G3 - kompletne bagażniki na reling

G3 - kompletne bagażniki na reling


Bagażniki dachowe G3 CL to uniwersalne produkty, które dzięki przemyślanej konstrukcji pasują zarówno na auta wyposażone w zintegrowany reling dachowy jak i w reling tradycyjny. Oferują dobrą jakość w rozsądnej cenie. Bagażniki G3 możesz dopasować przy pomocy naszego konfiguratora.

bagażniki samochodowe kraków


Wybór bagażnika możesz zawsze skonsultować z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mejlowego. Tych, którym po drodze zachęcamy także do odwiedzenia naszych sklepów w Krakowie, przy ul. Gersona 28 oraz w Głogoczowie 851 (przy "Zakopiance").
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13