Peruzzo Pure Instinct Rear 3

Numer katalogowy: Peruzzo Pure Instinct Rear 3
Stalowy bagażnik rowerowy do montażu na klapie. Mieści trzy rowery.
Identyfikator produktu: 0059567
EAN: 8015058070938
Stalowy bagażnik rowerowy na klapę Como Pure Instinct to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. W standardzie posiada sztywne wsporniki do mocowania ram rowerów. Uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów, również fatbike. Bagażnik posiada funkcje składania, która ułatwia przechowywanie.

lista partnerow

O produkcie - bagażnik na klapę Peruzzo Pure Instinct Rear 3


Bagażniki montowane na klapie to interesująca alternatywa dla przewożenia rowerów na dachu. Rowery przewożone w ten sposób nie generują dodatkowego hałasu podczas jazdy wynikającego z opływu powietrza oraz nie wpływają tak znacząco na zużycie paliwa jak w sytuacji, gdy wieziemy je w uchwytach montowanych na dachu.

Rowery umieszczone na bagażniku Como Pure Instinct Rear przewożone są na wysoko umieszczonych szynach dzięki czemu w większości przypadków nie zasłaniają tablicy rejestracyjnej oraz świateł pojazdu. Jeśli bagażnik lub rowery na nim umieszczone te elementy przesłaniają to jego eksploatacja nie jest wykluczona, jednak w takiej sytuacji wymagane jest dokupienie tablicy oświetleniowej 7 pin lub 13 pin.

Ważną zaletą uchwytu Peruzzo Como Pure Instinct Rear jest fakt, że dostarczany jest przez producenta w postaci gotowej do użytku praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka. Do jego ostatecznego zamontowania na aucie nie są konieczne żadne dodatkowe narzędzia. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że bagażnik samochodu można otworzyć z zamontowanym na nim uchwytem, a po złożeniu zmieści się on w nim bez trudu.

bagażnik na klapę Peruzzo Como Pure Instinct Rear 3


Bagażnik Peruzzo Como Pure Instinct był testowany pod maksymalnym obciążeniem chwilowym wynoszącym 300 kg, aby potwierdzić, że rowery na nim zamontowane będą bezpieczne, nawet jeśli na drodze spotkasz nierówności, które będą mogły wygenerować spore przeciążenie. Taką wytrzymałość osiągnięto poprzez wyposażenie go w specjalne taśmy redukujące drgania i wytrzymałe paski z mocnymi łapkami. Producent nie zapomniał o tym, aby również samochód był bezpieczny. Wszystkie miejsca kontaktu bagażnika z karoserią pokryte są ochronną powłoką gumową.

Bardzo dużą zaletą tego uchwyty jest fakt, że w standardzie posiada on sztywne wsporniki do mocowania ram rowerów. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze aniżeli same paski, gdyż rowery utrzymywane są w stałej odległości od siebie co zapobiega ich uszkodzeniom podczas transportu. Wsporniki utrzymują 2 i 3 rower. Pierwszy mocowany jest paskiem do ramy uchwytu pokrytej otuliną. Do wsporników można dokupić gałki z zamkami. Zadbano także o łatwe i bardzo stabilne mocowanie kół. Są one przypinane do wyprofilowanych podpór za pomocą plastikowych pasków z zapadkowym mechanizmem zamykającym obsługiwanym jedną ręką. Dodatkowo podpory posiadają regulowany rozstaw więc na uchwycie Como Pure Instinct Rear przewieziesz większość rowerów.

Uchwyt rowerowy na klapę Como Pure Instinct posiada certyfikaty TUV i GS.


Zalety

 • W standardzie posiada sztywne wsporniki ramy
 • Zmontowany fabrycznie, gotowy do użytku
 • Konstrukcja pasuje do większości typów nadwozi: hatchback, sedan, kombi oraz SUV (sprawdź potwierdzoną listę kompatybilności)
 • Bardzo stabilny system montażu zapewnia pewne trzymanie (przeszedł test pod obciążeniem 300 kg)
 • Szybki i łatwy w montażu oraz demontażu (bez użycia narzędzi)
 • Możliwość złożenia na płasko ułatwia przechowywanie
 • W zestawie znajdują się taśmy do mocowania ramy roweru.
 • Podpory kół posiadają regulację rozstawu
 • Zamontowany bagażnik umożliwia otwarcie klapy samochodu.
 • Po złożeniu zajmuje mało miejsca.
 • Posiada certyfikaty TUV i GS

Dane techniczne


Pojemność: 3 rowery
Ładowność: 45 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm): 22-80 mm
Maksymalna masa jednego roweru (kg): 15
Maksymalna szerokość opony (mm): 102
Odległość pomiędzy stanowiskami na rowery: 17 cm
Zamknięcie roweru w uchwycie: Nie (Opcjonalne gałki M8)
Zamknięcie bagażnika na aucie: Nie
Pasuje do większość rowerów z hamulcami tarczowymi: tak
Masa (kg): 12.5
Kompatybilne auta: sprawdź potwierdzoną listę kompatybilności

