Karty pamięci

Karty pamięci


Te niewielkie urządzenia towarzyszą nam każdego dnia. Wykorzystuje się je do smartfonów, tabletów oraz komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Na kartach pamięci zapisujemy dane oraz informacje, które nie znikają nawet po odcięciu źródła zasilania. Karty pamięci nie tylko przechowują w sposób różnego rodzaju dane, ale i zabezpieczają je na wypadek uszkodzenia mechanicznego. Są trwałe i odporne na wstrząsy, uderzenia, itp. Można na nich przechowywać pliki muzyczne, zdjęcia, nagrania czy dokumenty.

Naszym klientom polecamy karty pamięci o różnej pojemności z adapterem SD. Można je swobodnie wkładać do telefonu, komputera czy tabletu i zrzucać na nie np. dane, które zajmują nam dużo miejsca na dyskach. Polecamy również nasz praktyczny czytnik, który ułatwi zarządzanie plikami bez konieczności podłączania urządzenia do laptopa czy komputera stacjonarnego.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych pozostałych kategorii z akcesoriami oraz kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat sprzedawanych przez nas produktów.
Czytnik kart pamięci iBOX
Dzięki czytnikowi będziesz mógł zarządzać swoimi mapami, muzyką i innymi plikami bez konieczności podłączania całego urządzenia do komputera.
SONAX Xtreme do czyszczenia felg
Wysoce skuteczny preparat do czyszczenia felg stalowych i aluminiowych. Bez problemów usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów. pH neutralne. Bezpieczny dla felg lakierowanych, nielakierowanych oraz śrub i nakrętek.
Producent
SONAX Xtreme do nabłyszczania opon - Wet Look
Zapewnia długotrwały, głęboki połysk i efekt „mokrej opony”. Konserwuje gumę, a przy regularnym stosowaniu również chroni przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem, brązowym zabarwieniem i blaknięciem. Głęboki, czarny i błyszczący wygląd opony utrzymuje się do kilku tygodni. Nadaje się do wszystkich rodzajów opon. Niezwykle łatwy w aplikacji.
Producent
SONAX Xtreme cockpit efekt matowy
SONAX Xtreme Cockpit matowy czyści i pielęgnuje wszystkie wewnętrzne elementy samochodu wykonane z tworzyw sztucznych. Zachowuje oryginalna strukturę powierzchni matowych, ogranicza powstawanie oślepiających refleksów świetlnych.
Producent
Liqui Moly Oczyszczacz klimatyzacji 0,25L
Preparat pozwala na gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji bez demontażu elementów składowych. Szybko i skutecznie usuwa grzyby i bakterie. Tworzy ochronny film w parowniku i dba o świeżość i czystość powietrza. Czyszczenie zaleca się co najmniej raz w roku.
Producent
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13