Pokrowce, wykładziny

Pokrowiec na boks samochodowy, rozmiar M
Pokrowiec przydatny podczas przechowywania boxu, chroni przez zabrudzeniami i otarciami, porysowaniami. Wyposażony jest w praktyczną kieszonkę na kluczyk.

Produkt jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec jest łatwy w zakładaniu. Guma wszyta wokół całego pokrowca zapewnia stabilne przywarcie pokrowca do boksu samochodowego i zapobiega zsunięciu się go.
Producent
Pokrowiec na boks samochodowy, rozmiar L
Pokrowiec przydatny podczas przechowywania boxu, chroni przez zabrudzeniami i otarciami, porysowaniami. Wyposażony jest w praktyczną kieszonkę na kluczyk.

Produkt jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec jest łatwy w zakładaniu. Guma wszyta wokół całego pokrowca zapewnia stabilne przywarcie pokrowca do boksu samochodowego i zapobiega zsunięciu się go. Posiada kieszonkę do przechowywania kluczyka.
Producent
Pokrowiec na boks samochodowy, rozmiar XL
Pokrowiec przydatny podczas przechowywania boxu, chroni przez zabrudzeniami i otarciami, porysowaniami. Wyposażony jest w praktyczną kieszonkę na kluczyk.

Produkt jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec jest łatwy w zakładaniu. Guma wszyta wokół całego pokrowca zapewnia stabilne przywarcie pokrowca do boksu samochodowego i zapobiega zsunięciu się go.
Producent
Pokrowiec Thule Box Lid Cover rozmiar 2 Sport/Alpine/XL Low
Pokrowiec Thule Box Lid Cover zabezpiecza boksa dachowego Thule, kiedy nie jest on używany. Wykonany jest z miękkiej tkaniny, którą możesz czyścić w pralce. Zintegrowana kieszeń ułatwia przechowywanie złożonego, nieużywanego materiału. Rozmiar 2 jest ściśle dopasowany do bagażników XL Low, Sport oraz Alpine.
Producent
Pokrowiec Thule Box Lid Cover rozmiar 1 S/M/L
Pokrowiec Thule Box Lid Cover zabezpiecza boksa dachowego Thule, kiedy nie jest on używany. Wykonany jest z miękkiej tkaniny, którą możesz czyścić w pralce. Zintegrowana kieszeń ułatwia przechowywanie złożonego, nieużywanego materiału. Rozmiar 1 jest ściśle dopasowany do bagażników w rozmiarze S, M, L oraz Sport.
Producent
Pokrowiec Thule Box Lid Cover rozmiar 4 XL/XXL/XXL Low
Pokrowiec Thule Box Lid Cover zabezpiecza boksa dachowego Thule, kiedy nie jest on używany. Wykonany jest z miękkiej tkaniny, którą możesz czyścić w pralce. Zintegrowana kieszeń ułatwia przechowywanie złożonego, nieużywanego materiału. Rozmiar 4 jest ściśle dopasowany do bagażników w rozmiarach XL, XXL oraz XXL Low.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 L Box Liner (649700)
Box Liner 649700 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 L. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 M Box Liner (649200)
Box Liner 649200 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 M. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 XL/XL Low Box Liner (649800)
Box Liner 649800 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 XL oraz XL Low. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 XXL/XXL Low Box Liner (649900)
Box Liner 649900 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 XXL oraz XXL Low. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 Sport Box Liner (649600)
Box Liner 649600 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 Sport. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13