Karty pamięci

Karty pamięci


Te niewielkie urządzenia towarzyszą nam każdego dnia. Wykorzystuje się je do smartfonów, tabletów oraz komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Na kartach pamięci zapisujemy dane oraz informacje, które nie znikają nawet po odcięciu źródła zasilania. Karty pamięci nie tylko przechowują w sposób różnego rodzaju dane, ale i zabezpieczają je na wypadek uszkodzenia mechanicznego. Są trwałe i odporne na wstrząsy, uderzenia, itp. Można na nich przechowywać pliki muzyczne, zdjęcia, nagrania czy dokumenty.

Naszym klientom polecamy karty pamięci o różnej pojemności z adapterem SD. Można je swobodnie wkładać do telefonu, komputera czy tabletu i zrzucać na nie np. dane, które zajmują nam dużo miejsca na dyskach. Polecamy również nasz praktyczny czytnik, który ułatwi zarządzanie plikami bez konieczności podłączania urządzenia do laptopa czy komputera stacjonarnego.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych pozostałych kategorii z akcesoriami oraz kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat sprzedawanych przez nas produktów.
Czytnik kart pamięci iBOX
Dzięki czytnikowi będziesz mógł zarządzać swoimi mapami, muzyką i innymi plikami bez konieczności podłączania całego urządzenia do komputera.
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Dywaniki gumowe Opel Astra J (2010-) RIGUM
Najwyższej jakości dywaniki renomowanej firmy Rigum, która od lat jest bezpośrednim dostawcą dywaników gumowych przeznaczonych na pierwsze wyposażenie do autach takich koncernów jak m. in. Audi, Opel, czy VW.

Oferowane dywaniki pochodzą od oficjalnego importera marki Rigum na Polskę, co jest gwarancją jakości i oryginalności.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13