Bezpieczne doręczenie przesyłki z kodem PIN


W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa przesyłki, które nadajemy kurierem można odebrać bez konieczności składania podpisu.

W dniu doręczenia otrzymają Państwo smsem kod PIN, który wystarczy podać kurierowi, aby odebrać przesyłkę.

W smsie znajdzie się także numer kontaktowy do kuriera, aby kontaktując się z nim mogli Państwo ustalić szczegóły doręczenia.

Jeśli chcą Państwo zminimalizować kontakt z kurierem zalecamy dokonywanie przedpłat za zamówienia lub przygotowanie odliczonej kwoty potrzebnej na zapłatę za pobranie.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13