Mikrofon ze wzmocnieniem Farun FD2020

Numer katalogowy: Mikrofon ze wzmocnieniem Farun FD2020
Identyfikator produktu: 0017508
Mikrofon ze wzmocnieniem jest doskonałym rozwiązaniem dla kierowców, którzy lubią częste pogawędki przy użyciu pasma obywatelskiego.

O produkcie


Dzięki zastosowaniu mikrofonu ze wzmocnieniem modulacja jest głośniejsza co doskonale odróżnia nas od pozostałych użytkowników CB radia. Dodatkowo zwiększa zasięg naszej słyszalności, która nawet przy małym sygnale nośnym może być głośna i wyraźna. Mikrofon posiada regulację wzmocnienia na panelu czołowym. Wtyk mikrofonu pozwala na łatwe podłączenie go do radyjek CB wyposażonych w gniazdo 6-cio pinowe. Bez problemu pasuje do wszystkich obecnie produkowanych radioodbiorników firmy PRESIDENT. Mikrofon jest zasilany bateryjką 9V montowaną pod tylną pokrywą.

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili: Mikrofon ze wzmocnieniem Farun FD2020, kupili również:

Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13