StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

W jaki sposób wysyłane są zamówione produkty?

Sklep internetowy StrefaKierowcy.pl w trosce o bezpieczeństwo przesyłek zdecydował się na nawiązanie współpracy z profesjonalnymi firmami kurierskimi DPD i Schenker oraz Inpost. Takie rozwiązanie daje istotne korzyści:

- Ubezpieczenie - każda wysyłana przez nas paczka jest ubezpieczona.

- Szybka dostawa - Przesyłka kurierska trafia do Twoich rąk już w następny dzień po nadaniu, a przesyłka adresowana na Paczkomat oczekuje na Ciebie we wskazanej lokalizacji

- Śledzenie statusu - Status i lokalizację każdej paczki można śledzić na stronie firmy kurierskiej http://www.dpd.com.pl/, http://www.logistics.dbschenker.pl/log-pl-pl/start/i http://paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczke.
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj