Zestaw Turtle AIR3 3007, belki srebrne PRO1 92 + 90 cm

Numer katalogowy: MC03007K+MC99001-0092S+MC99001-0090S
Identyfikator produktu: 0105561
Kod producenta: MC03007K+MC99001-0092S+MC99001-0090S
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 92 oraz 90 cm w kolorze srebrnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Srebrne belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.

Komplet elementów montażowych do bagażnika na fix-point - zestaw stóp Turtle AIR3 oraz belek srebrnych PRO1 o długościach 92 i 90 cm

Bazowy bagażnik Turtle charakteryzuje się wysoką jakością wykonania w atrakcyjnej cenie. Jego dużą zaletą jest aerodynamiczna konstrukcja, która stanowi solidną i wytrzymałą podstawę do różnorodnych akcesoriów, takich jak boxy dachowe, uchwyty rowerowe, uchwyty narciarskie i wiele innych dodatków. Ten zestaw obejmuje komplet 4 stóp Turtle AIR3 przeznaczonych do instalacji na fabrycznych punktach montażu, tzw. fix-point. Dodatkowo w pudełku znajdziesz komplet dwóch belek Turtle PRO1 o długościach 92 i 90 cm, wykończonych w klasycznym srebrnym kolorze

Montaż całego bagażnika jest bardzo prosty. Jedyne czego potrzebuje to elementy stanowiące zawartość tego zestawu, czyli stopy oraz belki. Nie są potrzebne żadne dodatkowe, specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu, z instalacją poradzą sobie nawet mniej doświadczeni kierowcy. Po poprawnym montażu, cała konstrukcja staje się gwarancją wysokiej stabilności i solidności podczas transportu. Bagażnik bazowy Turtle cechuje się maksymalną nośnością wynoszącą 75 kg. Oznacza to możliwość znacznego poszerzenia powierzchni załadunkowej samochodu, dzięki użyciu dodatkowych akcesoriów. Przed umieszczeniem na dachu pojazdu ładunku o tej masie, należy upewnić się czy jest on przystosowany do tak wysokich obciążeń. 

”Kompletny_bagażnik_bazowy_Turtle_na_fabryczne_punkty_montażu”

Podpora bagażnika - stopy na fabryczne montażu Turtle AIR3 MC03007K

Komplet stóp Turtle AIR3 to jeden z najważniejszych elementów jaki jest potrzebny do skonstruowania kompletnego bagażnika bazowego. Wybór odpowiednich stóp jest kluczowy dla idealnego dopasowania bagażnika do pojazdu. Turtle AIR3 jest kompatybilny z wieloma modelami samochodów wyposażonych w fabryczne punkty montażu. Stopy tej serii charakteryzują się nośnością na poziomie 75 kilogramów, co oznacza możliwość transportu dużej ilości dodatkowego bagażu na dachu pojazdu. 

Stopy AIR3 oznaczone są certyfikatem TUV, który potwierdza ich wysoką jakość bezpieczeństwa oraz zgodność z rygorystycznymi normami. Gwarantuje to pewność użytkowania i spokój podczas transportu. Wszystkie ze stóp posiadają wbudowany zamek, który jest obsługiwany dołączonym w zestawie kluczykiem, który chroni cały bagażnik przed niepożądanym otwarciem i odpięciem jego elementów. Dodatkowo cała powierzchnia elementów mocujących stopy do punktów montażowych jest pokryta specjalną warstwą elastycznej powłoki, która minimalizuje ryzyko powstawania rys. 

”Zestaw_stóp_AIR3”

Podstawa dla akcesoriów - belki Turtle PRO1 o długości 92 i 90 cm w kolorze srebrnym

Elementem, do którego mocuje się kolejne akcesoria na bagażniku dachowym są belki. Zawarte w zestawie dwie belki o podanej długości i wykończone w kolorze srebrnym stanowią solidną podstawę, która oprócz funkcjonalności gwarantuje również wysoką estetykę całej konstrukcji. Klasyczne kolory całego bagażnika pasują designem do wyglądu większości pojazdów. 

