Belki poprzeczne Intrepid Cross Mount 250

Numer katalogowy: Int/CrossMount250
Identyfikator produktu: 0105575
EAN: 197644020874
Intrepid Cross Mount 250 to zestaw poprzecznych belek montażowych, które służą do poszerzenia funkcjonalności dachu pojazdu, przez umożliwienie instalacji dodatkowych akcesoriów dachowych, takich jak uchwyty czy boksy dachowe bezpośredno na konstrukcji dachu namiotu. Maksymalna nośność belek wynosi 68 kilogramów a powierzchnia użytkowa 133 cm.

Dodatkowe rozszerzenie powierzchni bagażowej na dachu - belki montażowe poprzeczne Intrepid Cross Mount 250

Belki poprzeczne Intrepid Cross Mount 250 to dodatkowy, modułowy system przeznaczony do namiotu Intrepid Geo 2.5. Dzięki niemu można rozszerzyć jeszcze bardziej funkcjonalność samochodu przez montaż dodatkowych elementów na dachu pojazdu. Belki na specjalnie zaprojektowanych stopach montuje się za pomocą śrub do ściany bocznej złożonego namiotu tworząc konstrukcję analogiczną do bazowego bagażnika dachowego, ale jeszcze ponad namiotem. Pozwala to na instalację dodatkowych akcesoriów takich jak uchwyty rowerowe czy narciarskie, a nawet boksów dachowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zabrać w kolejną podróż nie tylko namiot, ale również ulubiony sprzęt sportowy i potrzebny bagaż. 

”Intrepid_Cross_Mount_250”

Zabierz ze sobą wszystko, co tylko zapragniesz

Modułowy system poprzecznych belek montowanych do skorupy złożonego namiotu Intrepid Geo 2.5 pozwala na instalację uchwytów i bagażników nad namiotem na dachu pojazdu. Dzięki temu możliwe jest zabranie w podróż dodatkowego sprzętu sportowego, takiego jak rowery, narty czy wiele innych. Co więcej, dzięki maksymalnej nośności, wynoszącej około 68 kg (150 funtów) możliwe jest także zamontowanie boksa dachowego z dodatkowym bagażem. To znaczące rozszerzenie możliwości Twojego samochodu, pozwalające na bardziej komfortową podróż, bez obaw o miejsce w bagażniku. 

Dodatkowe akcesoria takie jak uchwyty czy bagażniki dachowe montowane są do belek za pomocą zintegrowanego w konstrukcji rowka o profilu T. Jest to popularne rozwiązanie, z którego korzysta wiele urządzeń dachowych montowanych zwykle na bazowych bagażnikach. 

W zestawie znajdują się dwie belki, każda o długości około 140 cm (55 cali). Przestrzeń użytkowa, którą można wykorzystać do montażu akcesoriów wynosi w przybliżeniu 132 cm (52 cale). Jest to wystarczająca wartość pozwalająca na montaż nawet kilku akcesoriów jednocześnie (zalecamy zapoznać się ze szczegółowymi danymi konkretnego akcesorium aby upewnić się, że ich system montażu pozwoli na instalację dwóch produktów jednocześnie). W zestawie poza belkami znajdują się wszystkie elementy montażowe, takie jak stopa boczna, służąca do przykręcenia konstrukcji do namiotu, komplet śrub montażowych, podkładek i nakrętek. 

”Poprzeczne_belki_montażowe_na_namiot_Intrepid”

Dane techniczne:

  • Wymiary belek: 3 x 5,5 x 140 cm 
  • Wymiary stóp: 13,2 x 8 x 4,05 cm
  • Długość powierzchni użytkowej: ~ 133 cm
  • Maksymalna ładowność: 68 kg
  • Kolor: Czarno - srebrny

Powiązane artykuły


Namioty dachowe - co musisz o nich wiedzieć?

Namioty dachowe - co musisz o nich wiedzieć?

11. Sierpień, 2023 przez 0
Namiot dachowy posiada wiele zalet w stosunku do klasycznych namiotów rozkładanych na ziemi, warto jednak zwrócić uwagę na kilka z nich które bezsprzecznie zmieniają całkowicie obraz campingowej gry. W tym wpisie dowiesz się więcej najważniejszych informacji o tego typu produktach.
Samochodowy namiot dachowy – poradnik dla początkujących

Samochodowy namiot dachowy – poradnik dla początkujących

10. Sierpień, 2023 przez 0
Jeżeli szukasz nowego sposobu na kemping, namioty dachowe mogą być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Są łatwe do rozłożenia i utrzymania, co pozwala na maksymalne wykorzystanie wyjazdu kempingowego.

Produkty podobne

Lodówka turystyczna Lifetime 90903 73 l
Lodówka turystyczna od producenta Lifetime. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałą izolację termiczną i niską temperaturę przechowywania żywności i napojów do 5 dni. Lodówka dostępna jest w pojemności między 26,5 a 73 litry. Poniżej prezentowana jest wersja 73 litrowa.
Producent
Lodówka turystyczna Lifetime 90949 52 l
Lodówka turystyczna od producenta Lifetime. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałą izolację termiczną i niską temperaturę przechowywania żywności i napojów do 5 dni. Lodówka dostępna jest w pojemności między 26,5 a 73 litry. Poniżej prezentowana jest wersja 52 litrowa.
Producent
Lodówka turystyczna Lifetime 90911 26,5 l
Lodówka turystyczna od producenta Lifetime. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałą izolację termiczną i niską temperaturę przechowywania żywności i napojów do 5 dni. Lodówka dostępna jest w pojemności między 26,5 a 73 litry. Poniżej prezentowana jest wersja 26,5 litrowa.
Producent
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13