Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 2023 Sport Grey

Numer katalogowy: Q-KGS2-22-GR
Identyfikator produktu: 0105655
EAN: 4260204181004
Kod producenta: Q-KGS2-22-GR
Wyposażona w hamulec tarczowy Kidgoo 2 Sport będzie produktem, który lepiej sprawdzi się jako wózek spacerowy aniżeli wersja podstawowa. Dzięki niemu o wiele łatwiej zapanujesz nad wózkiem podczas zjeżdżania - zarówno na krótkich stromych zejściach jak i na dłuższych przechadzkach w dół. Korzystanie w takich okolicznościach z przyczepki z hamulcem będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Oczywiście Pozostałe funkcje wariantu Sport są analogiczne do modelu podstawowego.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 2 Sport przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2020 roku. W latach 2021 i 2022 nie było dodatkowych modyfikacji.wózek qeridoo kidgoo 2 sport 2020 w kolorze szarym

Najnowsza wersja Qeridoo KidGoo 2 Sport Grey


Trzeba przyznać, że firma Qeridoo dba o ciągły rozwój swoich produktów. Niemal co roku wprowadzane są w nich usprawnienia, które mają na celu zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i trwałości.

Ostatni, spory pakiet poprawek został wprowadzony w roku 2020. Objął on m.in. wprowadzenie nowego zawieszenia. Sprężynowo-piórowe zawieszenie bez regulacji zostało zastąpione sprawdzonym na wielu fontach zawieszeniem piórowym z regulacją.

Wariant Sport w wyposażeniu standardowym posiada hamulce tarczowe. Jest to akcesorium zwiększające komfort pchającego oraz bezpieczeństwo podróżnych. Dzięki wygodnemu hamulcowi obsługiwanemu klamką umieszczoną na rączce do pchania łatwiej zapanujesz nad przyczepką podczas spacerów w terenie w którym występują zjazdy. Jeśli będziesz używać przyczepki w takich okolicznościach zdecydowanie warto rozważyć zakup wersji Sport.

Do standardowego wyposażenia dodano ochraniacze kół oraz amortyzatorów przydatne jeśli poruszamy się w trudniejszym terenie (w razie jazdy po utwardzonych drogach lub używania w trybie spacerowym ochraniacze można zdemontować). Ponieważ pasją do rowerów warto zarażać jak najmłodszych firma Qeridoo wprowadziła możliwość zainstalowania w nosidełka Qeridoo lub Maxi-Cosi (po dokupieniu adaptera).

Ponadto w wersji 2020 zoptymalizowano konstrukcję ramy, która jest teraz lżejsza ale także stabilniejsza. Poprawiono także siedziska, które są teraz wygodniejsze a także system wentylacji, aby pasażerowie czuli się komfortowo nawet podczas dłuższych spacerów i przejażdżek. Również wygląd przyczepki w wersji 2020 został nieco odświeżony: zastosowano materiały lepszej jakości o nieco innej fakturze i kolorach niż we wcześniejszych wersjach. Cechą charakterystyczną serii KidGoo pozostaje materiał o strukturze karbonu którym wykończona jest tylna, dolna część przyczepki najbardziej narażona na ciężkie zabrudzenia. Jest on wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

O produkcie - Qeridoo Kidgoo 2 Sport Grey


Sportowa przyczepka rowerowa KidGoo 2 Sport przeznaczona jest dla jednego lub dwójki dzieci. Całość siedzenia wyściełana jest materiałem, który zapewnia dodatkową ochronę i komfort podczas jazdy. Okna są zaciemnione ze wszystkich stron i zmniejszają promieniowanie UV, chroniąc Twojego malucha. Uderzające wzory o ostrych kolorach zapewniają dobrą widoczność na drodze. Dzięki komfortowemu oparciu z zagłówkiem dziecko siedzi w wygodnej pozycji. Regulowaną rączkę do pchania można dostosować do wzrostu użytkownika.

