Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Midland BT City Twin

Alan-Midland
 
BT dla dwóch osób: kierowca + kierowca lub kierowca + pasażer.

Produkcie


Najnowszy zestaw BT dla motocyklisty. Zredukowane wymiary modułu pozwalają na dyskretny montaż na kasku, a 2 kanały Bluetooth umożliwiają komfortową łączność z telefonem komórkowym i drugim użytkownikiem podobnego zestawu. Precyzyjnie zestrojona antena zapewnia realne zasięgi nawet do 200m. Zestaw pasuje zarówno do otwartych, jak i zamkniętych kasków, ponieważ w komplecie znajdują się 2 różne mikrofony (system oferuje 2 możliwości montażu: poprzez uchwyt z zaciskiem oraz poprzez wytrzymała taśmę klejącą).

Midland BT-City jest nowoczesnym zestawem opartym na technologi Bluetooth. Wygodne rozwiązanie komunikacji pomiędzy kierowcą i pasażerem lub pomiędzy dwoma kierowcami. Umożliwia jednocześnie korzystanie z urządzeń Bluetooth np. nawigacji, telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3 . Podwójne głośniki gwarantują dźwięk w jakości stereo. Mała zwarta obudowa zmieści się w każdym kasku.

Funkcja Interkomu:

 • Możliwość komunikacji z innym zestawem na odległość do 200 m z pasażerem jak i z innym kierowcą
 • Kontakt z nawigacją GPS za pośrednictwem Bluetooth (np. Garmin Zumo ® 500, 550, 660 i TomTom Rider ® 1 i 2)
 • Komunikacja z telefonem komórkowym, co pozwala na bezpiecznie odbieranie połączeń telefonicznych
 • Wybieranie głosowe w telefonie komórkowym
 • Nagrywanie głosu rozmówcy telefonicznego

Pozostałe cechy:

 • Głośniki stereo
 • Połączenie full duplex: Możliwość w bezprzewodowej komunikacji głosowej między grupami motocyklistów Stereo Bluetooth ® w wersji 2.0 (protokoły Headset/Hands-free/A2DP)
 • Przewód mini-jack pozwala na na podłączenie odtwarzacza MP3, radia itp.
 • Funkcja VOX
 • Automatyczna regulacja głośności zależnie od hałasu otoczenia i prędkości
 • Czas pracy: około 8 godzin
 • Czas czuwania: około 7 dni
 • Czas ładowania: około 4 godzin

Produkty podobne

Midland BT NEXT Conference TWIN
BT NEXT Conference, to najnowsza generacji interkomów firmy Midland przeznaczonego dla motocyklistów. Stereofoniczny interkom BT NEXT Conference wyposażony w Bluetooth, umożliwia komunikację pomiędzy 4 motocyklistami w trybie konferencji oraz pomiędzy 6 motocyklistami w rozmowie w parach. Posiada zasięg do 1,6 kilometra i pracuje w pełnym dupleksie.
Midland BT REMOTE
Bezprzewodowe, zdalne sterowanie, zakładane na kierownicę współpracujące z inerkomami BT Next, BT X1, BT X2.
Cardo Scala Rider PackTalk
PACKTALK™ zapewnia połączenie konferencyjne maksymalnie z 10 motocyklistami w trybie full-duplex. Posiada technologie DMC a jego maksymalny zasięg to 5 km. Zestaw pojedynczy.
Cardo Scala Rider PackTalk DUO
Kod promocyjny: ZIMA2017
PACKTALK™ zapewnia połączenie konferencyjne maksymalnie z 10 motocyklistami w trybie full-duplex. Posiada technologie DMC a jego maksymalny zasięg to 5 km. Zestaw podwójny.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
Kod promocyjny: ZIMA2017
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj