Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Zestaw głośnomówiący TomTom dla iPhone

TomTom
 
Możesz telefonować podczas jazdy, z przyjemnością, jaką daje wyraźny dźwięk rozmów po obydwu stronach linii. Bezpiecznie, wygodnie i bez używania rąk.

O produkcie


Telefonowanie w trybie głośnomówiącym - Bluetooth® zapewnia łączenie telefonu z zestawem samochodowym, umożliwiając bezpieczne nawiązywanie i odbieranie połączeń podczas prowadzenia pojazdu. Telefonowanie w trybie głośnomówiącym odbywa się z wykorzystaniem głośników i mikrofonu zestawu samochodowego. Funkcja ta działa nawet, gdy telefon nie jest zadokowany.

Mikrofon z przedłużaczem - Przybliż mikrofon, przypinając go do osłony przeciwsłonecznej lub do słupka nadwozia samochodu. Dzięki zmniejszeniu hałasu w tle dźwięk prowadzonych rozmów telefonicznych będzie jeszcze wyraźniejszy.

System Sound Boost - Wbudowany 2-watowy głośnik zapewnia wysoką jakość dźwięku w samochodzie. Głośny i wyraźny dźwięk rozmów.

Możliwość mocowania telefonu z osłoną - Wygodna, regulowana górna część uchwytu umożliwia mocowanie w uchwycie telefonów iPhone z osłoną i bez osłony.

Szybko działająca ładowarka - Szybkie ładowanie telefonu iPhone w czasie jazdy.

Łatwo dostępne przyciski odbierania i odrzucania połączeń przychodzących - Łatwo dostępne przyciski odbierania i odrzucania połączeń działają nawet, gdy telefon nie jest zadokowany. Podczas krótkich podróży, gdy nie potrzebujesz nawigacji, możesz odbierać i odrzucać połączenia przychodzące, nawet gdy masz telefon w kieszeni.

Menu głosowe i instrukcje mówione - Łatwe podłączenie telefonu za pomocą menu głosowego udzielającego instrukcji mówionych dotyczących parowania telefonu. Instrukcje mówione przeprowadzą Cię krok po kroku przez procedurę podłączania i zapewnią Ci informacje zwrotne, takie jak „telefon został podłączony” (dostępne języki: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, niderlandzki).

Eliminacja hałasu i pogłosu - Eliminacja hałasu i pogłosu zapewnia wyraźny dźwięk rozmów po obydwu stronach linii.

Uaktywnianie sterowania głosowego jednym dotknięciem - Gdy telefon jest podłączony za pomocą technologii Bluetooth®, wystarczy jedno dotknięcie, by uaktywnić Siri lub sterowanie głosowe telefonem. Teraz możesz bezpiecznie nawigować i telefonować, nie odrywając rąk od kierownicy i oczu od drogi.

Możliwość podłączania dwóch telefonów - Możliwość jednoczesnego podłączenia do zestawu samochodowego dwóch telefonów. Zarówno kierowca, jak i pasażer może nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne na trasie. Ponadto zestaw samochodowy zachowuje w pamięci do pięciu klawiszy skrótowych do automatycznego ponownego nawiązywania połączeń.

Możliwość ustawiania poziomo i pionowo - Złącze kulowe umożliwia ustawianie telefonu poziomo lub pionowo, w celu zapewnienia najdogodniejszego widoku.

Uchwyt ułatwiający dokowanie - Uchwyt ułatwiający dokowanie, ze zintegrowanym złączem. Szybkie wsuwanie telefonu bezpośrednio do uchwytu.

Dwojaki system mocowania - Mocowanie w najodpowiedniejszym miejscu w samochodzie: krążek samoprzylepny umożliwia mocowanie urządzenia zarówno na na desce rozdzielczej, jak i na przedniej szybie. To więcej możliwości, by zapewnić optymalne bezpieczeństwo i wygodę.

Kompatybilność - iPhone; iPhone 3G; iPhone 3GS; iPhone 4G; iPod touch; OS 3.0 lub nowszy

Produkty podobne

Jabra Drive White - zestaw głośnomówiący BT

Możesz swobodnie rozmawiać przez telefon, patrząc na drogę i trzymając ręce na kierownicy. Korzystając z zestawu Jabra DRIVE nie musisz nawet patrzeć na telefon, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Urządzenie zawsze znajduje się w zasięgu, gdy jesteś w drodze — po prostu naciśnij duży przycisk na zestawie samochodowym, aby odebrać połączenie i prowadzić rozmowę bez użycia rąk, słysząc krystalicznie wyraźny dźwięk!

Produkt w kolorze białym.

Parrot Minikit Plus PL zestaw głośnomówiący
Przenośny zestaw głośnomówiący Bluetooth z obsługą dwóch telefonów jednocześnie i komendami głosowymi w języku polskim.

Urządzenie pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji, posiada polskie menu i polski głos lektora.
Plantronics K100 Zestaw głośnomówiący BT z transmiterem FM

K100 -zestaw głośnomówiący bluetooth

Plantronics K100 to nowoczesny i elegancki zestaw głośnomówiący do samochodu. Jego smukły profil został zaprojektowany z myślą komforcie w czasie jazdy samochodem. Plantronics K100 umożliwia transmisję połączeń, podłączenie nawigacji GPS oraz muzyki poprzez Bluetooth. Dwa mikrofony, technologia redukcji szumów, precyzyjny system głosowy, łatwe do zlokalizowania przyciski funkcyjne.