Dzięki ulepszonemu dyszlowi Handybar oraz wielofunkcyjnemu kołu Buggy, Kidgoo2 Sport jest jeszcze bardziej komfortową przyczepką. Ze względu na krótszy rozstaw osi przyczepka ma lepszą zwrotność, a możliwość szybkiej zmiany trybu (chodzenie, bieganie, przyczepka rowerowa) sprawia, że Kidgoo 2 Sport przygotowany jest na każdą sytuację. Bardzo duży bagażnik o pojemności 45 litrów z ładowaniem od góry ułatwia spakowanie bagaży potrzebnych podczas wycieczki.

przyczepka rowerowa qeridoo kidgoo 2

Przyczepka posiada regulowane piórowe zawieszenie. Do standardowego wyposażenia należą ochraniacze kół oraz amortyzatorów przydatne jeśli poruszamy się w trudniejszym terenie (w razie jazdy po utwardzonych drogach lub używania w trybie spacerowym ochraniacze można zdemontować). Najnowsza wersja przyczepki posiada także udogodnienie dla rodziców, którzy chcą zabierać na przejażdżki nawet najmniejsze maluchy: posiada możliwość zainstalowania w nosidełka Qeridoo lub Maxi-Cosi (po dokupieniu adaptera).
Cechy i funkcje

 • Hamulce tarczowe dołączone do zestawu wersji Sport zwiększają komfort i bezpieczeństwo
 • Regulowany amortyzator zapewnia komfortową jazdę po różnym podłożu
 • Wygodny i mocny hamulec nożny zapewnia bezpieczny postój
 • Wielofunkcyjne pompowane koło Buggy dzięki przyciskowi "Click" można sprawnie zmienić z trybu spacerowego na tryb do biegania lub holowania (wypięcie).
 • Dyszel z funkcją "Plug and drive". W ciągu kilku sekund można go zamontować lub zdemontować i włożyć pod przyczepkę. Przyczepka podpięta jest do roweru w taki sposób, że jego przewrócenie się nie powoduje przewrócenia przyczepki.
 • Wygodna pozycja siedząca z wyjmowanymi poduszkami na plecach oraz z systemem wentylacji w rejonie głowy
 • Łatwy w obsłudze mechanizm składania
 • Bezpieczna, wzmocniona aluminiowa rama
 • Wzmocnione pokrycie składające się z bardzo trwałych tkanin i włókien poliestrowych
 • Tylna cześć przyczepki wykonana z łatwego w czyszczeniu materiału o strukturze karbonu
 • Duże, przyciemniane przednie okno wykonane z TPU
 • Regulowana zasłona przeciwsłoneczna z otworami wentylacyjnymi z tyłu oraz na dachu przyczepki
 • Boczne wloty powietrza oraz dodatkowa wentylacja z tyłu
 • Na wyposażeniu znajduje się składana zasłona przeciw owadom oraz przeciwdeszczowa. W przypadku użytkowania również w dużym deszczu zalecamy dokupienie dodatkowej osłony przeciwdeszczowej.
 • Wewnętrzne kieszenie oraz duża kieszeń tylna bezpośrednio za siedziskiem zapewniają spor miejsca na bagaż
 • Zagwarantowana widoczność. W zestawie znajduje się chorągiewka a na przyczepce w różnych miejscach umieszczono elementy odblaskowe.
 • Regulowana wysokość pasów
 • Rączka do prowadzenia posiada regulację wysokości. W trakcie holowania służy także jako dodatkowe zabezpieczenie kabiny
 • Koła posiadają możliwość szybkiego demontażu. Łożyska kulkowe zapewniają niski opór a duży rozmiar kół poprawia komfort i ułatwia przeprawy w trudniejszym terenie

Dane techniczne - Qeridoo KidGoo2 Sport


Długość w trybie przyczepy: 157 cm
Szerokość wejścia: 81 cm
Wysokość kabiny: 95 cm
Wysokość uchwytu do pchania: 58-120 cm
Wymiary po złożeniu: 105 x 67 x 38 cm
Waga: 19,5 kg
Ładowność: 40,5 kg
Pojemność bagażnika: 45 l
Maksymalny zalecany wzrost dziecka: 116,5 cm

Porównanie dwuosobowych przyczepek Qeridoo


porównanie przyczepek rowerowych qeridoo


przyczepka rowerowa qeridoo kidgoo 2 sport w wersji grey


przyczepka w użytku


przyczepka w użytku


porownanie wszystkich przyczepek rowerowych qeridoo

Powiązane artykuły


Porównanie fotelików rowerowych Thule

Porównanie fotelików rowerowych Thule

08. Luty, 2024 przez 0
Oferta Thule obejmuje kilka różnorodnych modeli fotelików rowerowych. Każdy z nich charakteryzuje się innym przeznaczeniem i zestawem funkcji, które wyróżniają je spośród pozostałych. Wolisz postawić na siedzisko montowane na ramie czy bagażniku? A może szukasz siedziska z funkcją odchylania, która pozwoli się maluchowi zdrzemnąć podczas podróży? W naszym artykule przeczytasz, który z fotelików szwedzkiej marki będzie dla Ciebie najlepszy.
Jak dobrać fotelik rowerowy Thule

Jak dobrać fotelik rowerowy Thule

08. Luty, 2024 przez 0
Wybór odpowiedniego fotelika rowerowego dla dziecka to proces, który jest istotny by zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas podróży rowerowej. Szukając idealnego produktu należy zwrócić uwagę na to jaki rozmiar będzie właściwy, dodatkowe funkcje, którymi charakteryzuje się dany model i czy spełni on nasze oczekiwania. W poniższym artykule przeczytasz na jakie elementy zwracać szczególną uwagę podczas wyboru fotelika.

Produkty podobne

Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 2023 Sport Arctic Blue
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 w wariancie Sport to opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć podczas rozważań na temat tego na który model z gamy Kidgoo się zdecydować. Dlaczego? Posiada na wyposażeniu standardowym zestaw hamulca tarczowego. Co to daje? O wiele większą kontrolę nad przyczepką podczas spacerów. Dzięki hamulcowi o wiele łatwiej zapanujesz nad pojazdem podczas zjeżdżania. Większa kontrola to większe bezpieczeństwo twoich pociech. Pozostałe wariantu Sport są analogiczne do modelu podstawowego.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 2 Sport przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2020 roku. W latach 2021 i 2022 nie było dodatkowych modyfikacji.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 1 Sport 2023 Grey
Kidgoo w wersji Sport wyposażone jest w hamulce tarczowe. Klamka hamulca umieszczona jest na rączce do pchania. Hamulce pomogą Ci przede wszystkim podczas użytkowania przyczepki w trudniejszym terenie. Dzięki nim będziesz można łatwiej zapanować nad przyczepką podczas pokonywania zjazdów. Oczywiście oprócz hamulca tarczowego, który przydaje się podczas pchania przyczepka posiada także hamulec postojowy. Wszelkie pozostałe cechy przyczepki są takie jak w podstawowej wersji.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 1 Sport przeznaczona jest do przewozu jednego dziecka.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2020 roku. W latach 2021 i 2022 nie było dodatkowych modyfikacji.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 2023 Dark Ivy Green
Dwuosobowa przyczepka rowerowa Kidgoo2 to wysokiej jakości produkt, który posłuży Ci także jako wózek spacerowy - a wszystko to w dobrym stylu w niezwykle modnym zielonym odcieniu.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 2 przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 2023 Dark Navy Blue
Kidgoo 2 w eleganckim wydaniu kolorystycznym Navy Blue to dwuosobowa przyczepka rowerowa o wysokiej jakości. Posłuży Ci także jako wózek spacerowy - a po dokupieniu akcesoriów może także służyć świetnie podczas joggingu oraz turystyki zimowej.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 2 przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 2 2023 Steel Grey
Przyczepka rowerowa a może wózek spacerowy? Jedno i drugie! Qeridoo Kidgoo 2 jest uniwersalnym produktem, który zaktywizuje Twoją rodzinę. Wysoka jakość w połączeniu z rozsądnie skalkulowaną ceną ceną sprawiły, że przyczepki Kidgoo2 to coroczny bestseller.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 2 przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex 2 Cayenne Red
Cayenne Red - nowy, lepiej widoczny kolor i te same funkcje oraz jakość. Sportrex w tej wersji kolorystycznej jest świetnym kompanem wycieczek pieszych i rowerowych. Nowa kolorystyka, zaczerpnięta ze "świata dzieci" powinna przypaść pasażerom do gustu i z pewnością poprawi widoczność na drodze. Oczywiście wersja w kolorze Cayenne Red podobnie jak standardowy kolor niebieski posiada wszystkie poprawki wprowadzone w modelach Sportrex od edycji 2020.


Przyczepka Qeridoo Sportex 2 przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 1 Navy Blue
Kidgoo 1 w nowym kolorze Navy Blue - wygodny i elegancki towarzysz podczas waszych wycieczek. Kidgoo to uniwersalna, wysokiej jakości przyczepka rowerowa która świetnie sprawdzi się także jako wózek spacerowy.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 1 przeznaczona jest do przewozu jednego dziecka.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki model 2022.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo 1 Steel Grey
Qeridoo Kidgoo to produkt o wielu zastosowaniach: najczęściej jest wykorzystywana jako przyczepka rowerowa. Świetnie sprawdza się także jako wózek spacerowy a po dokupieniu akcesoriów może stać się towarzyszem podczas joggingu oraz w trakcie zimowych wypraw na nartach biegowych. Kolor Steel Grey to esencja praktyczności - na tej stonowanej mieszance kolorów zabrudzenia są mniej widoczne a całość prezentuje się elegancko.

Przyczepka Qeridoo KidGoo 1 przeznaczona jest do przewozu jednego dziecka.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki model 2022.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex 2 Lime Green
Lime Green - nowy, lepiej widoczny kolor i te same funkcje oraz jakość. Sportrex w tej wersji kolorystycznej jest świetnym kompanem wycieczek pieszych i rowerowych. Nowa kolorystyka, zaczerpnięta ze "świata dzieci" powinna przypaść pasażerom do gustu i z pewnością poprawi widoczność na drodze. Oczywiście wersja w kolorze Lime Green podobnie jak standardowy kolor niebieski posiada wszystkie poprawki wprowadzone w modelach Sportrex od edycji 2020.


Przyczepka Qeridoo Sportex 2 przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex 1 Cayenne Red
Najnowsza, limitowana wersja kolorystyczna najpopularniejszej przyczepki Qeridoo zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Nowy kolor prawdopodobnie bardziej spodoba się potencjalnym pasażerom i - to z pewnością - sprawi, że przyczepka będzie lepiej widoczna na drodze. Oczywiście wersja w kolorze Cayenne Red podobnie jak standardowy kolor niebieski posiada wszystkie poprawki wprowadzone w modelu Sportrex edycja 2020.

Przyczepka Qeridoo Sportex 1 przeznaczona jest do przewozu jednego dziecka.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Sportrex 1 Lime Green
Najnowsza, limitowana wersja kolorystyczna najpopularniejszej przyczepki Qeridoo zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Nowy kolor prawdopodobnie bardziej spodoba się potencjalnym pasażerom i - to z pewnością - sprawi, że przyczepka będzie lepiej widoczna na drodze. Oczywiście wersja w kolorze Lime Green podobnie jak standardowy kolor niebieski posiada wszystkie poprawki wprowadzone w modelu Sportrex edycja 2020.

Przyczepka Qeridoo Sportex 1 przeznaczona jest do przewozu jednego dziecka.

Oferujemy najnowszą wersję przyczepki po zmianach wprowadzonych w 2022 roku.

Producent
Przyczepka rowerowa Qeridoo Qupa 2 Lime
Qupa 2 to najnowszy model z rodziny Qeridoo, który oferuje najważniejsze i najbardziej popularne funkcje, połączone z niezawodnym bezpieczeństwem. Dzięki kołu manewrowemu 360° i uniwersalnemu zaczepowi, w krótkim czasie możesz przełączyć się między trybem wózka a przyczepy. Qupa to przyczepka, która pozwala Ci zabrać ją wszędzie gdzie chcesz - dzięki systemowi amortyzacji poradzi sobie nawet na nierównych drogach.

Przyczepka Qeridoo Qupa 2 przeznaczona jest do przewozu dwójki dzieci.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13