktu: 0105675
EAN: 5900768508020
Kod producenta: 50802
Powiadom o dostępności produktu
Box 50802 to specjalne akcesorium, które może zmienić Twój uchwyt rowerowy Aguri Active E-Bike w funkcjonalny, pojemny i wygodny w obsłudze bagażnik. Jego pojemność wynosi 340 litrów, a dopuszczalne obciążenie maksymalne 45 kilogramów, co jest wystarczająco dużą wartością, by pomieścić większość potrzebnego bagażu w podróży. Nowoczesny design sprawia, że boks pasuje wizualnie do większości pojazdów, pozwalając na większą elastyczność wielu użytkownikom.

Bagaż zamiast roweru? Żaden problem! - Box 50802 na platformę Aguri Active E-Bike

Box Aguri 50802 to produkt zaprojektowany dla kierowców poszukujących uniwersalności w rozwiązaniach transportowych. Rozszerza on możliwości platformy rowerowej Aguri Active E-Bike 2 pozwalając rozbudować na niej przestrzeń bagażową samochodu. Boxa umieszcza się bezpośrednio na platformie za pomocą specjalnych uchwytów montażowych, które zapewniają mu stabilność i bezpieczeństwo ładunku. Od teraz, zależy tylko od Ciebie czy wolisz zabrać ze sobą w kolejną podróż swoje rowery, czy kilka dodatkowych walizek.

Bagażnik wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działania warunków zewnętrznych. Chronią one zawartość boxa, jednocześnie zapewniając komfortową przestrzeń do przechowywania różnorodnych bagaży. System montażu na platformie jest prosty i intuicyjny, wymaga dosłownie kilku chwil, by cieszyć się bezpiecznym miejscem na potrzebne przedmioty. 

Box cechuje się wysoką pojemnością na poziomie 340 litrów. Jest to wartość zbliżona do pojemności bagażników wielu samochodów typu hatchback, co oznacza, że dla większości pojazdów, będzie to bardzo istotne zwiększenie przestrzeni bagażowej. Produkt pozwala transportować ładunki o maksymalnej masie 45 kilogramów (przed umieszczeniem cięższych ładunków należy zweryfikować, czy łączna masa wszystkich części nie przekracza dopuszczalnego obciążenia haka. Podczas obliczeń należy uwzględnić wagę każdego z elementów łącznie - bagażu, boksa, platformy, stanowiącej podstawę i ewentualne inne przedmioty znajdujące się na haku). 

”Box_Aguri_50802”

Odpowiednie wymiary, by pomieścił wszystko, czego potrzebujesz

Zestaw platformy rowerowej Aguri Active E-Bike oraz Boksa 50802 pozwala na elastyczne dopasowanie do Twoich aktualnych potrzeb. Wybieraj sam, pomiędzy miejscem dedykowanym rowerom elektrycznym a przestrzenią bagażową. W kilka chwil, wykorzystując akcesoria montażowe, które znajdują się w zestawie, zmienisz uchwyt na dwa rowery elektryczne w funkcjonalny bagażnik o dużej pojemności 340 litrów. Wymiary boksa wynoszą 130 x 63 x 30 cm co oznacza, że wewnątrz zabierzesz nawet dłuższe przedmioty o nietypowym kształcie. Równie funkcjonalny co platforma

”Boks_na_hak_Aguri”

Równie funkcjonalny co platforma

Box 50802 instaluje się bezpośrednio na platformie rowerowej Aguri Active E-Bike 2. Dzięki temu, cechuje się wieloma funkcjami, które charakteryzują sam uchwyt, podnosząc komfort użytkowania. Jedną z takich możliwości jest funkcja odchylania, która pozwala na komfortowy dostęp do bagażnika pojazdu, nawet z zamontowanym boksem. 

Dla Twojego bezpieczeństwa oraz by zapewnić zgodność z przepisami obowiązującymi w naszym kraju, boks umieszcza się na platformie w taki sposób, że nie zasłania kluczowych elementów podstawy - tablicy rejestracyjnej czy oświetlenia zasilanego wiązką 13-pinową. 

Przedmioty znajdujące się wewnątrz boksa chronione są specjalnym zamkiem, zintegrowanym z konstrukcją bagażnika. Obsługuje się go kluczykiem, który znajduje się w zestawie. Zabezpiecza on boksa przed przypadkowym otwarciem. W połączeniu z funkcjonalnością platformy, oba produkty stanowią bardzo dobrą ochronę przed niepożądanym dostępem. 

