Produkty w sklepie

Uchwyt narciarski Thule SnowPack L 7326B czarny (6 pary nart / 4 deski)
Najnowszej generacji aerodynamiczny bagażnik na narty do wszystkich typów nart i snowboardów. Model L o pojemności do 6 par nart. Wersja w kolorze czarnym wykonana z anodyzowanego aluminium. Dzięki temu procesowi anodyzacji aluminium jest czarne również wewnątrz więc nie widać na nim jasnych śladów po ewentualnych zarysowaniach.
Producent
Uchwyty narciarskie Thule
Uchwyt narciarski Thule SnowPack M 7324B czarny (4 pary nart / 2 deski)
Najnowszej generacji aerodynamiczny bagażnik na narty do wszystkich typów nart i snowboardów. Model M o pojemności do 4 par nart. Wersja w kolorze czarnym wykonana z anodyzowanego aluminium. Dzięki temu procesowi anodyzacji aluminium jest czarne również wewnątrz więc nie widać na nim jasnych śladów po ewentualnych zarysowaniach.
Producent
Uchwyty narciarskie Thule

Artykuły

Porównanie produktów Thule do transportu sprzętu wodnego

Porównanie produktów Thule do transportu sprzętu wodnego

06. Maj, 2024 przez 0
Aktywne spędzanie czasu nad morzem czy jeziorem wymaga zabrania ze sobą sprzętu, który charakteryzuje się wyjątkowo nietypowym kształtem i rozmiarami. Jeżeli jesteś posiadaczem kajaka czy deski to z pewnością zdajesz sobie sprawę z problemu, jaki pojawia się z przetransportowaniem swojego sprzętu na plażę. Pomóc Ci może wówczas specjalny uchwyt, który pozwala zainstalować tego typu wyposażenie na dachu pojazdu, bez obaw o jego bezpieczeństwo. Thule, jako lider na rynku bagażników i akcesoriów samochodowych oferuje różnorodne modele uchwytów, które są przeznaczone właśnie do tego celu. W niniejszym artykule pokazujemy pokrótce i porównujemy ze sobą najpopularniejsze modele produktów z tej kategorii.
Uniwersalne uchwyty Thule na sprzęt wodny

Uniwersalne uchwyty Thule na sprzęt wodny

06. Maj, 2024 przez 0
Dla kierowców poszukujących uniwersalnych rozwiązań do przewozu sprzętu wodnego, takiego jak kajaki, kanadyjki czy deski, Thule przygotowało dwa modele uchwytów, na których bezpiecznie przetransportujesz różne rodzaje sprzętów. Zarówno model DockGrip, jak i DockGlide to produkty, które są do siebie bardzo zbliżone konstrukcyjnie i ich funkcjonalność jest niemal identyczna. Mimo to, występują między nimi drobne różnice, które sprawiają, że warto zapoznać się z obydwoma przed wyborem bagażnika dopasowanego do swoich oczekiwań. W poniższym artykule poznasz bliżej dwa modele uniwersalnych uchwytów do przewozu sprzętu wodnego.
Uchwyty dla fanów desek - prezentacja uchwytów Thule na deski surfingowe i SUP

Uchwyty dla fanów desek - prezentacja uchwytów Thule na deski surfingowe i SUP

06. Maj, 2024 przez 0
Pływanie na desce to jedna z najbardziej znanych (choć nie zawsze prostych) aktywności fizycznych, które uprawia się nad wodą. SUP-y to stosunkowo nowy rodzaj desek, który dopiero nabiera popularności, ale coraz częściej widywane są na różnych jeziorach, rzekach i morzach. Surfing, choć jest z założenia bardziej wymagającym sportem dla profesjonalistów, tak również cieszy się w naszym kraju niemałą popularnością. Niezależnie od tego o jakim rodzaju desek mówimy - łączy je jedno. Nietypowy kształt i rozmiar wymaganego sprzętu sprawia, że przewożenie ich samochodem jest problematyczne. Dlatego właśnie powstały produkty takie jak bagażniki Thule do przewożenia desek surfingowych i SUP na dachu samochodu. W poniższym artykule przedstawiamy najpopularniejsze modele szwedzkiego producenta z tej kategorii.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13