Produkty podobne

Menabo Stand Up 3
Stalowo-aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Menabo Stand Up jest godnym polecenia produktem dla osób poszukujących alternatywy dla przewozu roweru na dachu a które w swoim aucie nie posiadają haka holowniczego. Mieści 3 rowery.
Peruzzo Pure Instinct Rear 2
Stalowy bagażnik rowerowy na klapę Como Pure Instinct to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. W standardzie posiada sztywny wspornik do mocowania ramy drugiego roweru, dzięki któremu zachowany jest bezpieczny dystans między nimi. Uchwyt umożliwia przewóz 2 rowerów, również elektrycznych oraz fatbike. Bagażnik posiada funkcje składania, która ułatwia przechowywanie.
Produkty sezonowe
Peruzzo Firenze 3
Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Firenze 3 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. Uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów.
Menabo Stand Up 2
Stalowo-aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Menabo Stand Up jest godnym polecenia produktem dla osób poszukujących alternatywy dla przewozu roweru na dachu a które w swoim aucie nie posiadają haka holowniczego. Mieści 2 rowery.
Peruzzo Firenze 2
Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Firenze 2 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. Uchwyt umożliwia przewóz 2 rowerów.
Aguri Advans 3
Bagażniki polskiej marki Aguri to produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta prezentują bardzo korzystną relację ceny do jakości oferując w przedziale cenowym 400-500 zł więcej niż produktu zagranicznej konkurencji: posiadają wsporniki do wszystkich rowerów a także elementy aluminiowe, takie jak podpory kół, które zwiększają trwałość i przy okazji obniżają masę uchwytu. Bagażnik pasuje do wybranych modeli samochodów, przed zakupem sprawdź listę kompatybilności.
Produkty sezonowe
Aguri Advans 2
Bagażniki polskiej marki Aguri to produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta prezentują bardzo korzystną relację ceny do jakości, gdyż bagażnik Advans 2 oferuje więcej niż produkty zagranicznej konkurencji w podobnym przedziale cenowym: posiadaja wsporniki do wszystkich rowerów a także elementy aluminiowe, takie jak podpory kół, które zwiększają trwałość i przy okazji obniżają masę uchwytu. Bagażnik pasuje do wybranych modeli samochodów, przed zakupem sprawdź listę kompatybilności.
Produkty sezonowe
Peruzzo Venezia
Uchwyt rowerowy Venezia to godny zaufania bagażnik montowany na klapie samochodu. Bagażnik montowany jest przy pomocy parcianych pasków. Pasuje do nadwozi typu sedan, hatchback i kombi, pasuje również do samochodów posiadających spojlery. Bagażnik przeznaczony do przewozu rowerów w pozycji wiszącej, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Do przewozu rowerów o obniżonej ramie lub z ramą typu damka niezbędne jest dokupienie adaptera do damki.
Aguri Giza 3
Uchwyt Aguri Giza 3 służy do przewozu trzech rowerów na tylnej klapie auta. Na tym uchwycie są one przewożone w pozycji wiszącej. Bagażnik pasuje do wybranych modeli samochodów, przed zakupem sprawdź listę kompatybilności.

Klienci, którzy kupili: Peruzzo Pure Instinct Rear 3, kupili również:

Uebler i21
Bagażnik Uebler i21 to bagażnik przyjazny użytkownikowi pod każdym względem. Jest niezwykle lekki i posiada świetny system montażu więc jego instalacja to czysta przyjemność. Najwyższej jakości materiały użyte do jego wykonania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatacje a przydatne dodatkowe akcesoria zwiększają jeszcze bardziej jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Bagażnik na hak Uebler i21 mieści 2 rowery.

Bagażnik występuje także w wersji z odchylaniem o 90 stopni.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Uebler i31
Bagażnik Uebler i31 to bagażnik przyjazny użytkownikowi pod każdym względem. Jest niezwykle lekki i posiada świetny system montażu więc jego instalacja to czysta przyjemność. Najwyższej jakości materiały użyte do jego wykonania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatacje a przydatne dodatkowe akcesoria zwiększają jeszcze bardziej jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Bagażnik na hak Uebler i31 mieści 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Peruzzo Pure Instinct Rear 2
Stalowy bagażnik rowerowy na klapę Como Pure Instinct to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. W standardzie posiada sztywny wspornik do mocowania ramy drugiego roweru, dzięki któremu zachowany jest bezpieczny dystans między nimi. Uchwyt umożliwia przewóz 2 rowerów, również elektrycznych oraz fatbike. Bagażnik posiada funkcje składania, która ułatwia przechowywanie.
Produkty sezonowe
THULE FreeRide 532
Thule Freeride 532 to niezawodny, wytrzymały i funkcjonalny uchwyt rowerowy. W zestawie znajdują się adaptery do rowka T.
Produkty sezonowe
Thule OutWay Platform 2 993
Wraz z pojawieniem się platformy Thule OutWay 993 montowanej na klapie bagażnika ten sposób przewozu roweru staje się godną uwagi alternatywą do przewożenia rowerów na haku. Innowacyjny system montażu bezpieczny dla nowoczesnych samochodów oraz wysoka pozycja przewożonych rowerów zapewniająca pełną widoczność tablicy rejestracyjnej i świateł pojazdu (w większości przypadków) sprawiają, że za cenę stanowiącą mniej niż połowę zestawu hak+platforma na hak otrzymujesz wygodny w użytku bagażnik do optymalnego przewozu rowerów: z tyłu pojazdu. Podobnie jak najwyższe model bagażników na hak platforma OutWay 993 posiada gałki AcuTight do bezpiecznego montażu rowerów, także karbonowych. Zamki zabezpieczają zarówno uchwyt na klapie jak i rowery na nim przewożone.
Produkty sezonowe
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13