Rozdzielacze do zapalniczki

Rozdzielacze do zapalniczki


Wybierając się w dłuższą trasę często zabieramy ze sobą różne urządzenia elektroniczne, które mają nam ułatwić nawigację oraz umilić podróż. Zapakowana do samochodu nawigacja, smartfon, tablet, a niekiedy także laptop mogą jednak się w trakcie jazdy rozładować. Każdy kierowca spotkał się z sytuacją, w której nawigacja czy smartfon wyłączyły się w najmniej dogodnym momencie. Dlatego oprócz sprzętu warto zadbać o źródło ładowania, dzięki któremu urządzenia będą działać bez zarzutu. Dobrym pomysłem będzie więc zaopatrzenie się w rozdzielacz do zapalniczki samochodowej. Rozwiązanie pozwoli na podpięcie do ładowarki kilku sprzętów jednocześnie.

Rozdzielacz do zapalniczki samochodowej z wejściem USB

W naszym sklepie z akcesoriami dla kierowców znajdziecie Państwo kilka praktycznych rodzajów rozdzielaczy do zapalniczek z wejściem USB. Przed zakupem tego rodzaju gadżetu warto sprawdzić, jakiego natężenia ładowania potrzebujemy oraz jakie jest napięcie wejściowe i wyjściowe - w ten sposób upewnimy się, że przedłużacz będzie kompatybilny z naszym sprzętem.
Rozgałęziacz gniazda zapalniczki x 3 na kablu Blow
Rozgałęziacz zapalniczki samochodowej na 3 gniazda na kablu CS-24.

Cechą charakterystyczną rozgałęziacza CS-24 jest obudowa gniazd zapalniczki w kolorze metalicznym brązowym wyposażona dodatkowo w płytkę montażową z zatrzaskiem. Rozgałęziacz przeznaczony do instalacji samochodowej 12V
i 24V. Wtyczka pasuje do standardowych gniazd zapalniczki samochodowej o średnicy 21 mm. Rozgałęźnik posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe w postaci wymienialnego szybkiego bezpiecznika szklanego WTA.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13