StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Jak dobrać filtry marki Mann?

Filtry mają różne konstrukcje i zależnie od typu pojazdu mogą znacznie różnić się zarówno pod względem budowy jak i zasady działania.

Aby dobrać odpowiedni filtr do danego samochodu należy kierować się konfiguratorem na stronie producenta (kliknij aby przejść).

WAŻNE: zwracamy uwagę, że zdjęcia filtrów na naszej stronie są poglądowe. Po znalezieniu Państwa pojazdu w wyszukiwarce, otrzymają Państwo zwrotnie listę pasujących filtrów, wraz z ich najbardziej aktualnymi szkicami technicznymi.

Po sprawdzeniu jakie filtry są kompatybilne z Państwa samochodem można je łatwo odnaleźć w naszym sklepie wpisując do wyszukiwarki w górnej części strony strony symbol filtru, np:
  • HU718/1k
  • W68
  • C31196
  • WK829/4

WAŻNE: symbol do wyszukiwarki należy wpisać bez spacji pomiędzy literami a cyframi, jednym ciągiem znaków, tak jak na przykładach zamieszczonych powyżej.
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj