Bagażnik na hak Aguri Active E-Bike 2

Numer katalogowy: AGURI_50485
Identyfikator produktu: 0105585
EAN: 5900768504855
Kod producenta: 50485
Nowa odsłona popularnej platformy rowerowej od polskiej marki Aguri. Activ E-Bike 2 to produkt przeznaczony do przewozu maksymalnie dwóch rowerów elektrycznych jednocześnie o łącznej masie do 60 kilogramów. Charakteryzuje się rozszerzoną funkcjonalnością i wymiarami pozwalającymi na przewóz różnego rodzaju jednośladów, nie tylko elektrycznych. Montaż zarówno platformy na haku, jak i rowerów na niej jest bardzo prosty i możliwy na większości typów haków. Activ E-Bike wyposażony jest w komplet elementów wymaganych do przepisowej jazdy na terenie Polski, czyli miejsce na tablicę rejestracyjną i komplet oświetlenia zasilanego wiązką 13-pinową.

Platforma rowerowa dla rowerów elektrycznych - Aguri Activ E-Bike 2

Activ E-Bike 2 to nowa platforma rowerowa na hak polskiego producenta akcesoriów samochodowych Aguri. Stworzona jest specjalnie z myślą o użytkownikach rowerów elektrycznych. Bagażnik montowany jest na haku holowniczym i pozwala na jednoczesny transport dwóch jednośladów o łącznej masie do 60 kilogramów

”Platforma_rowerowa_na_hak_Aguri”/

Platforma Activ E-Bike 2 wyróżnia się od innych modeli Aguri kilkoma cechami, które mają wpływ na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Powiększony rozstaw osi sprawia, że istnieje możliwość przewozu większej ilości rowerów o maksymalnej wartości rozstawu do 130 cm. Odległość między zamontowanymi jednośladami również została zwiększona, dzięki czemu można o wiele łatwiej zainstalować sprzęt na platformie, a rowery nie dotykają się nawzajem, co mogłoby wpłynąć na ich stan wizualny. Kolejny poprawiony element w tym bagażniku to rynienki koła opon, które zostały poszerzone do 4 cali. Taki zabieg również znacząco rozszerza możliwości przewozu dodatkowych rodzajów jednośladów o szerszych kołach. Dla dodatkowej wygody podczas użytkowania i przechowywania, Aguri Activ E-Bike 2 została wyposażona w specjalne kółka, które ułatwiają transportowanie platformy.

”Aguri_Activ_E-Bike_2”

Odświeżenie tak licznej grupy elementów w najnowszej wersji platformy sprawia, że jeszcze lepiej sprawdzi się ona do przewozu różnych rowerów, w tym elektrycznych. Konstrukcja dostosowana do wysokich obciążeń pozwala transportować większość popularnych modeli jednośladów. 

Zabierz ze sobą swój sprzęt

Platforma rowerowa Aguri Activ E-Bike 2 pozwala na przewóz dwóch rowerów jednocześnie. Maksymalne dopuszczalne obciążenie bagażnika wynosi 60 kilogramów, co oznacza, że nawet cięższe modele elektryczne mogą być transportowane bez obaw o bezpieczeństwo (przed instalacją ciężkich rowerów na bagażniku, zweryfikuj dokładnie również maksymalne obciążenie haka holowniczego w Twoim pojeździe, który musi utrzymać rowery oraz sam bagażnik. Masa platformy wynosi 19,5 kilograma i taką wartość należy dodać do łącznej masy instalowanych jednośladów i porównać z nośnością haka). 

Aguri Activ E-Bike 2 jest dostosowany do transportu różnego rodzaju rowerów, nie tylko elektrycznych. Dzięki szerokiemu i regulowanemu rozstawowi osi, wynoszącemu maksymalnie 130 cm, istnieje możliwość przewozu jednośladów o różnych rozmiarach, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dodatkowo, odległość między rowerami, która została w tej generacji zwiększona do 26 cm sprawia, że montowane jednoślady będą miały więcej miejsca i będą mogły być większe również wszerz. 

Rynienka na koła w tym modelu platformy, dzięki swojej zwiększonej szerokości, dodatkowo rozszerza możliwości transportowe. Wynosi ona 4 cale, czyli w przybliżeniu 100 mm, co oznacza, że nawet niektóre modele jednośladów typu fatbike zmieszczą się na tym bagażniku. 

Rowery na platformie Aguri Activ E-Bike 2 montowane są za pomocą specjalnych uchwytów, które trzymają jednoślad za ramę. Łapki montażowe są przystosowane do trzymania ram o średnicy między 20 a 80 milimetrów, co obejmuje większość popularnych modeli rowerów. Dodatkowo, uchwyty są wyposażone w specjalne elastyczne wypełnienie, którego zadaniem jest ochrona przed porysowaniem ramy.  

”Platforma_na_rowery_elektryczne”

Wygodny montaż i obsługa

Platforma rowerowa Aguri Activ E-Bike 2 charakteryzuje się wyjątkowo prostym i intuicyjnym systemem montażu, zarówno bagażnika na haku holowniczym, jak i rowerów na platformie. Produkt kompatybilny jest z większością popularnych rodzajów haków. Proces montażu platformy opiera się na specjalnej śrubie regulacyjnej typu Turn & Click, która odpowiada dodatkowo za idealne dopasowanie siły dokręcenia. Aby poprawnie zainstalować platformę na haku, nie jest wymagane użycie znacznej siły, co oznacza, że poradzi sobie z tym procesem niemal każdy użytkownik. 

”Łatwy_montaż”

Instalacja roweru na zainstalowanej platformie również sprowadza się do kilku kroków, które nie wymagają użycia żadnych specjalistycznych narzędzi, ani nie potrzebują żadnej dodatkowej wiedzy czy doświadczenia. Wystarczy podążać zgodnie z krokami zawartymi w dołączonej instrukcji, by w kilka chwil cieszyć się możliwością przewiezienia rowerów w dowolne miejsce, gdzie dojedziesz samochodem. Cały montaż opiera się na umieszczeniu jednośladu na platformie, zaczepieniu uchwytów mocujących za ramę i dociśnięciu kół paskami zębatymi z systemem szybkiego zacisku. Aby ułatwić sobie montaż cięższych rowerów, można skorzystać ze specjalnej rampy (dostępnej oddzielnie), która pozwala wprowadzać rower na bagażnik, bez konieczności jego podnoszenia.

”Składany_bagażnik_rowerowy”

Szerokie możliwości = komfort obsługi i bezpieczeństwo

Platforma rowerowa na hak Aguri Activ E-Bike 2 charakteryzuje się tym, że wyposażona jest w wiele użytecznych funkcjonalności, które mają kluczowe znaczenie dla poprawy komfortu użytkowania i bezpieczeństwa. 

Funkcja odchylania platformy, która jest obsługiwana za pomocą specjalnego przycisku, pozwala na ułatwienie dostępu do bagażnika samochodu, również z zamontowanymi jednośladami. Przycisk jest umiejscowiony w wygodnym dla użytkownika miejscu - tuż nad tablicą rejestracyjną, dzięki czemu korzystanie z tej funkcjonalności jest wyjątkowo proste. 

”Odchylana_platforma_na_rowery”

Sama tablica rejestracyjna jest też jednym z kluczowym dodatków, który jest bardzo istotny dla Twojego bezpieczeństwa i do tego, by spełniać wszystkie obowiązujące w naszym kraju przepisy prawne. W związku z tym, że zamontowana platforma, razem z rowerami zasłania widoczność oryginalnej tablicy umieszczonej na pojeździe, konieczne jest zastosowanie wtórnika, na który miejsce znajduje się właśnie bezpośrednio na bagażniku. 

”Bagażnik_rowerowy_z_tablicą_i_światłami”

Oprócz tablicy rejestracyjnej, platforma rowerowa zasłania również widoczność na światła pojazdu. Dlatego właśnie bagażnik Aguri posiada wbudowany system oświetleniowy, który obejmuje światła pozycyjne, kierunkowskazy, podświetlenie tablicy, światło wsteczne i przeciwmgielne. Do ich zasilania wymagane jest użycie odpowiedniej wiązki przewodów 13-pinowej (możliwe jest zastosowanie również wiązek 7-pinowych, ale do tego potrzebny będzie również zakup specjalnego adaptera. Co więcej, taka wiązka obsługuje tylko podstawowe systemy oświetlenia, bez np. przeciwmgielnych).

”Oświetlenie_Aguri”

Dla bezpieczeństwa Twoich rowerów, Aguri wyposażyło swoją platformę Activ E-Bike 2 w dodatkowe zabezpieczenia, które chronią zarówno całą platformę, jak i same rowery. Indywidualny zamek, do którego kluczyki znajdują się w zestawie, chroni platformę i zamontowane jednoślady przed niepożądanym otwarciem. 

Do platformy Active E-Bike 2 można zakupić również oddzielne akcesorium - Boksa 50802, który montowany bezpośrednio na platformie pozwala na rozszerzenie pojemności bagażowej zamiast przewozu rowerów. 

Najważniejsze cechy produktu Aguri Activ E-Bike

 • Platforma pozwala na przewóz 2 rowerów jednocześnie o łącznej masie maksymalnej 60 kg,
 • Konstrukcja bagażnika jest dostosowana w szczególności do przewozu rowerów elektrycznych, ale pozwala także na transport również innych rodzajów jednośladów, 
 • Montaż platformy na haku jest bardzo prosty i ma możliwość regulacji siły docisku na kuli dzięki śrubie Turn & Click. Nie wymaga użycia dużej siły,
 • Rower montowany jest na platformie za ramę i koła. Uchwyty ramy pozwalają na przewóz jednośladów o średnicy ramy między 20 a 80 mm. Mają elastyczne wypełnienie, które chroni przed zarysowaniem ramy. Paski zębate zostały wydłużone i posiadają system szybkiego zacisku,
 • Rynna na koło pozwala na przewóz rowerów o oponie do 100 mm szerokości (4 cale),
 • Rozstaw osi kół jest regulowany i maksymalnie wynosi 130 cm,
 • Odległość między rowerami została zwiększona w nowej generacji do 26 cm,
 • Platforma jest zabezpieczona indywidualnym zamkiem, który obsługuje się kluczykiem,
 • Funkcja odchylania, w którą wyposażona jest platforma, ułatwia dostęp do bagażnika samochodu, nawet z zamontowanymi rowerami. Przycisk, który służy do obsługi tej funkcjonalności, umieszczony jest w komfortowym dla użytkownika miejscu - tuż nad tablicą rejestracyjną z tyłu konstrukcji, 
 • Activ E-Bike 2 posiada wszystkie wymagane przepisami elementy - miejsce na tablicę rejestracyjną, oświetlenie (pozycyjne, kierunkowskazy, tablicy, wsteczne, przeciwmgielne),
 • Zasilanie wiązką 13-pin (lub 7-pin przy zastosowaniu oddzielnie sprzedawanych adapterów),
 • Bagażnik posiada zintegrowane kółka, które ułatwiają przenoszenie platformy,
 • Platforma jest również składana, co ułatwia jej przechowywanie.
”Bagażnik_na_rowery_na_hak”

Dane techniczne

 • Pojemność: 2 rowery
 • Do rowerów elektrycznych: Tak
 • Ładowność: 60 kg
 • Wymiary (szer x wys x gł): 126 x 73 x 65 cm 
 • Wymiary po złożeniu (szer x wys x gł): 107 x 82 x 27
 • Maksymalny rozstaw kół: 130 cm
 • Odległość między rowerami: 26 cm
 • Maksymalna szerokość opony: 80 mm
 • Masa: 19,5 kg
 • Wtyczka zasilająca: 13 pin (+ możliwość dokupienia adaptera 7/13)
 • Pasuje do ram o średnicy: 20 - 80 mm
 • Pasuje do kół o szerokości: 4 cale (100 mm)
 • Odłączane uchwyty ramy: Nie
 • Możliwość odchylania z rowerami: Tak
 • Zabezpieczenie: Indywidualny zamek z kluczykiem
 • Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak
 • Oświetlenie: Tak - pozycyjne, kierunkowskazy, tablicy, wsteczne, przeciwmgielne

Powiązane artykuły


Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

Box na hak holowniczy Thule - a może coś innego?

