StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Koszty dostawy

Koszt dostawy różni się od asortymentu, który jest podzielony na 4 podstawowe grupy:

- produkty "normalne", których koszt dostawy rozpoczyna się od 9,9 zł w przypadku skorzystania z Paczkomatu oraz od 16 zł w przypadku wysyłki kurierskiej(zalicza się do nich większość produktów z kategorii: Akcesoria różne, Akcesoria GSM, Bagażniki, CB-Radio, Dywaniki, Foteliki, Chemia, Oleje, Tablety, GPS),

- produkty oznaczone symbolem "darmowa dostawa" (wybrane produkty, objęte taką promocją mogą odnaleźć Państwo w każdej grupie towarowej),

- opony, które doręczamy już od 20 zł, chyba, że na stronie są oznaczone inaczej

- akumulatory, których koszt wysyłki rozpoczyna się od 45 zł (wraz z ustawową kaucją),

- odbiór osobisty jest bezpłatny.

Podsumowanie łącznych kosztów dostawy jest zawsze widoczne podczas składania zamówienia.


Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj