Co zrobić jeśli towar, który do mnie dotarł nosi ślady uszkodzenia?

Pomimo dołożenia wszelkich starań związanych z prawidłowym przygotowaniem paczki do wysyłki, mogą zdarzyć się sytuacje, w których paczka dotrze uszkodzona.

Wszystkie przesyłki, które wysyłamy są ubezpieczone, więc w przypadku zaistnienia takiego zdarzenia nie należy się denerwować, gdyż po dostosowaniu się do poniższej instrukcji otrzymają Państwo nowy towar lub zwrot środków.

Prosimy Państwa o szczególną uwagę podczas odbierania towaru, tj. o jego dokładne jego sprawdzenie pod względem wyglądu i kompletności, ponieważ aby móc skorzystać z ubezpieczenia, w razie stwierdzenia nieprawidłowości podczas odbierania towaru, należy bezwzględnie sporządzić protokół szkody, według wzoru, który posiada kurier. Protokół należy sporządzić w trakcie odbioru paczki, kurier ma obowiązek tę procedurę z Państwem wykonać, niezależnie od tego, jak bardzo mu się w danej chwili spieszy, na tym polega jego praca. Uczulamy! Niesporządzenie protokołu lub sporządzenie go w sposób nieprawidłowy może utrudnić proces reklamacyjny, a w skrajnych przypadkach doprowadzić do sytuacji w której skorzystanie z ubezpieczenia nie będzie możliwe.

Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na to, co kurier wpisuje do formularza, sporządzenie protokołu sprzecznego ze stanem faktycznym skutkuje olbrzymimi problemami podczas realizacji reklamacji.

Po sporządzeniu protokołu należy skontaktować się z obsługą sklepu.THULE VeloCompact 927
Kompaktowy, lekki bagażnik Thule do przewozu rowerów, przeznaczony do codziennego użytku. Mieści 3 lub 4 rowery (do 4 roweru wymagany jest adapter). Nasza rekomendacja.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 927 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 13/7 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM MODELEM VELOCOMPACT 926 WYPOSAŻONYM W ŚWIATŁO COFANIA - KLIKNIJ.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)