08. Luty, 2024 przez 0
Jeżeli szukasz dodatkowej przestrzeni bagażowej do swojego samochodu, a nie masz możliwości instalacji boksa na dachu, alternatywą dla Ciebie może być skrzynia montowana na haku holowniczym. Jest to bagażnik, który umieszcza się z tyłu pojazdu na kuli haka. Takie rozwiązanie może być dla niektórych nawet wygodniejszym rozwiązaniem niż umieszczone na dachu, ze względu na łatwiejszy dostęp. Thule, jako renomowany producent tego typu akcesoriów, oferuje kilka modeli, które charakteryzują się znakomitą jakością wykonania, wysoką funkcjonalnością i wieloma innymi zaletami. Ale czy istnieje dla nich jakaś godna uwagi alternatywa?
Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

Porównanie bagażników rowerowych na hak klasy premium: Thule Epos i Spinder TX2

04. Styczeń, 2024 przez 0
Podróżowanie rowerem staje się coraz bardziej popularne, a z nim rośnie zapotrzebowanie na solidne i wygodne bagażniki rowerowe. Rynek oferuje różne modele, z których dwa czołowe to Thule Epos i Spinder TX2. Obie marki, znane ze swojego zaangażowania w komfort i bezpieczeństwo podróży, prezentują swoje flagowe produkty – bagażniki rowerowe na hak. W tym artykule znajdziesz porównanie obydwu modeli, ukazujące ich różne cechy, które mogą zaważyć na decyzji.
Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

Przegląd produktów MFT - uniwersalny system do przewozu rowerów i bagażu

23. Listopad, 2023 przez 0
Systemy przewozu rowerów i bagażu stanowią kluczowy element dla aktywnych osób, które podróżują samochodem i chcą wygodnie zabierać swój sprzęt. Jedną z popularnych opcji na rynku jest uniwersalny, modułowy system firmy MFT, który zapewnia praktyczne rozwiązania do bezpiecznego transportu rowerów oraz bagażu. Ta gama produktów oferuje wybór, który można dostosować do różnorodnych potrzeb podróżujących, zapewniająć wygodę i funkcjonalność.
Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery. Thule, Aguri, a może coś innego?

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery. Thule, Aguri, a może coś innego?

18. Sierpień, 2023 przez 0
Przemierzając szlaki rowerowe w towarzystwie przyjaciół czy rodziny, niezawodny bagażnik na haku może znacząco ułatwić transport jednośladów. W naszym przeglądzie przedstawiamy siedem modeli bagażników, które pomogą Ci podjąć trafną decyzję i wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Produkty podobne

Bagażnik na hak Taurus ALFA Plus 3+1
Kod promocyjny: ZIMA
Aluminiowa, stabilna i bezpieczna platforma rowerowa. Dzięki wykorzystaniu lekkich a zarazem wytrzymałych materiałów ograniczono wagę bagażnika do 17,5 kg przez co uchwyt można łatwo przenosić i uzyskano większą ładowność. Niewątpliwą zaletą aluminiowej konstrukcji jest odporność na korozję. Platforma Alfa posiada bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. W zasadzie jej jedynym mankamentem jest brak możliwości szybkiego montażu za pomocą dźwigni mocującej bagażnik na haku. Należy jednak zaznaczyć, że mechanizm zastosowany w tej platformie obsługiwany kluczem, po kilkukrotnym zamontowaniu platformy i nabyciu pewnej "wprawy" nie nastręcza żadnych trudności w czasie eksploatacji, a bagażnik można zainstalować z powodzeniem w ciągu około 60 sekund. Dużą zaletą tego bagażnika jest fakt, że 4 rower mocowany jest na specjalnej dostawce. Pierwszą korzyścią wynikającą z tego jest to, że w sytuacji, kiedy mamy do przewiezienia mniejsza ilość rowerów można z niej zrezygnować zmniejszając gabaryty bagażnika. Po drugie dzięki temu, że przystawka na 4 rower mocowana jest wyżej występuje mniejsze ryzyko zawadzenia bagażnikiem o podłoże np. podczas pokonywania stromego podjazdu lub zjazdu. Platforma wytwarzana jest w czeskiej firmie Wjenzek i wykonana jest z dużą starannością. Oferujemy poprawioną wersję z 13-PINową wtyczką oraz świtałem cofania.

