Odrdzewiacze

Odrdzewiacze

Jednym z większych zagrożeń dla powierzchni pojazdu, które są związane z jego eksploatowaniem, jest korozja. W celu uchronienia od takich sytuacji stosowany jest odrdzewiacz samochodowy do karoserii. Są to urządzenia, które produkowane są przez dwie firmy: Valvoline oraz Liqui Moly.

Zalety sprzedawanych środków


Atutami tych preparatów do usuwania rdzy z karoserii są:
  • szybkie działanie, dzięki czemu w sprawny sposób można usunąć zanieczyszczenia powstałe na skutek wystąpienia korozji,
  • odrdzewiacz głęboko wnika w zabezpieczane elementy auta, nawet w trudno dostępne miejsca, redukując skutki pojawienia się korozji. Dzięki nim można chociażby zabezpieczyć się przed powstawaniem nieprzyjemnych dźwięków podczas eksploatacji na skutek tarcia, gdyż pozwala nasmarować wszystkie części, szczególnie narażone na możliwość uszkodzenia, w tym choćby śruby,
  • nasz środek do usuwania rdzy z samochodu dostępny jest w pojemniku mającym 400 ml pojemności, co sprawia, że starcza na długi czas,
  • likwidowanie wilgoci, która jest głównym powodem występowania korozji w elementach samochodu,
  • preparat do usuwania rdzy z karoserii auta daje możliwość długotrwałego działania, dzięki czemu możliwe jest zadbanie o skuteczność działania pojazdu.
Valvoline Penetrating Oil 500 ml
Olej Penetrating Oil został opracowany w celu zapewnienia skutecznego wnikania, luzowania, smarowania oraz czyszczenia skorodowanych części i gwintów. Preparat Penetrating Oil to silny aerozol zapewniający długotrwałe smarowanie, który wnika w pęknięcia, szczeliny i gwinty, błyskawicznie uwalniając śruby, nakrętki i inne mocowania. Dodatkowe środki smarne redukujące tarcie eliminują denerwujące piski.
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Skrobaczka do szyb Murska 585 - z rączką i szczotką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Wersja 585 wyposażona jest także w szczotkę o szerokości 18 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Motul Vision Winter Zimowy płyn do spryskiwaczy 5L
Nasza rekomendacja. Gotowy do użycia zimowy płyn do spryskiwaczy. Usuwa zabrudzenia, sól i lód. Wysychając nie pozostawia smug, posiada przyjemny zapach. Zabezpiecza spryskiwacze i zbiornik dzięki gwarancji niezamarzania do -20°C. Opakowanie 5 litrów.
CTEK MXS 5.0
Automatyczna ładowarka impulsowa CTEK MXS 5.0 może być wykorzystywana do ładowania wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych: ektrolitowych, bezobsługowych, żelowych, wapniowo-wapniowych oraz AGM. CTEK MXS 5.0 ładuje akumulatory 12V o pojemności od 1.2 do 110 Ah. Maksymalny prąd ładowania podczas cyklu to 5A.
Stef-Pol prostownik EST-305
Zespół Prostownikowy EST – 305 przeznaczony jest do samoczynnego ładowania akumulatorów ołowiowo-kwasowych o napięciu 12V i pojemności 34 ÷ 150Ah.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13