Systemy przewodowe

Systemy przewodowe


W asortymencie naszego sklepu znajdują się praktyczne akcesoria, które sprawdzają się podczas wspólnych wypraw.

Interkom motocyklowy przewodowy to urządzenie, które pozwala na swobodną komunikację między osobą kierującą jednośladem, a pasażerem oraz osobami jadącymi w grupie.
Oferowane interkomy motocyklowe przewodowe są bardzo uniwersalne i kompatybilne z różnymi rodzajami kasków. Możliwość komunikacji jest ważna ze względów praktycznych, a przy tym znacznie umila podróż, zwłaszcza dłuższą. Ponadto urządzenie umożliwia korzystanie np. z odtwarzacza muzyki lub GPS. Właśnie z tego powodu wiele osób poruszających się jednośladami, nie wyobraża sobie podróży bez niego.
Korzystanie z nich stanowi duże ułatwienie dla osób, które podróżują w grupie. Dzięki nim można np. na bieżąco konsultować obieraną trasę. Urządzenie pozwala omówić miejsce postoju lub zakomunikować innym uczestnikom wycieczki konieczność tankowania oraz wiele innych spraw. Interkom motocyklowy przewodowy ma tę przewagę na bezprzewodową wersją, że nie wykorzystuje enegrii z baterii, można go też wykorzystać z wieloma rodzajami krótkofalówek i radii. Dlatego, jeśli komuś nie przeszkadza konieczność odpinania kabelka podczas schodzenia z maszyny, a planuje bardzo dużo korzystać z systemu komunikacji, warto się nad nim zastanowić. Jego kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, jest atrakcyjna cena. Niestety urządzenie nie jest pozbawione wad, takich jak czasochłonność podłączenia i rozmieszczenia wszystkich kabli w odpowiednich miejscach. Wszystkie przewody wewnątrz kasku należy poprowadzić w taki sposób, by ich ułożenie nie wpływało negatywnie na komfort w trakcie jazdy.

W asortymencie posiadamy interkom motocyklowy BHS-300U, który jest podłączany do radia za pomocą wtyczek 2,5 mm oraz 3 mm i posiada wodoodporny przycisk do nadawania/odbierania, montowany przy kierownicy.

Zestaw COHS nadaje się do montażu w kaskach zamkniętych oraz otwartych. Jest wyposażony w system szybkiego rozłączania, dzięki czemu nie trzeba wszystkiego odpinać przy każdym schodzeniu z maszyny.

Wszystkich Klientów zainteresowanych interkomami motocyklowymi przewodowymi, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13