StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

2. Czy istnieje możliwość zwrócenia zakupionego towaru?

Jesteśmy profesjonalnym sklepem działającym zgodnie z literą polskiego prawa, dlatego też klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru. Możliwość zwrotu dotyczy wyłącznie towarów nabywanych na odległość, nie mogą z tego prawa skorzystać więc klienci odbierający towar osobiście w siedzibie sklepu.

Oczywiście zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar zostanie odesłany nowy, nieużywany. Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu/reklamacji. Towar należy starannie zapakować a wysyłkę najlepiej zlecić firmie kurierskiej.

Sklep StrefaKierowcy.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zamówionego towaru oraz zwrot kosztów dostawy towaru do klienta. Jeśli zwracana jest część zamówienia zwrot środków za transport następuje w sposób proporcjonalny, zwracany jest iloczyn: ilość zwracanych produktów x (koszt transportu ÷ ilość wysłanych produktów). Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta (numer konta proszę podać na formularzu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi, w związku z tym nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt.Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj