Yakima długie paski do spinania kół do justclick i foldclick

Numer katalogowy: 9802702
Identyfikator produktu: 0105684
EAN: 9419711903752
Kod producenta: 9802702
Paski do spinania kół kompatybilne z bagażnikami Yakima JustClick oraz FoldClick pozwalają na rozszerzenie możliwości transportowe tych platform. Są dłuższe o 10 centymetrów niż zapięcia oryginalne, dlatego obejmują grubsze opony rowerowe.

Dodatek dla rowerów na grubszych kołach - Paski do spinania kół

Oryginalne paski służące do zapięcia kół w platformach Yakima JustClick 2 i 3 starszej i nowszej generacji pozwalają na przewóz rowerów o klasycznej oponie o szerokości do 83 milimetrów. Dla najbardziej wymagających jednośladów, wyposażonych w opony o większej grubości mogą się jednak okazać one zbyt krótkie. Dlatego właśnie, Yakima oferuje specjalne paski, które są dłuższe od oryginalnych o 10 cm, pozwalając jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości transportowe swoich platform. 

W zestawie znajdziesz dwa paski, kompatybilne z bagażnikami JustClick, które wizualnie są identyczne, jak te oryginalne, ale są od nich dłuższe. 

”Pasy_zabezpieczejące_na_koła_do_bagażników_Yakima”

Dane techniczne

Produkty podobne

Thule blokada antykradzieżowa do pasków mocujących koła 986
Zestaw do zablokowania pasów do kół do bagażników rowerowych w celu zapewnienia lepszej ochrony przed kradzieżą. Zabezpieczony kluczykiem patentowym. W zestawie znajdują się dwie zapinki. Pasuje do wszystkich bagażników rowerowych firmy Thule z plastikowymi paskami do mocowania kół
Producent
Thule gałka AcuTight 528
Akcesorium z ogranicznikiem siły mocowania do uchwytów ram rowerów w bagażnikach rowerowych montowanych z tyłu — zamiennik standardowej gałki. W zestawie jedna sztuka gałki bez zamka.
Producent
Thule Bike Protector 988000
Ten "sprytny" kawałek gumy stanowi świetne dodatkowe zabezpieczenie rowerów transportowanych blisko siebie na bagażniku rowerowym.

W zestawie znajdują się 2 sztuki osłon.
Producent
Thule OneKey System 4 wkładek 450400
Wymiana wkładek pozwala na zamykanie wszystkich akcesoriów Thule jednym kluczem.

Wymień wkładki zamków w kilku prostych operacjach przy pomocy specjalnego klucza serwisowego dołączonego do zestawu.

Nowa wersja bez numeru zamka na bębenku.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13