StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Menabo Stand Up 3

Menabo
 
Stalowo-aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Menabo Stand Up jest godnym polecenia produktem dla osób poszukujących alternatywy dla przewozu roweru na dachu a które w swoim aucie nie posiadają haka holowniczego. Mieści 3 rowery.

lista partnerow


O PRODUKCIE
  • Solidna, przemyślana konstrukcja gwarantująca bezpieczeństwo przewożonych rowerów. Rama bagażnika wykonana jest ze stali, natomiast szyny podpierające koła i uchwyty ramy z aluminium.
  • Rowery przewożone są na szynach, które umieszczone są dość wysoko, dzięki temu w większości przypadków nie przesłaniają one tylnego oświetlenia pojazdu.
  • Na wyposażeniu znajdują się łapki do chwytania ramy, takie rozwiązanie przyspiesza załadunek rowerów i zabezpiecza je przed obijaniem się o siebie i o bagażnik. Jest to duża zaleta tego bagażnika w porównaniu do produktów konkurencji w podobnej cenie.
  • Rozstaw podpór pod koła jest regulowany, można więc przewozić na nim rowery o różnym rozstawie osi.
  • Do montażu uchwytu na aucie nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia.
  • W większości przypadków istnieje możliwość otwarcia klapy z zamontowanym na niej uchwytem.
  • Uchwyt posiada możliwość złożenia.
  • Miejsca styku z karoserią pokryte są gumową powłoką ochronną.
  • Konstrukcja pasuje do większości typów nadwozi:kliknij tutaj, aby sprawdzić listę pojazdów kompatybilnych z bagażnikiem. Kompatybilne pojazdy to kolumna pierwsza, pozostałe kolumny instruują jak ustawić bagażnik dla danego pojazdu, aby zagwarantować jego stabilność.

DANE TECHNICZNE:

Pojemność: 3 rowery
Ładowność: 45 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm): 50 mm
Maksymalna masa jednego roweru (kg): 15
Maksymalna szerokość opony (mm): 45
Zamknięcie roweru w uchwycie: Opcja
Zamknięcie bagażnika na aucie: Nie
Pasuje do większość rowerów z hamulcami tarczowymi: tak
Masa (kg): 11,6
Kompatybilne auta: sprawdź potwierdzoną listę kompatybilności - kompatybilne pojazdy to kolumna pierwsza, pozostałe kolumny instruują jak ustawić bagażnik dla danego pojazdu, aby zagwarantować jego stabilność

Instrukcja obsługi Menabo Stand Up

INSTRUKCJA PIERWSZEGO MONTAŻU

Poniższa prezentacja obejmuje cały proces przygotowania bagażnika do użytku po otrzymaniu przesyłki. Oczywiście kolejne użycia bagażnika nie wymagają tak dużego nakładu pracy.
Produkty podobne

Menabo Stand Up 2
Stalowo-aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Menabo Stand Up jest godnym polecenia produktem dla osób poszukujących alternatywy dla przewozu roweru na dachu a które w swoim aucie nie posiadają haka holowniczego. Mieści 2 rowery.
Peruzzo Firenze 3
Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Firenze 3 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. Uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów.
Peruzzo Firenze 2
Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Firenze 2 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. Uchwyt umożliwia przewóz 2 rowerów.
Mont Blanc Easy Grip H3 (3 rowery)
Easy Grip H3 - wygodny, solidny i łatwy w obsłudze uchwyt do przewozu trzech rowerów. Po wstępnej regulacji montaż odbywa się za pomocą mechanizmów zatrzaskowych. Po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu. Do przewozu rowerów typu damka potrzebny jest adapter do damki.
THULE ClipOn High 9105
Kod promocyjny: JESIEŃ2017
Szybko montowany, składany bagażnik rowerowy na dwa rowery, przeznaczony do aut typu hatchback i kombi.
_Kod Rabatowy - Wiosna
THULE ClipOn High 9106
Kod promocyjny: JESIEŃ2017
Szybko montowany, składany bagażnik rowerowy na dwa rowery, przeznaczony do aut typu hatchback i kombi.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Aguri Advans 3
Bagażniki polskiej marki Aguri to produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta prezentują bardzo korzystną relację ceny do jakości oferując w przedziale cenowym 400-500 zł więcej niż produktu zagranicznej konkurencji: posiadają wsporniki do wszystkich rowerów a także elementy aluminiowe, takie jak podpory kół, które zwiększają trwałość i przy okazji obniżają masę uchwytu. Bagażnik pasuje do wybranych modeli samochodów, przed zakupem sprawdź listę kompatybilności.
Aguri Advans 2
Bagażniki polskiej marki Aguri to produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta prezentują bardzo korzystną relację ceny do jakości, gdyż bagażnik Advans 2 oferuje więcej niż produkty zagranicznej konkurencji w podobnym przedziale cenowym: posiadaja wsporniki do wszystkich rowerów a także elementy aluminiowe, takie jak podpory kół, które zwiększają trwałość i przy okazji obniżają masę uchwytu. Bagażnik pasuje do wybranych modeli samochodów, przed zakupem sprawdź listę kompatybilności.
Peruzzo Padova 3 stal
PERUZZO PADOVA to stabilny bagażnik do transportu 3 rowerów w pozycji "stojącej" na tylnej klapie.
Peruzzo Padova 2 stal
PERUZZO PADOVA to stabilny bagażnik do transportu 2 rowerów w pozycji "stojącej" na tylnej klapie.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.
Szukaj