Produkt chwilowo niedostępny

Podkładka Thule Motion 3 M Box Liner (649200)

Numer katalogowy: 649200
Identyfikator produktu: 0105640
EAN: 197074572677
Kod producenta: 649200
Powiadom o dostępności produktu
Box Liner 649200 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 M. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.

Zabezpieczenie dna boksa - Podkładka Thule Motion 3 M Box Liner (649200)

Thule Motion 3 M Box Liner to specjalna podkładka, której wymiary i kształt są idealnie dopasowane do powierzchni dna boxa Thule Motion 3. Model 649200 jest zaprojektowany do bagażników tej serii w rozmiarze M. 

Zadaniem podkładki jest zabezpieczenie dna boksa przed zarysowaniem i uszkodzeniem przez twarde lub ostre elementy bagażu. Dodatkowo, powierzchnia wyściółki jest antypoślizgowa, dzięki czemu pozwala utrzymać ładunek w odpowiednim miejscu. Nie zastąpi w ten sposób dopasowanych pasów bezpieczeństwa, które odpowiadają za stabilność ładunku, ale może służyć jako dodatkowe wsparcie pozycji. 

Dzięki wkładce ochroną objęte są również delikatne elementy bagażu. Miękka wyściółka chroni przedmioty przed kontaktem z twardą powierzchnią dna boksa. 

”Thule_Motion_3_M_Box_Liner”

Montaż podkładki nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani umiejętności i opiera się wyłącznie na umieszczeniu produktu na dnie bagażnika. W dowolnej chwili można ją również wyjąć, by wyczyścić jej powierzchnię mokrą szmatką. 

Produkt wykonany jest z trwałego materiału, który chroni najbardziej obciążony element boksa, czyli jego dno. Kolor czarny, w jakim jest wykończona podkładka dopasowuje się wizualnie do bagażnika w dowolnej wersji kolorystycznej. 

”Podkładka_ochronna_na_dno_boksa_Motion_3”

Produkty podobne

Podkładka Thule Motion 3 L Box Liner (649700)
Box Liner 649700 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 L. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 XL/XL Low Box Liner (649800)
Box Liner 649800 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 XL oraz XL Low. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 XXL/XXL Low Box Liner (649900)
Box Liner 649900 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 XXL oraz XXL Low. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Podkładka Thule Motion 3 Sport Box Liner (649600)
Box Liner 649600 jest dopasowany idealnie do kształtu i rozmiarów dna boxa Thule Motion 3 Sport. Dzięki temu zapewnia ochronę delikatnej powierzchni przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. Antypoślizgowa powierzchnia zabezpiecza dodatkowo ładunek, utrzymując go w odpowiednim miejscu i chroniąc przed jego przemieszczaniem. Montaż maty polega wyłącznie na umieszczeniu jej bezpośrednio na powierzchni dna boksa. Wkładka jest łatwa do utrzymania w czystości - po jej wyjęciu z bagażnika, można przetrzeć ją wilgotną szmatką.
Producent
Pokrowiec na boks samochodowy, rozmiar XL
Pokrowiec przydatny podczas przechowywania boxu, chroni przez zabrudzeniami i otarciami, porysowaniami. Wyposażony jest w praktyczną kieszonkę na kluczyk.

Produkt jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec jest łatwy w zakładaniu. Guma wszyta wokół całego pokrowca zapewnia stabilne przywarcie pokrowca do boksu samochodowego i zapobiega zsunięciu się go.
Producent
Pokrowiec na boks samochodowy, rozmiar L
Pokrowiec przydatny podczas przechowywania boxu, chroni przez zabrudzeniami i otarciami, porysowaniami. Wyposażony jest w praktyczną kieszonkę na kluczyk.

Produkt jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec jest łatwy w zakładaniu. Guma wszyta wokół całego pokrowca zapewnia stabilne przywarcie pokrowca do boksu samochodowego i zapobiega zsunięciu się go. Posiada kieszonkę do przechowywania kluczyka.
Producent
Pokrowiec na boks samochodowy, rozmiar M
Pokrowiec przydatny podczas przechowywania boxu, chroni przez zabrudzeniami i otarciami, porysowaniami. Wyposażony jest w praktyczną kieszonkę na kluczyk.

Produkt jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Można bez obaw prać go w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec jest łatwy w zakładaniu. Guma wszyta wokół całego pokrowca zapewnia stabilne przywarcie pokrowca do boksu samochodowego i zapobiega zsunięciu się go.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13