Łańcuchy śniegowe König K-Summit K34 MAX

Numer katalogowy: KO/KSMK34
Identyfikator produktu: 0105093
EAN: 8005438070962
Kod producenta: 2004505K34M
K-Summit w wersji MAX to wzmocnione łańcuchy, które odpowiadają na potrzeby aut elektrycznych o zwiększonej masie i natychmiastowo dostępnym dużym momencie obrotowym. Mogą być także wykorzystywane w konwencjonalnych pojazdach o dużej masie i mocy.

jak dobrać łańcuchy samochodowe

Cechy produktu Konig K-Summit K34 MAX

 • Doskonałej jakości łańcuchy przeznaczone do samochodów elektrycznych oraz pojazdów o zwiększonej masie i dużej mocy.
 • 0 mm prześwitu między kołem a elementami zawieszenia: umożliwia wykorzystanie łańcucha praktycznie na każdym pojeździe, ponieważ jego elementy nie kolidują z konstrukcją pojazdu.
 • Prosty i czysty montaż zewnętrzny - seria K-Summit wyróżnia się sposobem montażu. Są to łańcuchy, które nie oplatają opony dookoła, przylegają jedynie do czoła bieżnika. Instalacja polega na nasunięciu ich na oponę, dokręceniu punktu kotwicznego do jednej ze śrub felgi i dociągnięciu za pomocą wbudowanego mechanizmu. Ostateczne napięcie następuje po pokonaniu około 150 metrów.
 • Nie wymaga zamontowania do koła żadnego elementu na stałe: łańcuchy K-Summit mocuje się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Element kotwiczny dokręca się do do oryginalnej śruby/nakrętki koła. Pasuje do nakrętek/śrub kół o wymiarach 17, 19, 21 lub 22 mm.
 • Innowacyjny, bezpieczny, zapadkowy mechanizm napinający z systemem K-Lock - dzięki sygnalizacji dźwiękowej (klik) umożliwia optymalne naciągnięcie łańcucha z idealną siłą gwarantując bezpieczeństwo na drodze.
 • Ograniczenie dynamicznego unoszenia łańcucha - osiągnięte dzięki sprężynom napinającym znajdującym się na zewnątrz felgi. Niweluje to ryzyko kontaktu łańcucha z nadkolem pojazdu.
 • Świetna przyczepność w najtrudniejszych warunkach - niepowtarzalny wzór łańcucha złożony z mieszanki tradycyjnego łańcucha, kołków oraz unikalnych płyt trakcyjnych zapewnia znakomita kontrolę nad pojazdem podczas jazdy po śnieg u i lodzie.
 • Elementy łańcucha wykonane są z wysokiej jakości hartowanej stali stopowej niklowo-manganowej (MnNi), która zapewnia trwałość i niezawodność.
 • Idealne dopasowanie - mocne i elastyczne płyty łączące czoło łańcucha z bocznymi odciągami zapewniają idealne dopasowanie do kół o dużych rozmiarach.
 • System ochrony felg Wheel-Shield Level 0 - łańcuchy K-Summit MAX - jeśli zostaną dobrane i zamontowane prawidłowo - nie mają żadnego kontaktu z felgami, co gwarantuje ich pełną ochronę przed uszkodzeniami jakie może nieść za sobą stosowanie tradycyjnych łańcuchów.
 • Łatwe przechowywanie - konstrukcja łańcucha ułatwia jego składanie bez zaplątania a przechowywanie ułatwia dołączona do zestawu torba.
 • Innowacyjne wzornictwo zbieżne z aktualnymi trendami w projektowaniu aut.
 • Ergonomia i wygoda - wyraźne oznaczenia kolorystyczne, czytelna instrukcja obsługi oraz dostępny tutorial video sprawiają, że nauka obsługi łańcuchów przychodzi łatwo.
 • Kompatybilne z systemami ABS, ESP.
 • W zestawie znajdują się adaptery do śrub 17,19,21 i 22 mm
 • Homologacje/certyfikaty/zgodność z normami: Ö-Norma 5117, EN 16662-1.


Dane techniczne


Kompatybilne z ABS/ESP: tak
Montaż zewnętrzny: tak
Prześwit wewnętrzny: 14 mm na bieżniku / 0 mm od wewnątrz
Zewnętrzny mechanizm szybkiego demontażu: tak
Napinanie samoczynne (montaż jednoetapowy): tak
Napinanie ręczne: montaż dwuetapowy: nie
Wzmocnienia kruszące lód: tak
Ochrona felg aluminiowych: tak


König K-Summit Max - prezentacja wideo


Poniższa prezentacja obrazuje sposób montażu łańcuchów K-Summit w wersji "standardowej". Instalacja wersji MAX przebiega w analogiczny sposób.


Jak dobrać łańcuchy do samochodu


Dobierz łańcuchy w 5 sekund za pomocą naszej wyszukiwarki łańcuchów:

jak dobrać łańcuchy samochodowe

Kompatybilne rozmiary kół


Nasza strona pozwala na łatwy dobór łańcuchów Konig K-Summit pasujących na twój rozmiar koła. Odpowiedni model możesz odnaleźć szybko za pomocą naszego konfiguratora online. W celu wyszukania odpowiednich łańcuchów musisz podać pełen rozmiar koła: średnicę, profil i szerokość. Po podaniu tych danych wyszukiwarka łańcuchów wyświetli kompatybilne modele.

Karta każdego produktu zawiera także zakładkę "Pasuje do" na której wymienione są wszystkie rozmiary kół obsługiwane przez dany rodzaj łańcucha (sprawdź powyżej).

Porównanie modeli łańcuchów KönigGdzie na obszarze Europy są wymagane łańcuchy na koła?


Posiadanie łańcuchów na koła pojazdu jest kluczowe, szczególnie w podróżach przez obszary narażone na trudne warunki zimowe. To istotne wyposażenie dla zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym.

W niektórych państwach europejskich nałożono obowiązek posiadania łańcuchów śniegowych przez kierowców. Oto poglądowa mapka obrazująca aktualne przepisy. Więcej informacji w naszym artykule: Przepisy regulujące stosowanie łańcuchów śniegowych w Europie.

Wyposażenie zgodne z przepisami


Powiązane artykuły


Porównanie łańcuchów śniegowych na koła Konig

Porównanie łańcuchów śniegowych na koła Konig

12. Grudzień, 2023 przez 0
Podczas zimowych podróży niezawodność i bezpieczeństwo na drodze stają się kluczowe. Często sytuacja wymaga użycia solidnych łańcuchów śniegowych, które zapewnią stabilność i przyczepność na śliskich nawierzchniach. Włoska marka Konig oferuje szeroką gamę łańcuchów śniegowych, które są dostosowane do różnych warunków zimowych. Warto dokładnie przyjrzeć się różnym modelom łańcuchów, aby wybrać ten najlepiej odpowiadający potrzebom i typowi pojazdu.
Porównanie łańcuchów śniegowych Pewag

Porównanie łańcuchów śniegowych Pewag

08. Grudzień, 2023 przez 0
Łańcuchy śniegowe są niezastąpionym narzędziem podczas jazdy w trudnych warunkach zimowych, zapewniając większe bezpieczeństwo podczas pokonywania zaśnieżonych i oblodzonych dróg. W tym artykule porównujemy różne modele łańcuchów śniegowych austriackiej marki Pewag, przyglądając się ich specyfikacji, wydajności oraz sposobowi montażu, aby pomóc w wyborze odpowiedniego modelu.
W jakich krajach wymagane jest posiadanie łańcuchów na koła?

W jakich krajach wymagane jest posiadanie łańcuchów na koła?

10. Listopad, 2023 przez 0
Podróżowanie samochodem w zimie może być wyzwaniem, zwłaszcza w regionach o surowych warunkach atmosferycznych. W niektórych krajach konieczne jest posiadanie łańcuchów na kołach, aby bezpiecznie poruszać się po zaśnieżonych lub oblodzonych drogach. Ten artykuł przybliży, w których krajach obowiązuje taka regulacja i jakie są korzyści z korzystania z łańcuchów na kołach.
Porównanie różnych rodzajów łańcuchów samochodowych

Porównanie różnych rodzajów łańcuchów samochodowych

07. Wrzesień, 2023 przez 0
Łańcuchy samochodowe od lat są nieodłącznym elementem wyposażenia wielu kierowców, zwłaszcza tych, którzy często podróżują w trudnych warunkach pogodowych. W ciągu lat technologia łańcuchów samochodowych znacznie się rozwinęła, oferując kierowcom szereg różnych opcji. W tym wpisie przyjrzymy się różnym rodzajom łańcuchów samochodowych, od tradycyjnych po nowoczesne rozwiązania.
Przechowywanie i konserwacja łańcuchów na koła

Przechowywanie i konserwacja łańcuchów na koła

06. Wrzesień, 2023 przez 0
Kiedy nadchodzi zima, wielu kierowców decyduje się na zakup łańcuchów na koła, aby zapewnić sobie bezpieczną jazdę w trudnych warunkach pogodowych. Jednak równie ważne, co zakup odpowiednich łańcuchów, jest ich prawidłowe przechowywanie i konserwacja. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zadbać o łańcuchy i przedłużyć ich żywotność.

Produkty podobne

Dodaj Pewag Servostar SUV RSC 910 V
Łańcuchy śniegowe Pewag Servostar SUV RSC 910 V zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla SUV-ów w trudnych warunkach zimowych. Specjalnie zaprojektowane do pojazdów z ograniczoną przestrzenią w nadkolach, te łatwe w montażu łańcuchy śniegowe oferują innowacyjny system automatycznego napinania, zapewniając lepszą przyczepność i bezpieczeństwo na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Konstrukcja metalowa zapewniająca mocne osadzenie wokół opon poprawia stabilność i przyczepność do podłoża, podnosząc pewność i bezpieczeństwo podczas jazdy w warunkach zimowych. Opatentowana technologia, uniwersalność rozmiarów oraz ochrona felg to kluczowe cechy opon Pewag Servostar SUV, dostarczające bezpieczeństwo, wygodę i niezawodność w trudnych warunkach drogowych
Producent
Dodaj Pewag Servostar SUV RSC 930 V
Łańcuchy śniegowe Pewag Servostar SUV RSC 930 V zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla SUV-ów w trudnych warunkach zimowych. Specjalnie zaprojektowane do pojazdów z ograniczoną przestrzenią w nadkolach, te łatwe w montażu łańcuchy śniegowe oferują innowacyjny system automatycznego napinania, zapewniając lepszą przyczepność i bezpieczeństwo na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Konstrukcja metalowa zapewniająca mocne osadzenie wokół opon poprawia stabilność i przyczepność do podłoża, podnosząc pewność i bezpieczeństwo podczas jazdy w warunkach zimowych. Opatentowana technologia, uniwersalność rozmiarów oraz ochrona felg to kluczowe cechy opon Pewag Servostar SUV, dostarczające bezpieczeństwo, wygodę i niezawodność w trudnych warunkach drogowych
Producent
Dodaj Pewag Servostar SUV RSC 920 V
Łańcuchy śniegowe Pewag Servostar SUV RSC 920 V zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla SUV-ów w trudnych warunkach zimowych. Specjalnie zaprojektowane do pojazdów z ograniczoną przestrzenią w nadkolach, te łatwe w montażu łańcuchy śniegowe oferują innowacyjny system automatycznego napinania, zapewniając lepszą przyczepność i bezpieczeństwo na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Konstrukcja metalowa zapewniająca mocne osadzenie wokół opon poprawia stabilność i przyczepność do podłoża, podnosząc pewność i bezpieczeństwo podczas jazdy w warunkach zimowych. Opatentowana technologia, uniwersalność rozmiarów oraz ochrona felg to kluczowe cechy opon Pewag Servostar SUV, dostarczające bezpieczeństwo, wygodę i niezawodność w trudnych warunkach drogowych
Producent
Dodaj Łańcuchy śniegowe König K-Summit VAN K84
Najbardziej przemyślany zewnętrzny łańcuch śniegowy do aut typu VAN i Bus o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony. Odpowiedni niemal do każdego modelu pojazdu dzięki temu, że nie zachodzi on na wewnętrzną stronę koła, nie koliduje więc z elementami zawieszenia oraz nadkolem.


Poszukujesz łańcuchów Thule? Jeśli tak, to szukaj ich pod nazwą Konig -dlaczego? Łańcuchy pod marką THULE wytwarzane były zawsze przez włoską firmę König o 50-cio letniej tradycji w tej branży. W roku 2014 firma König połączyła się z austriacką firmą Schneeketten AG tworząc tym samym największego na świecie producenta łańcuchów śniegowych. W związku z tymi zmianami z rynku znikają powoli łańcuchy sygnowane logo THULE i pojawiają się w ich miejsce te same modele już z logo König. Łańcuchy nie są już tym samym dostępne w aktualnej ofercie firmy THULE i ich odpowiedników należy szukać pod nazwą König.
Producent
Łańcuchy König K-Summit
Dodaj Łańcuchy śniegowe König K-Summit VAN K87
Najbardziej przemyślany zewnętrzny łańcuch śniegowy do aut typu VAN i Bus o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony. Odpowiedni niemal do każdego modelu pojazdu dzięki temu, że nie zachodzi on na wewnętrzną stronę koła, nie koliduje więc z elementami zawieszenia oraz nadkolem.


Poszukujesz łańcuchów Thule? Jeśli tak, to szukaj ich pod nazwą Konig -dlaczego? Łańcuchy pod marką THULE wytwarzane były zawsze przez włoską firmę König o 50-cio letniej tradycji w tej branży. W roku 2014 firma König połączyła się z austriacką firmą Schneeketten AG tworząc tym samym największego na świecie producenta łańcuchów śniegowych. W związku z tymi zmianami z rynku znikają powoli łańcuchy sygnowane logo THULE i pojawiają się w ich miejsce te same modele już z logo König. Łańcuchy nie są już tym samym dostępne w aktualnej ofercie firmy THULE i ich odpowiedników należy szukać pod nazwą König.
Producent
Łańcuchy König K-Summit
Dodaj Łańcuchy śniegowe König K-Summit XXL K66
Najbardziej przemyślany zewnętrzny łańcuch śniegowy do aut osobowych. Odpowiedni niemal do każdego modelu samochodu osobowego dzięki temu, że nie zachodzi on na wewnętrzną stronę koła, nie koliduje więc z elementami zawieszenia oraz nadkolem.


Poszukujesz łańcuchów Thule? Jeśli tak, to szukaj ich pod nazwą Konig -dlaczego? Łańcuchy pod marką THULE wytwarzane były zawsze przez włoską firmę König o 50-cio letniej tradycji w tej branży. W roku 2014 firma König połączyła się z austriacką firmą Schneeketten AG tworząc tym samym największego na świecie producenta łańcuchów śniegowych. W związku z tymi zmianami z rynku znikają powoli łańcuchy sygnowane logo THULE i pojawiają się w ich miejsce te same modele już z logo König. Łańcuchy nie są już tym samym dostępne w aktualnej ofercie firmy THULE i ich odpowiedników należy szukać pod nazwą König.
Producent
Łańcuchy König K-Summit
Dodaj Łańcuchy śniegowe König K-Summit XXL K67
Najbardziej przemyślany zewnętrzny łańcuch śniegowy do aut osobowych. Odpowiedni niemal do każdego modelu samochodu osobowego dzięki temu, że nie zachodzi on na wewnętrzną stronę koła, nie koliduje więc z elementami zawieszenia oraz nadkolem.


Poszukujesz łańcuchów Thule? Jeśli tak, to szukaj ich pod nazwą Konig -dlaczego? Łańcuchy pod marką THULE wytwarzane były zawsze przez włoską firmę König o 50-cio letniej tradycji w tej branży. W roku 2014 firma König połączyła się z austriacką firmą Schneeketten AG tworząc tym samym największego na świecie producenta łańcuchów śniegowych. W związku z tymi zmianami z rynku znikają powoli łańcuchy sygnowane logo THULE i pojawiają się w ich miejsce te same modele już z logo König. Łańcuchy nie są już tym samym dostępne w aktualnej ofercie firmy THULE i ich odpowiedników należy szukać pod nazwą König.
Producent
Łańcuchy König K-Summit
Dodaj Łańcuchy śniegowe König K-Summit XXL K77
Najbardziej przemyślany zewnętrzny łańcuch śniegowy do aut osobowych. Odpowiedni niemal do każdego modelu samochodu osobowego dzięki temu, że nie zachodzi on na wewnętrzną stronę koła, nie koliduje więc z elementami zawieszenia oraz nadkolem.


Poszukujesz łańcuchów Thule? Jeśli tak, to szukaj ich pod nazwą Konig -dlaczego? Łańcuchy pod marką THULE wytwarzane były zawsze przez włoską firmę König o 50-cio letniej tradycji w tej branży. W roku 2014 firma König połączyła się z austriacką firmą Schneeketten AG tworząc tym samym największego na świecie producenta łańcuchów śniegowych. W związku z tymi zmianami z rynku znikają powoli łańcuchy sygnowane logo THULE i pojawiają się w ich miejsce te same modele już z logo König. Łańcuchy nie są już tym samym dostępne w aktualnej ofercie firmy THULE i ich odpowiedników należy szukać pod nazwą König.
Producent
Łańcuchy König K-Summit
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13