MONT BLANC Xplore - stopy

MONT BLANC Xplore - stopy


Bagażniki dachowe Mont Blanc Xplore prezentują innowacyjne podejście do techniki montażu. Jest to unikalny, niespotykany u żadnego innego producenta sposób montażu, który sprawia, że bagażnik Mont Blanc Xplore zamontujesz na swoim samochodzie nawet w mniej niż 2 minuty. Dodatkowo bagażniki Xplore charakteryzują się bardzo dużą nośnością wynoszącą 100 kg.

Producent sprzedaje bagażniki Xplore jako dwa osobne produkty: stopy i belki. Dzięki naszemu konfiguratorowi łatwo dobierzesz komplet odpowiedni do twojego auta.

bagażniki samochodowe kraków
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13