MONT BLANC - samochody użytkowe

MONT BLANC - samochody użytkowe


Nawet największy samochód dostawczy bywa czasami zbyt mały, aby przewieźć to, czego akurat potrzebujesz. Bagażniki Mont Blanc dla samochodów użytkowych to niedrogie rozwiązanie, które zaoferuje Ci dodatkową możliwość przewozu ładunku na dachu Twojego auta.

bagażniki samochodowe kraków


Wybór bagażnika możesz zawsze skonsultować z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mejlowego. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego sklepu w Krakowie, przy ul. Gersona 28.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13