2. Czy istnieje możliwość zwrócenia zakupionego towaru?

Jesteśmy profesjonalnym sklepem działającym zgodnie z literą polskiego prawa, dlatego też klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru. Możliwość zwrotu dotyczy wyłącznie towarów nabywanych na odległość, nie mogą z tego prawa skorzystać więc klienci odbierający towar osobiście w siedzibie sklepu.

Oczywiście zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar zostanie odesłany nowy, nieużywany. Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji. Towar należy starannie zapakować a wysyłkę najlepiej zlecić firmie kurierskiej.

Sklep StrefaKierowcy.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zamówionego towaru oraz zwrot kosztów dostawy towaru do klienta. Jeśli zwracana jest część zamówienia zwrot środków za transport następuje w sposób proporcjonalny, zwracany jest iloczyn: ilość zwracanych produktów x (koszt transportu ÷ ilość wysłanych produktów). Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta (numer konta proszę podać na formularzu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi, w związku z tym nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt.THULE VeloCompact 927
Kompaktowy, lekki bagażnik Thule do przewozu rowerów, przeznaczony do codziennego użytku. Mieści 3 lub 4 rowery (do 4 roweru wymagany jest adapter). Nasza rekomendacja.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 927 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 13/7 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM MODELEM VELOCOMPACT 926 WYPOSAŻONYM W ŚWIATŁO COFANIA - KLIKNIJ.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)