Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Midland G5-XT

Alan-Midland
 
Spory zasięg jaki oferuje ten zestaw krótkofalówek na pewno docenią ludzie aktywnie spędzający czas. Obsługa tych krótkofalówek nie nastręcza żadnych problemów.

O produkcie


Midlad G5 jest jednym z najmniejszych na świecie radiotelefonów pracujących w standardzie PMR-446 MHz. Minimalny rozmiar i ergonomiczne dobrany kształt czynią z G5 znakomite narzędzie łączności na średnich i krótkich dystansach.Blokada tonowa CTCSS pozwala łatwo odizolować się od innych użytkowników pasma.

Maksymalny zasięg łączności ok. 5km jest dostępny w otwartym terenie. Wszelkie przeszkody takie jak drzewa, wzgórza, budynki, wpływają na jego ograniczenie. Szczególnie niekorzystnie fale radiowe rozchodzą się wewnątrz złożonych, metalowych konstrukcji i z wnętrza samochodu. Niedopuszczalne jest trzymanie za antenę podczas nadawania i zbliżanie jej do jakichkolwiek przedmiotów.

Funkcje i możliwości
 • Częstotliwość: PMR 446 MHz
 • Podświetlany wyświetlacz LCD
 • Sygnalizacja wyczerpania baterii
 • 38 tonów CTCSS
 • Automatyczna blokada szumów
 • Skaner
 • Blokada klawiatury
 • Roger Beep
 • VOX
 • Gniazdo akcesoryjne/ładowania

Dane techniczne

 • Częstotliwość pracy: 446.00625 - 446.09375 MHz,
 • Odstęp międzykanałowy: 25 kHz PMR
 • Moc maksymalna TX: 0,5 W ERP,
 • Zasilanie: 3 baterie lub dołączone w komplecie akumulatory typ AAA (R03)
 • Waga: 65 g (bez akumulatora)

Produkty podobne

Motorola TLKR T60
Profesjonalnie wyposażony, wytrzymały i stylowy: nowy radiotelefon TLKR T60 to idealne rozwiązanie, aby pozostać w kontakcie podczas wypraw w teren. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na polu namiotowym, czy na wycieczce — dzięki TLKR T60 będziesz zawsze w kontakcie.
Motorola TLKR T60 + mikrofonosłuchawki
Profesjonalnie wyposażony, wytrzymały i stylowy: nowy radiotelefon TLKR T60 to idealne rozwiązanie, aby pozostać w kontakcie podczas wypraw w teren. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na polu namiotowym, czy na wycieczce — dzięki TLKR T60 będziesz zawsze w kontakcie.
Motorola TLKR T50
Ciesz się naturą i pozostań w kontakcie dzięki stylowemu i wytrzymałemu radiotelefonowi TLKR T50. Niezależnie od tego, czy jesteś na jednodniowej wycieczce, uprawiasz trekking, czy też spędzasz weekend w głuszy, dzięki TLKR T50 możesz przekraczać kolejne granice, pozostając przy tym w kontakcie.
Motorola TLKR T80
Radiotelefon TLKR T80 to zaawansowane i solidne urządzenie, które jest jednocześnie łatwe w obsłudze i oferuje wszystkie funkcje niezbędne w trudnych warunkach otoczenia. Pozostań w kontakcie dzięki urządzeniu TLKR T80 — ma ono zasięg do 10 km* i posiada liczne funkcje, w tym wbudowaną latarkę LED oraz odporną na wilgoć obudowę.
Motorola TLKR T80 Extreme
TLKR T80 Extreme to maksymalnie zaawansowane urządzenie o wzmocnionej konstrukcji pozwalającej na pracę przy każdej pogodzie. Przygotuj się na przygody w najtrudniejszych warunkach. Radiotelefon TLKR T80 Extreme ma zasięg do 10 km*, wytrzymałą konstrukcję, która jest odporna na działanie wody, a także niezbędne akcesoria dodatkowe. Pozostań w kontakcie nawet w największej głuszy i na najwyższych szczytach.
PMR Intek I-Talk T30
Prosty zestaw krótkofalówek. Przydatny podczas aktywnego wypoczynku - na rowerze, nartach, kajakach i podczas pieszych wędrówek.
Motorola TLKR T41
Radiotelefon T41 nie wymaga licencji, a jego kluczowe funkcje obejmują wyświetlacz LCD, obsługę 8 kanałów oraz zasięg nawet do 4 km. To wszystko bez żadnych opłat za rozmowy.
Motorola TLKR T40
Radiotelefon T40 nie wymaga licencji, a jego kluczowe funkcje obejmują wyświetlacz LCD, obsługę 8 kanałów oraz zasięg nawet do 4 km. To wszystko bez żadnych opłat za rozmowy.
Midland G7-XT
Midlad G7 to nowoczesny i niezawodny radiotelefon pracujący w dwóch przedziałach częstotliwości LPD 443 MHz i PMR 446 MHz, dopuszczonych w Polsce i większości krajów Europy do swobodnego używania bez żadnych opłat i dodatkowych formalności. Dzięki ergonomicznej, wytrzymałej obudowie, relatywnie długiej antenie i wydajnemu akumulatorowi jest doskonałym narzędziem łączności, zapewniającym maksymalne zasięgi dostępne w tej klasie nielicencjonowanego sprzętu.
KIANO tablet INTELECT 8 Wifi Windows 8 White