Bagażnik na hak Taurus Wjenzek ALFA Plus 3+1 mieści 4 rowery.

Bagażnik w najnowszej wersji z 13-sto pinową wtyczką i światłem cofania.
Producent
_Kod Rabatowy
Dodaj Bagażnik na hak Atera Strada Sport M3
Bagażnik Strada Sport M 3 posiada wszelkie funkcje niezbędne do komfortowego przewożenia 3, a w połączeniu z adapterem 022624 nawet 4 rowerów. Na tle konkurencji platformy Atera wyróżniają się innowacyjnym, samoregulującym system mocowania z wskaźnikiem prawidłowego zapięcia, który słynie z sztywności i stabilności. Świetna relacja cena-jakość.

Bagażnik na hak Atera Strada Sport M3 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

Zachęcamy także do zapoznania się z modelem DL3, który również mieści 3 rowery, posiada ulepszony system odchylania a także jest lżejszy.
Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Westfalia BC60
Nasza rekomendacja. Wśród wielu zalet platformy WESTFALIA BC60 jedna wybija się na pierwszy plan: jej wymiary po złożeniu to zaledwie 58 x 22 x 69 cm (szer. x wys. x gł.), to najlepszy wynik na rynku wśród rowerowych bagażników segmentu premium. Tak kompaktowe wymiary zdecydowanie ułatwiają przechowywanie i transport bagażnika, gdy jest on nieużywany. Wysoką jakość produktu potwierdza certyfikat TÜV-GS oraz CityCrash, a także zaufanie m.in. takich producentów jak Porsche czy Audi, którzy oferują ten bagażnik jako rekomendowane akcesorium do swoich pojazdów.

OFERUJEMY NAJNOWSZY MODEL, W KTÓRYM ZASZŁY NASTĘPUJĄCE ZMIANY:
 • jest o 1 kg lżejszy, dzięki wymianie części elementów stalowych na aluminiowe
 • posiada ulepszone ramiona mocujące ramę roweru
 • poprawiono paski mocujące koła
 • poprawiono jakość powłoki lakierniczej
 • zastosowane nowe mocowanie na kuli haka

Bagażnik na hak Westfalia BC60 mieści standardowo 2 rowery.

Do platformy B60 można zakupić adapter, który zwiększa jej ładowność do 3 rowerów.
Producent
Bagażniki rower na hak Westfal
Dodaj Bagażnik na hak Inter Pack New Spider 4
Kod promocyjny: ZIMA
Bagażnik rowerowy Inter Pack Spider 4 to jeden z nielicznych na rynku składanych modeli zdolnych do przewozu czterech rowerów. Funkcja składania nie tylko ułatwi Ci przechowywanie platformy w domu, ale także umożliwi jej schowanie do bagażnika samochodu na czas twojej wyprawy rowerowej. Prosty w obsłudze i bardzo wytrzymały system instalacji na kuli haka zapewnia wygodę i pełne bezpieczeństwo.

Bagażnik na hak Inter Pack Spider 4 mieści 4 rowery.
Producent
_Kod Rabatowy
Dodaj Bagażnik na hak Inter Pack New Spider 2 E
Kod promocyjny: ZIMA
Platforma rowerowa Spider 2 E dzięki funkcji składania jest praktycznym towarzyszem rowerowych wypraw. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca więc bez problemu mieści się w bagażniku auta, łatwiej ją także przechowywać w domu. Duże odstępy między rowerami oraz spora nośność (60 kg) umożliwiają przewóz rowerów elektrycznych.

Oferujemy najnowszą, poprawioną wersję tego modelu - z poprawionym mocowaniem rowerów, lepszym mechanizmem montażu na kuli haka, kółkami do transportu i regulowanym pałąkiem oraz instalacją elektryczną 13 PIN.

Bagażnik na hak Inter Pack Spider 2 E mieści 2 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Producent
_Kod Rabatowy
Dodaj Bagażnik na hak Atera Strada Sport M2
Bagażnik Strada Sport M 2 posiada wszelkie funkcje niezbędne do komfortowego przewożenia 2, a w połączeniu z adapterem 022624 nawet 3 rowerów. Na tle konkurencji platformy Atera wyróżniają się innowacyjnym, samoregulującym system mocowania z wskaźnikiem prawidłowego zapięcia, który słynie z sztywności i stabilności. Świetna relacja cena-jakość.

Bagażnik na hak Atera Strada Sport M2 mieści standardowo 2 rowery.
Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Active Bike 3 czarny
Czarny zawsze w modzie? Jeśli jesteś zwolennikiem tej teorii to firma Aguri przygotowała dla Ciebie czarną wersję swojego najpopularniejszego bagażnika. Gdy interesuje Cie zakup bagażnika o optymalnym stosunku ceny do jakości to z pewnością należy rozważyć model Active Bike 3 Black. W rozsądnie skalkulowanej cenie bagażnik Aguri Active Bike oferuje wszelkie istotne udogodnienia i bardzo dobrą jakość wykonania. Co nie bez znaczenia dla wielu - jest to produkt polski. Oferujemy najnowsza wersję produktu po usprawnieniach, które opisujemy szczegółowo poniżej.

Bagażnik na hak Aguri Active Bike 3 w wersji czarnej mieści 3 rowery.

Do bagażnika Active Bike 3 można dokupić adapter do przewozu czwartego roweru.

Bagażnik występuje także w wersji srebrnej.

Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Active Bike 3
Nowa wersja bardzo popularnej platformy rowerowej. Chcesz rozsądnie zagospodarować pieniądze? Zachęcamy do zapoznania się z platformą rowerową Aguri Active Bike 3. Zachowując rozsądną cenę bagażnik Aguri Active Bike oferuje wszelkie istotne udogodnienia i bardzo dobrą jakość wykonania. Oferujemy najnowsza wersję produktu po usprawnieniach, które opisujemy szczegółowo poniżej.

Bagażnik na hak Aguri Active Bike 3 mieści 3 rowery.

Do bagażnika Active Bike 3 można dokupić adapter do przewozu czwartego roweru.

Bagażnik występuje także w wersji czarnej.

Producent
Uchwyty rowerowe
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Krab 3 Silver
Aguri Krab 3 Silver to kolejna propozycja od polskiego producenta, która pozwala na przewóz nawet trzech rowerów jednocześnie, w tym elektrycznych. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami oraz zabezpieczeniami chroniącymi każdy rower osobno. Ta platforma rowerowa na hak pozwala na przewóz różnych rodzajów jednośladów. Wartą podkreślenia zaletą tego bagażnika jest poszerzona rynienka na koła, która pomieści w tym produkcie opony o szerokości do aż 100 mm (4”), co pozwoli nawet na przewóz niektórych modeli fatbike.
Producent
Dodaj Bagażnik na hak Aguri Krab 3 Black
Aguri Krab 3 Black to kolejna propozycja od polskiego producenta, która pozwala na przewóz nawet trzech rowerów jednocześnie, w tym elektrycznych. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim kompaktowymi wymiarami oraz zabezpieczeniami chroniącymi każdy rower osobno. Ta platforma rowerowa na hak pozwala na przewóz różnych rodzajów jednośladów. Wartą podkreślenia zaletą tego bagażnika jest poszerzona rynienka na koła, która pomieści w tym produkcie opony o szerokości do aż 100 mm (4”), co pozwoli nawet na przewóz niektórych modeli fatbike.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13