Bezpieczne doręczenie przesyłki z kodem PIN


W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa przesyłki, które nadajemy kurierem można odebrać bez konieczności składania podpisu.

W dniu doręczenia otrzymają Państwo smsem kod PIN, który wystarczy podać kurierowi, aby odebrać przesyłkę.

W smsie znajdzie się także numer kontaktowy do kuriera, aby kontaktując się z nim mogli Państwo ustalić szczegóły doręczenia.

Jeśli chcą Państwo zminimalizować kontakt z kurierem zalecamy dokonywanie przedpłat za zamówienia lub przygotowanie odliczonej kwoty potrzebnej na zapłatę za pobranie.
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Dywaniki gumowe Opel Astra J (2010-) RIGUM
Najwyższej jakości dywaniki renomowanej firmy Rigum, która od lat jest bezpośrednim dostawcą dywaników gumowych przeznaczonych na pierwsze wyposażenie do autach takich koncernów jak m. in. Audi, Opel, czy VW.

Oferowane dywaniki pochodzą od oficjalnego importera marki Rigum na Polskę, co jest gwarancją jakości i oryginalności.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13