Produkt w kolorze czarnym.

Uchwyt samochodowy z przyssawką i kablem zasilającym Garmin Montana
Aktywny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wyposażony w przyssawkę umożliwiającą instalację urządzenia na przedniej szybie pojazdu, autonomiczny głośnik oraz złącze szeregowe do podpięcia źródła zasilania. Akcesorium składa się z dwóch części, połączonych ze sobą przegubem kulowym, co umożliwia regulację odchylenia urządzenia nawigacyjnego znajdującego się w uchwycie. Zestaw wyposażono również w kabel zasilający z gniazda zaplalniczki.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Zumo 590
Kompletny uchwyt samochodowy składający się z dwóch części - przyssawki z ramieniem zakończonym przegubem kulistym oraz obejmą z zatrzaskiem na urządzenie wyposażoną w autonomiczny głośnik. Obejma posiada złącze szeregowe umożliwiające połączenie z urządzeniem oraz złącze miniUSB umożliwiające podpięcie kabla zasilającego z gniazda zapaliczniki lub odbiornika komunikatów drogowych GTM 35. Obejma wyposażona jest w zatrzask uniemożliwiający wysunięcie się urządzenia z uchwytu.
Jabra Freeway PL zestaw głośnomówiący
Korzystaj z wyraźnych połączeń bez użycia rąk i słuchaj muzyki w systemie Surround Sound.

Kupując u nas otrzymujesz urządzenie z zainstalowanym oprogramowaniem z Językiem polskim.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin VIRB
Kamera będzie działać także podczas jazdy dzięki uchwytowi samochodowemu z przyssawką, który można zamontować na przedniej szybie lub na dowolnej innej gładkiej, płaskiej powierzchni. Łączenia uchwytu urządzenia VIRB blokują położenie kamery, dzięki czemu nie musisz polegać jedynie na naprężeniu uchwytu. Takie rozwiązanie, stanowiące gwarancję większej trwałości i wytrzymałości, zabezpiecza także przed wibracjami.
Podstawa uchwytu samochodowego Garmin Nuvi / Zumo / Dezl
Podstawa umożliwiająca instalację urządzenia nawigacyjnego w samochodzie bez konieczności korzystania z przyssawki, a jednocześnie bez ingerencji w deskę rozdzielczą. Podstawa wyposażona jest w giętką matę antypoślizgową, co uniemożliwia zsunięcie się jej z deski rozdzielczej. Ramię z przegubem kulowym ma możliwość złożenia, co ułatwia przechowywanie podstawy w schowku czy w bagażu.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin eTrex
Uchwyt wyposażony w przyssawkę do zamocowania na szybie pojazdu, umożliwia regulację kąta pochylenia odbiornika i jego wysunięcia ku użytkownikowi. Uchwyt składa się z dwóch części: pokrywki pojemnika na baterie ze specjalnym zatrzaskiem oraz regulowanego "ramienia" z przyssawką (w przypadku urządzeń wyposażonych w slot kart pamięci może zajść potrzeba użycia oryginalnej pokrywki w połączeniu z dostarczonym w zestawie z urządzeniem zatrzaskiem). Zatrzask na pokrywce baterii można wykorzystać do montażu odbiornika w innych uchwytach: morskim lub rowerowym.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Rino 1xx / 5xx
Uchwyt wyposażony w przyssawkę do zamocowania na szybie pojazdu, umożliwia regulację kąta pochylenia odbiornika i jego wysunięcia ku użytkownikowi. Uchwyt składa się z dwóch części: wyprofilowanego zaczepu ze specjalnym zatrzaskiem oraz regulowanego "ramienia" z przyssawką.
Dysk montażowy o średnicy 80 mm
Dysk montażowy umożliwia montaż uchwytu samochodowego z przyssawką na konsoli (kokpicie) pojazdu. Dysk montuje się na płaskiej powierzchni konsoli samochodowej za pomocą dwustronnej taśmy klejącej która znajduje się w komplecie.
Uchwyt na kratkę nawiewu HR
Uchwyt montowany na kratkę wylotu powietrza znajduje zastosowanie w sytuacji gdy montaż uchwytu z tradycyjną przyssawką jest niemożliwy lub mocno utrudniony. Pełną swobodę w ustawieniu położenia nawigacji umożliwia kulowy przegub natomiast specjalnie zaprojektowane zatrzaski dają stabilne mocowanie i wygodę podczas obsługi nawigacji.

Jest to wyłącznie ramię bez tzw. "plecków" utrzymujących bezpośrednio urządzenie, ten element wchodzi w skład oryginalnego zestawu dostarczanego przez producenta wraz z kompatybilnym urządzeniem (lista poniżej).
Uchwyt na zagłówek HR
Uchwyt do montażu na zagłówkach, przydatny gdy chcemy zapewnić pasażerom rozrywkę w postaci multimediów i w pełni wykorzystać potencjał naszego urządzenia do nawigacji.
Szukaj