Boks 50802 wyposażony jest również w specjalne pasy wewnątrz przestrzeni ładunkowej, które stabilizują i zabezpieczają bagaż przed poruszaniem się w trakcie jazdy. Pozwalają one ograniczyć ryzyko uszkodzenia bagażu oraz chronią przed dyskomfortem dźwiękowym powodowanym przez obijające się o ściany przedmioty.

Chcąc dodatkowo rozszerzyć komfort użytkowania i chronić dno przed zabrudzeniem i zbieraniem kurzu czy śmieci, możesz zakupić również oddzielną matę, która chroni powierzchnię, zabezpieczając jednocześnie przed brudem, jak i zarysowaniem powstającym na skutek umieszczenia bagażu. 

”Łatwy_montaż_bagażnika_na_platformie_rowerowej”

Najważniejsze cechy boksa 50802 na platformę Aguri Active E-Bike 2

  • Box 50802 to dodatkowa przestrzeń ładunkowa o pojemności 340 litrów i maksymalnym obciążeniu 45 kilogramów. Ma wymiary 130 x 63 x 60 cm, dzięki czemu zmieści dużą ilość dodatkowego bagażu lub sprzętu sportowego,
  • Bagaż zabezpieczony jest pasami wewnętrznymi, które utrzymują ładunek w stabilnej pozycji,
  • Cały boks jest dodatkowo chroniony zamkiem z kluczykiem,
  • Montaż odbywa się na platformie Aguri Active E-Bike 2, co pozwala na uniwersalne wykorzystanie sprzętu do przewozu rowerów (na samej platformie) lub dodatkowego bagażu (z wykorzystaniem boksa). Wszystkie elementy do montażu skrzyni na platformie zawarte są w zestawie,
  • Boks zamontowany na platformie obsługuje funkcję odchylania, co ułatwia dostęp do bagażnika.
”Bagażnik_na_platformę_rowerową”

Dane techniczne

  • Pojemność: 340 l
  • Ładowność: 45 kg
  • Wymiary: 130 x 63 x 60 cm
  • Masa: 15 kg
  • Zabezpieczenie: Pasy bezpieczeństwa, Zamek z kluczykiem
”Pojemny_box_bagażowy”

Powiązane artykuły


Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

08. Luty, 2024 przez 0
Jeżeli szukasz dodatkowej przestrzeni bagażowej do swojego samochodu, a nie masz możliwości instalacji boksa na dachu, alternatywą dla Ciebie może być skrzynia montowana na haku holowniczym. Jest to bagażnik, który umieszcza się z tyłu pojazdu na kuli haka. Takie rozwiązanie może być dla niektórych nawet wygodniejszym rozwiązaniem niż umieszczone na dachu, ze względu na łatwiejszy dostęp. Thule, jako renomowany producent tego typu akcesoriów, oferuje kilka modeli, które charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, wysoką funkcjonalnością i wieloma innymi zaletami. Ale czy istnieje dla nich jakaś godna uwagi alternatywa?
Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

23. Listopad, 2023 przez 0
Systemy przewozu rowerów i bagażu stanowią kluczowy element dla aktywnych osób, które podróżują samochodem i chcą wygodnie zabierać swój sprzęt. Jedną z popularnych opcji na rynku jest uniwersalny, modułowy system firmy MFT, który zapewnia praktyczne rozwiązania do bezpiecznego transportu rowerów oraz bagażu. Ta gama produktów oferuje wybór, który można dostosować do różnorodnych potrzeb podróżujących, zapewniająć wygodę i funkcjonalność.

