StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

2. Czy istnieje możliwość zwrócenia zakupionego towaru?

Jesteśmy profesjonalnym sklepem działającym zgodnie z literą polskiego prawa, dlatego też klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru. Możliwość zwrotu dotyczy wyłącznie towarów nabywanych na odległość, nie mogą z tego prawa skorzystać więc klienci odbierający towar osobiście w siedzibie sklepu.

Oczywiście zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar zostanie odesłany nowy, nieużywany. Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji. Towar należy starannie zapakować a wysyłkę najlepiej zlecić firmie kurierskiej.

Sklep StrefaKierowcy.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zamówionego towaru oraz zwrot kosztów dostawy towaru do klienta. Jeśli zwracana jest część zamówienia zwrot środków za transport następuje w sposób proporcjonalny, zwracany jest iloczyn: ilość zwracanych produktów x (koszt transportu ÷ ilość wysłanych produktów). Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta (numer konta proszę podać na formularzu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi, w związku z tym nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt.Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Romer KidFix Sict, kolor Black Thunder (Trend Line)
Side Impact Cushion Technology (SICT) składa się z napełnionych powietrzem poduszek kontrolujących energię, która redukuje dziecku znajdującemu się w foteliku energię powstającą na skutek uderzenia bocznego o ponad 25%*. Bezpieczny i wygodny KIDFIX SICT dla starszych dzieci z systemem ISOFIT lączy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe i zapewnia jeszcze większa ochronę. Następnie dziecko przypina się w foteliku przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik można stosowac również bez elementów zatrzaskowych ISOFIT tylko za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa.

Produkty firmy Romer oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju. Na potwierdzenie tego faktu każdy fotelik posiada specjalny hologram, dzięki któremu klient zyskuje dodatkowe przywileje.

AKCJA HOLOGRAM!

Każdy klient, który począwszy od dnia 13.10.2011 r zakupi w naszym sklepie fotelik marki Romer, zyska prawo do bezpłatnego przedłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 6 miesięcy (łącznie będzie to więc aż 30!).

Klient może także zdecydować się na przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy, jednak taka usługa podlega już dodatkowej opłacie (50 zł brutto).

W celu przedłużenia gwarancji należy udać się na stronę internetową www.britax-roemer.com.pl i wypełnić formularz.

Od klientów wymagane jest aby podali następujące dane:
  • imię i nazwisko
  • e-mail
  • wybór rodzaju przedłużenia gwarancji (bezpłatna o 6, lub płatna o 12)
  • numer seryjny fotelika
  • numer seryjny hologramu

Warunkiem uzyskania dodatkowego okresu gwarancji jest rejestracja fotela w okresie 90 dni od daty zakupu (wiążąca jest data paragonu/faktury).
Szukaj