StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

1. Jak postępować w przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki?

Pomimo dołożenia wszelkich starań związanych z prawidłowym przygotowaniem paczki do wysyłki mogą zdarzyć się sytuacje, w których paczka dotrze uszkodzona.

UWAGA! Pierwszą rzeczą, na którą chcemy Państwa uczulić jest fakt, że w przypadku stwierdzenia uszkodzeń, lub niekompletności zawartości paczki należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (odpowiedni druk powinien mieć przy sobie kurier). Protokół ten umożliwi dochodzenie roszczeń i odzyskanie pieniędzy.

Przyjęcie przesyłki bez zgłoszenia uwag utrudni, lub wręcz wyeliminuje możliwość odzyskania pieniędzy lub wymiany towaru.


Po sporządzeniu protokołu należy wypełnić formularz zgłoszenia reklamacji a następnie skontaktować się ze sklepem StrefaKierowcy.pl telefonicznie lub e-mailowo.

Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj