Ustniki do alkomatów

Ustniki do alkomatów


Niewielkie urządzenia do sprawdzania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu to najszybsza i skuteczna metoda, która podpowiada kierowcy, czy może zasiąść za kółkiem samochodu. Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest karalne i stwarza zagrożenie dla kierowcy oraz innych użytkowników drogi, dlatego po spożywaniu alkoholu zawsze warto dowiedzieć się, czy mamy zielone światło do jazdy. Alkomaty składają się zazwyczaj z czułego sensora oraz ustnika.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wybór ustników do wielokrotnego użytku. Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i mogą stanowić wyposażenie dowolnego testera trzeźwości. Można je kupować u nas pojedynczo, ale dobrym pomysłem będzie także zamówienie zestawu, na który składa się np. 10 sztuk. W osobnej kategorii umieściliśmy natomiast same alkomaty. Zachęcamy do przejrzenia naszych modeli do sprawdzania trzeźwości wszystkich kierowców. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w stanie błyskawicznie wykryć już nawet niewielką ilość alkoholu w wydychanym powietrzu.
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Dywaniki gumowe Opel Astra J (2010-) RIGUM
Najwyższej jakości dywaniki renomowanej firmy Rigum, która od lat jest bezpośrednim dostawcą dywaników gumowych przeznaczonych na pierwsze wyposażenie do autach takich koncernów jak m. in. Audi, Opel, czy VW.

Oferowane dywaniki pochodzą od oficjalnego importera marki Rigum na Polskę, co jest gwarancją jakości i oryginalności.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13