StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Producent: JCB

JCB telefon Tradesmen 2 Black czarny

Wytrzymały i niezawodny

Nowy telefon JCB Tradesman 2 jest przygotowany na przetrwanie trudnych warunków.

Certyfikat IP67 i super odporność

Jest to bardzo wytrzymały telefon, który wytrzyma upadek z wysokości 1,5 m. Solidna konstrukcja i spełnienie normy IP67 ochroni telefon przed wnikaniem kurzu, wytrzyma też zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra przez 30 minut. To idelany telefon dla ludzi pracujących w ciężkich warunkachm, takich jak budowniczy i tynkarze.

Bluetooth

W pracy czy w samochodzie łączność Bluetooth pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą kompatybilej słuchawki. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3 możesz zrelaksować się słuchając ulubionej muzyki.

Przyjazny użytkownikowi

Proste w obsłudze menu, wbudowany odtwarzacz MP3, Bluetooth i wbudowana latarka czynią telefon bardzo prostym i przyjemnym w użytkowniu.

Produkt w kolorze czarnym.

Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj