Ustniki do alkomatów

Ustniki do alkomatów


Niewielkie urządzenia do sprawdzania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu to najszybsza i skuteczna metoda, która podpowiada kierowcy, czy może zasiąść za kółkiem samochodu. Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest karalne i stwarza zagrożenie dla kierowcy oraz innych użytkowników drogi, dlatego po spożywaniu alkoholu zawsze warto dowiedzieć się, czy mamy zielone światło do jazdy. Alkomaty składają się zazwyczaj z czułego sensora oraz ustnika.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wybór ustników do wielokrotnego użytku. Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i mogą stanowić wyposażenie dowolnego testera trzeźwości. Można je kupować u nas pojedynczo, ale dobrym pomysłem będzie także zamówienie zestawu, na który składa się np. 10 sztuk. W osobnej kategorii umieściliśmy natomiast same alkomaty. Zachęcamy do przejrzenia naszych modeli do sprawdzania trzeźwości wszystkich kierowców. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w stanie błyskawicznie wykryć już nawet niewielką ilość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13