Karty pamięci

Karty pamięci


Te niewielkie urządzenia towarzyszą nam każdego dnia. Wykorzystuje się je do smartfonów, tabletów oraz komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Na kartach pamięci zapisujemy dane oraz informacje, które nie znikają nawet po odcięciu źródła zasilania. Karty pamięci nie tylko przechowują w sposób różnego rodzaju dane, ale i zabezpieczają je na wypadek uszkodzenia mechanicznego. Są trwałe i odporne na wstrząsy, uderzenia, itp. Można na nich przechowywać pliki muzyczne, zdjęcia, nagrania czy dokumenty.

Naszym klientom polecamy karty pamięci o różnej pojemności z adapterem SD. Można je swobodnie wkładać do telefonu, komputera czy tabletu i zrzucać na nie np. dane, które zajmują nam dużo miejsca na dyskach. Polecamy również nasz praktyczny czytnik, który ułatwi zarządzanie plikami bez konieczności podłączania urządzenia do laptopa czy komputera stacjonarnego.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych pozostałych kategorii z akcesoriami oraz kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat sprzedawanych przez nas produktów.
Czytnik kart pamięci iBOX
Dzięki czytnikowi będziesz mógł zarządzać swoimi mapami, muzyką i innymi plikami bez konieczności podłączania całego urządzenia do komputera.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13