Kiano Intelect 8 3G to 8-calowy tablet z systemem operacyjnym Windows 8.1 na pokładzie. Urządzenie napędza superwydajny 4-rdzeniowy proceasor Intel Atom Z3735G z technologią Turbo Boost wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Taka konfiguracja zapewni przyjemne i bezproblemowe przeglądanie stron internetowych i oglądanie filmów.

Wyjątkowy design

Czarna obudowa ze wzmocnionego szkła z metalowymi wykończeniami na zaokrąglonych rogach i wzdłuż boków sprawia, że tablet jest elegancki, przyciąga uwagęi… co tu kryć, wzbudza zazdrość.

Office 365 Personal

Do urządzenia dołączona jest pełna wersja Microsoft Office 365 Personal.

Pamiętaj - na Twoim urządzeniu zainstalowany jest pakiet Microsoft Office 365 Personal z dostępem do 10 000 GB przestrzeni dyskowej OneDrive.

Aplikację Office 365 Personal możesz dodatkowo zainstalować na swoim laptopie albo komputerze stacjonarnym. Korzystaj z pełnego pakietu aplikacji dla Microsoft Office tj. Word, Excel czy PowerPoint.

Nie zapomnij aktywować swojego pakietu!

W zestawie cztery darmowe aplikacje

1. Pełna wersja gry Mroczne Arkana: Carnival w polskiej wersji językowej

2. Bezpłatny audiobook "Wiatr" Marcina Ciszewskiego

3. 3-miesięczny dostęp do pakietu ponad 200  filmowych hitów i seriali.

4. 3-miesięczna prenumerata elektronicznego wydania tygodnika Newsweek Polska.

System Widnows 8.1. Daj mu się uwieść.

Korzystaj z menu paneli do robienia najczęstszych rzeczy, takich jak wyszukiwanie, udostępnianie łącz i zdjęć, podłączanie urządzeń czy zmiana ustawień.

Wyszukiwanie - wyszukuj konkretne rzeczy w danej aplikacji lub na całym komputerze.

Urządzenia - Wyświetlaj i wykorzystuj urządzenia podłączone do komputera, takie jak drukarka czy telewizor.

Udostępnianie - udostępniaj znajomym pliki lub informacje bez wychodzenia z aplikacji, z której aktualnie korzystasz.

Ustawienia - wyszukuj informacje, porady i ustawienia dotyczące swojego komputera i aplikacji, z której aktualnie korzystasz.

Panel Start - wracaj do panelu Start w dowolnym momencie.

Produkt w kolorze białym.

Szukaj