Systemy przewodowe

Systemy przewodowe


W asortymencie naszego sklepu znajdują się praktyczne akcesoria, które sprawdzają się podczas wspólnych wypraw.

Interkom motocyklowy przewodowy to urządzenie, które pozwala na swobodną komunikację między osobą kierującą jednośladem, a pasażerem oraz osobami jadącymi w grupie.
Oferowane interkomy motocyklowe przewodowe są bardzo uniwersalne i kompatybilne z różnymi rodzajami kasków. Możliwość komunikacji jest ważna ze względów praktycznych, a przy tym znacznie umila podróż, zwłaszcza dłuższą. Ponadto urządzenie umożliwia korzystanie np. z odtwarzacza muzyki lub GPS. Właśnie z tego powodu wiele osób poruszających się jednośladami, nie wyobraża sobie podróży bez niego.
Korzystanie z nich stanowi duże ułatwienie dla osób, które podróżują w grupie. Dzięki nim można np. na bieżąco konsultować obieraną trasę. Urządzenie pozwala omówić miejsce postoju lub zakomunikować innym uczestnikom wycieczki konieczność tankowania oraz wiele innych spraw. Interkom motocyklowy przewodowy ma tę przewagę na bezprzewodową wersją, że nie wykorzystuje enegrii z baterii, można go też wykorzystać z wieloma rodzajami krótkofalówek i radii. Dlatego, jeśli komuś nie przeszkadza konieczność odpinania kabelka podczas schodzenia z maszyny, a planuje bardzo dużo korzystać z systemu komunikacji, warto się nad nim zastanowić. Jego kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, jest atrakcyjna cena. Niestety urządzenie nie jest pozbawione wad, takich jak czasochłonność podłączenia i rozmieszczenia wszystkich kabli w odpowiednich miejscach. Wszystkie przewody wewnątrz kasku należy poprowadzić w taki sposób, by ich ułożenie nie wpływało negatywnie na komfort w trakcie jazdy.

W asortymencie posiadamy interkom motocyklowy BHS-300U, który jest podłączany do radia za pomocą wtyczek 2,5 mm oraz 3 mm i posiada wodoodporny przycisk do nadawania/odbierania, montowany przy kierownicy.

Zestaw COHS nadaje się do montażu w kaskach zamkniętych oraz otwartych. Jest wyposażony w system szybkiego rozłączania, dzięki czemu nie trzeba wszystkiego odpinać przy każdym schodzeniu z maszyny.

Wszystkich Klientów zainteresowanych interkomami motocyklowymi przewodowymi, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Produkty sezonowe
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13