Produkty podobne

Aguri Box 50806 na platformę Active Bike 2/3 340 L
Box 50806 to akcesorium, które jest montowane na platformie Aguri Active Bike 2 lub 3. Charakteryzuje się pojemnością na poziomie 340 litrów i maksymalnym obciążeniu 45 kg. Wygodny system montażu na platformie rowerowej sprawia, że w kilka chwil można przekształcić uchwyt rowerowy w dodatkową przestrzeń bagażową. Boks wyróżnia się nowoczesnym designem i wykonaniem z dobrej jakości materiałów, które dopasują się wizualnie do różnych pojazdów. Dodatek wyposażony jest również w zabezpieczenia, takie jak zamek obsługiwany kluczykiem i pasy poprawiające stabilność ładunku.
Producent
Westfalia Skrzynia transportowa do platformy BC60 / BC70 / BC80
Kto tego nie zna? Jedziemy z rodziną lub z przyjaciółmi na urlop. Samochód jest załadowany aż pod sam dach, co stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa. Dzięki skrzyni transportowej do bagażnika rowerowego od firmy Westfalia-Automotive w łatwy sposób zdobędą Państwo więcej przestrzeni ładunkowej: skrzynia transportowa przyczepiana jest bez narzędzi do bagażnika rowerowego BC60 / BC70 / BC80 Bikelander 3 / BC80 Bikelander LED / BC80 Classic, oferuje 200 litrów powierzchni transportowej.
Producent
Box na hak holowniczy TowBox V1 Srebrny TBX0AAB
Wielofunkcyjny boks bagażowy na hak TowBox V1 to rozwiązanie idealne dla właścicieli samochodów chcących przewozić wózki dziecięce, torby czy zakupy poszukujący dodatkowej przestrzeni dla przewożonego bagażu jednocześnie zachowując wolną przestrzeń na dachu pojazdu.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
Box na hak holowniczy Thule Arcos Box 400 l
Thule Arcos Box to komfortowe rozwiązanie dla kierowców poszukujących możliwości rozszerzenia przestrzeni ładunkowej w swoim pojeździe. Oferuje pojemność na poziomie 400 litrów oraz nośność maksymalną 50 kg. Montowany z tyłu pojazdu, na haku holowniczym box wyróżnia się aerodynamiczną konstrukcją, która wygląda niczym naturalne przedłużenie samochodu i ma minimalny wpływ na zużycie paliwa i generowany hałas oraz wibracje. Skrzynia przeszła, podobnie jak większość produktów Thule, szereg wymagających testów, które potwierdziły wysoką jakość i zgodność z normami bezpieczeństwa. Dzięki niskiemu profilowi osadzenia kufra, ładowanie i rozładowywanie bagażu jest naprawdę proste, podobnie jak sam proces instalacji na haku (należy pamiętać, że do montażu wymagany jest zakup specjalnej podstawy montażowej, dostępnej oddzielnie lub w zestawie - Thule Arcos Platform).
Producent
Box na hak holowniczy MFT BackBox srebrny
BackBox przeznaczony do montażu na bagażniku BackCarrier i BackCarrier Fix4Bike, umożliwia wygodne przewożenie przedmiotów. Montaż boksa za samochodem niesie za sobą wiele korzyści. Jako jedyny na rynku box a hak MFT BackBox umożliwia transport nart o długości maksymalnej 187 cm (po dokupieniu adaptera).

Do zamocowania skrzyni wymagany bagażnik BikeCarrier lub BikeCarrier Fix4Bike
Producent
Box na hak holowniczy MFT BackBox czarny
BackBox przeznaczony do montażu na bagażniku BackCarrier i BackCarrier Fix4Bike, umożliwia wygodne przewożenie przedmiotów. Montaż boksa za samochodem niesie za sobą wiele korzyści. Jako jedyny na rynku box a hak MFT BackBox umożliwia transport nart o długości maksymalnej 187 cm (po dokupieniu adaptera).

Do zamocowania skrzyni wymagany bagażnik BikeCarrier lub BikeCarrier Fix4Bike
Producent
Box na hak holowniczy Thule Onto 9059
Boks bagażowy na hak to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących większej powierzchni załadunkowej zostawiając przy tym dach samochodu wolny na kolejne akcesoria jak chociażby uchwyty na sprzęt wodny czy rowery. Ważną zaletą boksu jest możliwość wjazdu do niskich garaży co eliminuje konieczność zdejmowania boksa z dachu tuż przed wjazdem. Boks wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne w tym opady.
Producent
Box na hak holowniczy TowBox V3 Czarny TV3XNN0
Nowoczesny o opływowych kształtach, w eleganckim stylu bagażnik na hak holowniczy. Sprawdzi się tam gdzie powierzchnia bagażnika pojazdu nie jest wystarczająca. Jego wymiary zostały dobrane tak aby bez problemowo przewozić torby czy nawet wózki dziecięce. Elegancki wygląd bagażnika podkreślają nowoczesne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami.
Producent
Kufry bagażowe na hak Aragon
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13