2. Czy istnieje możliwość zwrócenia zakupionego towaru?

Jesteśmy profesjonalnym sklepem działającym zgodnie z literą polskiego prawa, dlatego też konsument ma prawo zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru. Możliwość zwrotu dotyczy wyłącznie towarów nabywanych na odległość, nie mogą z tego prawa skorzystać więc konsumenci dokonujący zakupów osobiście w jednym ze sklepów stacjonarnych - w takim przypadku zwrot jest możliwy wyłącznie w porozumieniu ze sprzedawcą.

Oczywiście pełny zwrot środków jest możliwy tylko wówczas, gdy towar zostanie odesłany nowy, nieużywany. Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji. Towar należy starannie zapakować a wysyłkę najlepiej zlecić firmie kurierskiej.

Sklep StrefaKierowcy.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zamówionego towaru oraz zwrot kosztów dostawy towaru do klienta. Jeśli zwracana jest część zamówienia zwrot środków za transport następuje w sposób proporcjonalny, zwracany jest iloczyn: ilość zwracanych produktów x (koszt transportu ÷ ilość wysłanych produktów). Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta (numer konta proszę podać na formularzu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi, w związku z tym nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt.Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Osłona Przeciwszronowa WINTER L
Przeciwszronowa osłona na szybę WINTER klasy BASIC- praktyczna osłona skutecznie chroniąca przednią szybę pozostawionego na zewnątrz pojazdu przed osadzającym się szronem, lodem, śniegiem. Pozwoli zaoszczędzić czas, poświęcany na codzienne „zdzieranie” lodu lub przymarzniętego śniegu z szyby, a także ochroni ją przed zarysowaniem, uszkodzeniem, zabrudzeniem. Produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku.

Wykonana z wysokogatunkowego materiału SPUNBOND - bardzo mocnego, wytrzymałego a przede wszystkim odpornego na przymarzanie. Osłona WINTER wykonana jest w bardzo praktycznym czarnym kolorze. Produkt zaprojektowany głównie z myślą o właścicielach samochodów, którzy nie mają możliwości garażowania. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu, osłonę można prać w temperaturze 40°. Osłona jest bardzo łatwa w zakładaniu i ściąganiu – montaż odbywa się poprzez przytrzaśnięcie jej przednimi drzwiami.
Dywaniki gumowe Skoda Fabia (2014-) FROGUM
Najwyższej jakości dywaniki samochodowe polskiej firmy Frogum w klasycznym czarnym kolorze. Są dedykowane do konkretnego modelu pojazdu co gwarantuje ich idealne dopasowanie. Guma z której wykonany jest dywanik jest gruba i elastyczna, dzięki czemu charakteryzują się wysoką trwałością. Materiał, z którego wykonane są dywaniki jest bezwonny i bezpieczny dla człowieka.