StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Co zrobić jeśli towar, który do mnie dotarł nosi ślady uszkodzenia?

Pomimo dołożenia wszelkich starań związanych z prawidłowym przygotowaniem paczki do wysyłki, mogą zdarzyć się sytuacje, w których paczka dotrze uszkodzona.

Wszystkie przesyłki, które wysyłamy są ubezpieczone, więc w przypadku zaistnienia takiego zdarzenia nie należy się denerwować, gdyż po dostosowaniu się do poniższej instrukcji otrzymają Państwo nowy towar lub zwrot środków.

Prosimy Państwa o szczególną uwagę podczas odbierania towaru, tj. o jego dokładne jego sprawdzenie pod względem wyglądu i kompletności, ponieważ aby móc skorzystać z ubezpieczenia, w razie stwierdzenia nieprawidłowości podczas odbierania towaru, należy bezwzględnie sporządzić protokół szkody, według wzoru, który posiada kurier. Protokół należy sporządzić w trakcie odbioru paczki, kurier ma obowiązek tę procedurę z Państwem wykonać, niezależnie od tego, jak bardzo mu się w danej chwili spieszy, na tym polega jego praca. Uczulamy! Niesporządzenie protokołu lub sporządzenie go w sposób nieprawidłowy może utrudnić proces reklamacyjny, a w skrajnych przypadkach doprowadzić do sytuacji w której skorzystanie z ubezpieczenia nie będzie możliwe.

Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na to, co kurier wpisuje do formularza, sporządzenie protokołu sprzecznego ze stanem faktycznym skutkuje olbrzymimi problemami podczas realizacji reklamacji.

Po sporządzeniu protokołu należy skontaktować się z obsługą sklepu.Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj