Odrdzewiacze

Odrdzewiacze

Jednym z większych zagrożeń dla powierzchni pojazdu, które są związane z jego eksploatowaniem, jest korozja. W celu uchronienia od takich sytuacji stosowany jest odrdzewiacz samochodowy do karoserii. Są to urządzenia, które produkowane są przez dwie firmy: Valvoline oraz Liqui Moly.

Zalety sprzedawanych środków


Atutami tych preparatów do usuwania rdzy z karoserii są:
  • szybkie działanie, dzięki czemu w sprawny sposób można usunąć zanieczyszczenia powstałe na skutek wystąpienia korozji,
  • odrdzewiacz głęboko wnika w zabezpieczane elementy auta, nawet w trudno dostępne miejsca, redukując skutki pojawienia się korozji. Dzięki nim można chociażby zabezpieczyć się przed powstawaniem nieprzyjemnych dźwięków podczas eksploatacji na skutek tarcia, gdyż pozwala nasmarować wszystkie części, szczególnie narażone na możliwość uszkodzenia, w tym choćby śruby,
  • nasz środek do usuwania rdzy z samochodu dostępny jest w pojemniku mającym 400 ml pojemności, co sprawia, że starcza na długi czas,
  • likwidowanie wilgoci, która jest głównym powodem występowania korozji w elementach samochodu,
  • preparat do usuwania rdzy z karoserii auta daje możliwość długotrwałego działania, dzięki czemu możliwe jest zadbanie o skuteczność działania pojazdu.
K2 Vulcan penetrant do śrub 500 ml
K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych. Dzięki swojej innowacyjnej formule, szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę.
Liqui Moly Odrdzewiacz z MoS2 0,3L
MoS2 Rostloser to preparat penetrujący - smarujący z dodakiem dwusiarczku molibdenu. Środek ma doskonałe właściwości penetrujące i smarujące.
Dzięki dodatkowi MOS2 preparat nadaje się do smarowania prowadnic, bram, zawiasów i innych ruchomych elementów.
HOLTS Preparat penetrująco odblokowujący 500 ml
Holts to znany na całym świecie producent zestawów naprawczych, a także wysokiej jakości produktów dla profesjonalistów, niezbędnych w każdym warsztacie samochodowym. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką skutecznością działania oraz gwarancją niezawodności, a profesjonalne przygotowane opakowania ułatwiają użytkowanie.
Valvoline Penetrating Oil 500 ml
Olej Penetrating Oil został opracowany w celu zapewnienia skutecznego wnikania, luzowania, smarowania oraz czyszczenia skorodowanych części i gwintów. Preparat Penetrating Oil to silny aerozol zapewniający długotrwałe smarowanie, który wnika w pęknięcia, szczeliny i gwinty, błyskawicznie uwalniając śruby, nakrętki i inne mocowania. Dodatkowe środki smarne redukujące tarcie eliminują denerwujące piski.
Liqui Moly Odrdzewiacz ceramiczny zimny szok 0,3L
Odrdzewiacz ceramiczny z zimnym szokiem. Nowoczesny odrdzewiacz o specjalnych właściwościach. Ekstremalnie dobre właściwości penetrujące i smarne dzięki cząstkom ceramicznym pozwalają łatwo rozdzielić zardzewiałe części.
Proces ten zostaje dodatkowo wsparty efektem zimnego szoku, powodującego kurczenie się metalowych części.
Liqui Moly Odrdzewiacz z MoS2 0,6L
MoS2 Rostloser to preparat penetrujący - smarujący z dodakiem dwusiarczku molibdenu. Środek ma doskonałe właściwości penetrujące i smarujące.
Dzięki dodatkowi MOS2 preparat nadaje się do smarowania prowadnic, bram, zawiasów i innych ruchomych elementów.
Liqui Moly Pro-Line Płyn do demontażu wtryskiwaczy 0,4L
Specjalny płyn do demontażu mocno zapieczonych wtryskiwaczy, świec żarowych oraz zapłonowych. Płyn usuwa brud korozję i pozwala na łatwy demontaż. Doskonałe właściwości czyszczące pozwalają na łatwe pozbycie się osadów olejowych żywic oraz pozostałości po ich utlenianiu.
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13