Aguri Rampa 50484 do bagażnika Active Bike/E-Bike

Numer katalogowy: 50484
Identyfikator produktu: 0105674
EAN: 5900768504848
Kod producenta: 50484
Rampa 50484 to produkt, który ułatwia montaż rowerów na bagażnikach z serii Aguri Active Bike 2/3 oraz Aguri Active E-Bike 2. Pozwala wprowadzać jednoślady bezpośrednio na platformę bez konieczności użycia siły do podniesienia sprzętu. Produkt wykonany jest z trwałego aluminium, które bez problemu wytrzymuje obciążenie rowerów elektrycznych.

Wprowadź rower na bagażnik, bez podnoszenia - Rampa Aguri 50484

Rampa Aguri 50484 to akcesorium zaprojektowane do ułatwienia obsługi bagażników z serii Aguri Active Bike 2/3 oraz Aguri Active E-Bike 2. Pozwala na wprowadzanie rowerów bezpośrednio na platformę bez konieczności ich podnoszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, ładowanie i rozładowywanie bagażnika stanie się znacznie łatwiejsze - nawet dla najcięższych rowerów elektrycznych. 

”Rampa_Aguri_50484”

Rampa ma długość 100 centymetrów, co jest wystarczającą wartością, by zapewnić idealne połączenie między platformą rowerową a podłożem, tworząc prosty podjazd dla rowerów. Kiedy rampa nie jest Ci potrzebna, możesz ją złożyć na pół, dzięki czemu zajmie znacznie mniej miejsca (wówczas długość wynosi 52 cm). Dla bardziej komfortowego przechowywania i transportu produktu, w zestawie znajdziesz pokrowiec, który chroni podjazd przez zarysowaniem lub zabrudzeniem. 

”Rampa_załadunkowa_rowerów”

Podjazd 50484 wykonany jest z lekkiego aluminium, które zapewnia odpowiednią trwałość i wytrzymałość, również podczas wprowadzania ciężkich rowerów elektrycznych. Znajdujący się w zestawie pokrowiec wykonany jest z miękkiego materiału, który chroni rampę przed warunkami zewnętrznymi. 

”Podjazd_na_bagażnik_rowerowy”

Dane techniczne:

”Akcesorium_do_platformy_rowerowej”

Produkty podobne

Rampa najazdowa Spinder RO1 do bagażników TX2/Xplorer+ czarna
Rampa RO1 zapewnia ułatwienie podczas załadunku rowerów na bagażnik. Bez wysiłku możesz wjechać rowerami na rampę, eliminując konieczność podnoszenia ciężkich jednośladów. Specjalnie zaprojektowana dla użytkowników bagażników Spinder TX2/Xplorer+, ta rampa może pomóc zamontować rowery do 60 kg, pomagając zarówno ze standardowymi, jak i cięższymi, w tym elektrycznymi modelami. Jej składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i transport. To przydatne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i funkcjonalności podczas załadunku rowerów na bagażnik.
Producent
Rampa najazdowa Spinder RO1 do bagażników SC2
Rampa Spinder RO1 eliminuje trudności związane z podnoszeniem ciężkich rowerów. Dzięki niej, ładowanie rowerów na bagażnik staje się prostsze – wystarczy zamocować rampę i wprowadzić rowery na bagażnik. Rampa najazdowa Spinder RO1 doskonale pasuje do bagażników Spinder SC2, oferując nie tylko wygodę, ale także ochronę przed uciążliwym podnoszeniem ciężkich jednośladów. Jej uniwersalność pozwala na łatwe załadunki różnych typów rowerów, zarówno standardowych, jak i elektrycznych, z obciążeniem do 30 kg. Projekt z myślą o praktyczności sprawia, że rampa RO1 zajmuje minimalną przestrzeń podczas przechowywania i transportu. Dzięki możliwości składania, można ją łatwo schować, a jej niewielka waga (1.2 kg) ułatwia przenoszenie z miejsca na miejsce.
Producent
Rampa najazdowa Spinder PRO-91750 do bagażników TX2/Xplorer+ srebrna
Rampa PRO-91750 to ułatwienie podczas załadunku rowerów na bagażnik. Bez wysiłku możesz wjechać rowerami na rampę, eliminując konieczność podnoszenia ciężkich jednośladów. Specjalnie zaprojektowana dla użytkowników bagażników Spinder TX2 oraz Xplorer+, ta rampa może pomóc zamontować rowery do 60 kg, pomagając zarówno ze standardowymi, jak i cięższymi, w tym elektrycznymi modelami. Jej składana konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i transport. To przydatne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i funkcjonalności podczas załadunku rowerów na bagażnik.
Producent
Thule rampa załadunkowa XT 9172
Wygodna, zdejmowana rampa ułatwiająca załadunek i rozładunek rowerów. Unikaj dźwigania ciężarów. Po prostu wprowadź rower na bagażnik. Zawiera uchwyty do zamocowania rampy do bagażnika na czas transportu. Kompatybilna z bagażnikiem VeloSpace
Producent
Thule rampa załadunkowa do EasyFold XT 9334
Wygodna, składana rampa ułatwiająca załadunek i rozładunek rowerów. Koniec z dźwiganiem ciężarów — po prostu wprowadź rower na bagażnik. Rampa kompatybilna z bagażnikami EasyFold XT: 933, 934, 965 i 966 Fix4Bike. W modelach EasyFold XT 933 oraz 934 nieużywaną rampę można przechowywać w schowku na bagażniku rowerowym.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13