Rozdzielacze do zapalniczki

Rozdzielacze do zapalniczki


Wybierając się w dłuższą trasę często zabieramy ze sobą różne urządzenia elektroniczne, które mają nam ułatwić nawigację oraz umilić podróż. Zapakowana do samochodu nawigacja, smartfon, tablet, a niekiedy także laptop mogą jednak się w trakcie jazdy rozładować. Każdy kierowca spotkał się z sytuacją, w której nawigacja czy smartfon wyłączyły się w najmniej dogodnym momencie. Dlatego oprócz sprzętu warto zadbać o źródło ładowania, dzięki któremu urządzenia będą działać bez zarzutu. Dobrym pomysłem będzie więc zaopatrzenie się w rozdzielacz do zapalniczki samochodowej. Rozwiązanie pozwoli na podpięcie do ładowarki kilku sprzętów jednocześnie.

Rozdzielacz do zapalniczki samochodowej z wejściem USB

W naszym sklepie z akcesoriami dla kierowców znajdziecie Państwo kilka praktycznych rodzajów rozdzielaczy do zapalniczek z wejściem USB. Przed zakupem tego rodzaju gadżetu warto sprawdzić, jakiego natężenia ładowania potrzebujemy oraz jakie jest napięcie wejściowe i wyjściowe - w ten sposób upewnimy się, że przedłużacz będzie kompatybilny z naszym sprzętem.
Rozgałęziacz gniazda zapalniczki x 3 na kablu Blow
Rozgałęziacz zapalniczki samochodowej na 3 gniazda na kablu CS-24.

Cechą charakterystyczną rozgałęziacza CS-24 jest obudowa gniazd zapalniczki w kolorze metalicznym brązowym wyposażona dodatkowo w płytkę montażową z zatrzaskiem. Rozgałęziacz przeznaczony do instalacji samochodowej 12V
i 24V. Wtyczka pasuje do standardowych gniazd zapalniczki samochodowej o średnicy 21 mm. Rozgałęźnik posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe w postaci wymienialnego szybkiego bezpiecznika szklanego WTA.
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Dywaniki gumowe Opel Astra J (2010-) RIGUM
Najwyższej jakości dywaniki renomowanej firmy Rigum, która od lat jest bezpośrednim dostawcą dywaników gumowych przeznaczonych na pierwsze wyposażenie do autach takich koncernów jak m. in. Audi, Opel, czy VW.

Oferowane dywaniki pochodzą od oficjalnego importera marki Rigum na Polskę, co jest gwarancją jakości i oryginalności.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13