Ustniki do alkomatów

Ustniki do alkomatów


Niewielkie urządzenia do sprawdzania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu to najszybsza i skuteczna metoda, która podpowiada kierowcy, czy może zasiąść za kółkiem samochodu. Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest karalne i stwarza zagrożenie dla kierowcy oraz innych użytkowników drogi, dlatego po spożywaniu alkoholu zawsze warto dowiedzieć się, czy mamy zielone światło do jazdy. Alkomaty składają się zazwyczaj z czułego sensora oraz ustnika.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wybór ustników do wielokrotnego użytku. Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i mogą stanowić wyposażenie dowolnego testera trzeźwości. Można je kupować u nas pojedynczo, ale dobrym pomysłem będzie także zamówienie zestawu, na który składa się np. 10 sztuk. W osobnej kategorii umieściliśmy natomiast same alkomaty. Zachęcamy do przejrzenia naszych modeli do sprawdzania trzeźwości wszystkich kierowców. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są w stanie błyskawicznie wykryć już nawet niewielką ilość alkoholu w wydychanym powietrzu.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13