Belki PRO1 są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jednym z nich jest lekkie aluminium, które gwarantuje dużą trwałość i wytrzymałość produktu. Dołączone do zestawu belki charakteryzują się szerokością 69 mm oraz posiadaniem specjalnych rowków montażowych typu T o standardowych wymiarach 21 mm. Dzięki temu, instalacja dodatkowych akcesoriów typu boksy czy uchwyty dachowe jest wyjątkowo prosta i nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani umiejętności. Nośność belek, podobnie jak stóp bagażnika Turtle, wynosi 75 kilogramów. Oznacza to możliwość instalacji różnego typu dodatków dachowych poszerzających funkcjonalność samochodów. 

”Belki_Turtle_PRO1”

Dane techniczne

  • Ładowność: 75 kg (maksymalna ładowność może być ograniczona przez nośność dachu - sprawdź instrukcję pojazdu)
  • Szerokość stopy : 7 cm
  • Długość belek: 92 cm + 90 cm
  • Kolor belki: srebrny
  • Kolor stóp: czarny
  • Zabezpieczenie zamkiem: Tak
  • Rowek T: Tak
  • Atest TÜV: Tak

Prezentacja wideo zestawu AIR3 + PRO1

Wizualizacja kompletnego bagażnika

Powiązane artykuły


Jak wybrać odpowiedni bagażnik dachowy do Twojego samochodu?

Jak wybrać odpowiedni bagażnik dachowy do Twojego samochodu?

06. Wrzesień, 2023 przez 0
Planujesz wyjazd na łono natury lub może trasę przez cały kraj? A może potrzebujesz bagażnika dachowego który pozwoli zapakować więcej sprzętu do pracy? W każdym przypadku musisz zabrać ze sobą wiele rzeczy, a miejsca w bagażniku jak zwykle brakuje… Zamiast używać przyczepy czy innego urządzenia do przewozu, postanowiłeś wykorzystać przestrzeń na dachu - super! Jednak warto zwrócić uwagę na to jaki bagażnik sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.
Jaki typ bagażnika samochodowego wybrać?

Jaki typ bagażnika samochodowego wybrać?

11. Sierpień, 2023 przez 0
Czy zastanawiasz się, jaki bagażnik samochodowy wybrać? To pytanie zadaje sobie wielu kierowców planujących podróż pełną przygód i aktywności. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem sportów wodnych, rowerzystą, narciarzem czy po prostu potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania podczas długich tras - odpowiedni bagażnik może usprawnić transport sprzętu oraz znacznie poprawić komfort podróży.

Produkty podobne

Zestaw Turtle AIR3 3003, belki srebrne PRO1 98 + 94 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 98 oraz 94 cm w kolorze srebrnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Srebrne belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki srebrne PRO1 98 x 2 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 98 cm w kolorze srebrnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Srebrne belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki czarne PRO1 90 + 86 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 90 oraz 86 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki srebrne PRO1 90 + 86 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 90 oraz 86 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki czarne PRO1 90 x 2 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 90 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki srebrne PRO1 90 x 2 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 90 cm w kolorze srebrnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Srebrne belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki czarne PRO1 94 + 90 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 94 oraz 90 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki srebrne PRO1 94 + 90 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 94 oraz 90 cm w kolorze srebrnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Srebrne belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki czarne PRO1 94 x 2 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 94 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki srebrne PRO1 94 x 2 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 94 cm w kolorze srebrnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Srebrne belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki czarne PRO1 98 + 94 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 98 oraz 94 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
Zestaw Turtle AIR3 3003, belki czarne PRO1 98 x 2 cm
Zestaw 4 stóp AIR3 i 2 belek PRO1 98 cm w kolorze czarnym, tworzy kompletny bagażnik dachowy o ładowności do 75 kg, umożliwiający montaż wielu różnych akcesoriów. Stopy AIR3 na fabryczne punkty montażu, zapewniają prostą instalację bez dodatkowych narzędzi i posiadają certyfikat TÜV dla potwierdzenia wysokiej jakości produktu. Wyposażone są w zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Belki PRO1, wykonane z aluminium, posiadają rowek T-profil dla łatwego montażu dodatkowych akcesoriów.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13