Uchwyty i stacje dokujące

Uchwyty i stacje dokujące


Trudno wyobrazić sobie dzisiaj podróżowanie samochodem bez smartfona, nawigacji czy kamerki, która rejestruje ruch na drodze. Większość kierowców korzysta z tego rodzaju sprzętu w trakcie jazdy, zaś odpowiednio dobrane akcesoria, takie jak uchwyty czy stacje dokujące, zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Wybór odpowiednich akcesoriów może się okazać kluczowy w przypadku urządzeń elektronicznych, które zabieramy ze sobą na pokład auta.

Uchyt na smartfon lub tablet

W naszym sklepie z gadżetami dla kierowców znajdziecie Państwo mocne uchwyty do mocowania na szybie, desce rozdzielczej bądź innej gładkiej powierzchni, które z łatwością dopasujecie do sprzętu. Uchroni to smartfona czy tablet przed upadkiem i zapewni stabilność urządzeniom, których chcemy używać na trasie. Polecane przez akcesoria pochodzą od renomowanych producentów i cieszą się zaufaniem wielu kierowców. Przygotowaliśmy różne modele produktu do mocowania na szybie – przed zakupem sugerujemy zapoznać się z parametrami gadżetu tak, żeby był kompatybilny ze sprzętem, którym Państwo dysponujecie.
Dysk montażowy o średnicy 80 mm
Dysk montażowy umożliwia montaż uchwytu samochodowego z przyssawką na konsoli (kokpicie) pojazdu. Dysk montuje się na płaskiej powierzchni konsoli samochodowej za pomocą dwustronnej taśmy klejącej która znajduje się w komplecie.
Uchwyt samochodowy Garmin eTrex starsze serie
Uchwyt składa się z trzech części: przyklejanej za pomocą taśmy dwustronnej podstawki, ruchomego łącznika umożliwiającego dogodne ustawienie odbiornika oraz pokrywki na pojemnik baterii z zatrzaskiem.

Podstawka uchwytu posiada zatrzask blokujący możliwość wyjęcia i obrócenia ramienia uchwytu. Ramię uchwytu umożliwia obrót odbiornika wokół osi pionowej w zakresie 180°, a także regulację nachylenia i wysunięcia ku użytkownikowi. Dołączona pokrywka pojemnika na baterie umożliwia umieszczenie odbiornika w uchwytach samochodowym, rowerowym, morskim i na przyssawce. Przeznaczenie: seria eTrex.
Uchwyt na zagłówek HR
Uchwyt do montażu na zagłówkach, przydatny gdy chcemy zapewnić pasażerom rozrywkę w postaci multimediów i w pełni wykorzystać potencjał naszego urządzenia do nawigacji.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13